Jump to content
Dogomania

Historia bokserka Imbirka (Sułtana) z Kundelka :))))))


g_o_n_i_a

Recommended Posts

  • Replies 10.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Imbirka

    3038

  • Medorowa

    1205

  • e.v.a

    1026

  • Kate I Luka

    373

[quote name='Ulka18']Oj, ja juz pisze chwile z Panem Wojciechem (na prosbe Pani Lidii Muus), sama tez pisalam do niej bezposrednio, nawet na temat slynnej Niufki. Mam nadzieje, ze boksie otrzymaja pomoc. I znajda sie domki.[/quote]
oj tak, dużo fajnych domków!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Oj, ja juz pisze chwile z Panem Wojciechem (na prosbe Pani Lidii Muus), sama tez pisalam do niej bezposrednio, nawet na temat slynnej Niufki. Mam nadzieje, ze boksie otrzymaja pomoc. I znajda sie domki.[/QUOTE]
Przedwczoraj dwie godziny z nia rozmawialam, min. prosilam o pomoc w dalszym ciagu widac, ze sie udalo mi ja jednak przekonac. Po tej historii Niufka, p. Lydia Muss nie chciala sie wiecej angazowac w nasze psy. Ciesze sie bardzo, ze zmienila zdanie. to jedna z niewielu osob, ktore bokserom i dogom naprawde duzo moze pomoc. Mam nadzieje, ze i tego chlopaka szybko wyciagnie.

Link to comment
Share on other sites

Kochani.....sama mam takiego rudzielca i wiem jakie to szczęście, kiedy pies ofiarowuje nam swoją bezgraniczną miłóść.....kiedy czeka jak wyjdziesz z pokoju obok....kiedy położy pysk na kolanie.....takie proste rzeczy nabierają ogromnego znaczenia....proszę pomóżmy boksiowi odnaleźć sens życia i odbudować wiarę w człowieka :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...