Jump to content
Dogomania

Historia bokserka Imbirka (Sułtana) z Kundelka :))))))


g_o_n_i_a

Recommended Posts

  • Replies 10.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Imbirka

    3038

  • Medorowa

    1205

  • e.v.a

    1026

  • Kate I Luka

    373

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:splat: ile się Was naszukałam .....przez porządki na Dogo nie mam połowy subskrybcji tych starszych :mad:



[/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]JULCIA ...... Wszystkiego NAJ NAJ NAJ ................................:calus:

[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://republika.pl/blog_nk_961790/1925156/tr/imieninowy_bukiet.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:splat: ile się Was naszukałam .....przez porządki na Dogo nie mam połowy subskrybcji tych starszych :mad:



[/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]JULCIA ...... Wszystkiego NAJ NAJ NAJ ................................:calus:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[/CENTER]
Alutka, dziękuję za życzenia, jak narazie to chyba ciężko mi będzie się rozeznać na dogo :roll:
[quote name='Menrzuś']Imbirka wiedziała kiedy wrócić - chciała zdążyć na osiemnastkową imprezkę :diabloti:



Sto laaaaat :multi:[/quote]
Menrzuś, ale mi teraz dowaliłeś, przecież mówiłam, ze tak jakoś w tym czasie uporam się ze wszystkim i znajdę czas troszeczkę na dogo, a wyszło na to, ze specjalnie przed urodzinami pojawiłam się:cool3:

Menrzuś, Klaudia dziękuję za życzenia:calus:

evaxon, Agniest, Aganiok witajcie:multi:, cieszę się, że jeszcze o nas pamiętacie

Link to comment
Share on other sites

Siemano Bimerowa jak Cie dawno nie widzialam :diabloti: o i urodzinki masz hehehe to kiedy imprezka :p

[B][FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]Serdeczne życzonka uśmiechów i słonka. Szczęścia ogromnego - wszystkiego dobrego! Słońca i radości, dużo pomyślności. Na te urodzinki życzę zawsze słodkiej minki. Zdrowia, czasu dużo na zabawy i podróże. Moc uścisków, uśmiechów wiele w dni powszechne i niedziele.[/SIZE][/COLOR][/FONT][/B]

[IMG]http://kartki.net.pl/kartki/13/49.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple][B]aaaaaa.. nie dowierzam :crazyeye: :cool3: Bimberowa powróciła!! :multi::multi::multi:
hurraaaaaa!! :loveu:

no to wsjego najlepsiejszego z okazji urodzinek :)
szczęścia i zdrowia i miłości i wszystkiego, co tam sobie wymarzysz :p :Rose:

a fotki Bimbera super :multi::p

całusi kochani;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[B][COLOR=Purple]Witamy Was w Nowym Roku!
[/COLOR][/B]:laola:
[B][COLOR=Purple]

życzymy, aby ten Nowy Rok był lepszy od poprzedniego, no i jeszcze dużo szczęścia, jeszcze więcej zdrowia i jeszcze więcej radości i miłości, bo bez tego świat byłby ponury;)
życzymy, aby Wam się spełniały marzenia - te zawodowe i osobiste
i żeby Wam zawsze słonko świeciło i żeby Was otaczali sami dobrzy ludzie:)
wszystkiego naj naj naj dla ludzieńków i zwierza :loveu:
[/COLOR][/B]
:tree1: :BIG: :tree1: :BIG: :tree1:

:cunao::cunao::cunao:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witajcie Kochani.
Przepraszam, ze się tak rzadko odzywam. Niestety znowu u mnie się popieprzyło na maxa. W grudniu, przed świętami zmarł mój brat. Do tego mój bratanek podłamał się po śmierci ojca. A ja ganiam jak taki satelita między wszystkimi i staram się kontrolować, czy wszystko jest w miarę w porządku.

A tak wogóle, to Binek ma się jak najlepiej. Rozbestwił się chłopak na maxa. Coraz rzadziej toleruje inne psy. Zrobił się niegrzeczny. Na spacery chodzimy w miejsca ustronne.

A ja, zeby się odstresować pojechałam do Zakopca i nauczyłam się jeździć na nartach :) Wszyscy mieli ze mnie ubaw, ale z Polany Szymoszkowej zjechałam:p

Dziękuję Wam za życzenia. W Nowym Roku życzymy Wszystkim, aby był lepszy od ubiegłego i aby wszystkie marzenia udało się wam spełnić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbirka']Witajcie Kochani.
Przepraszam, ze się tak rzadko odzywam. Niestety znowu u mnie się popieprzyło na maxa. W grudniu, przed świętami zmarł mój brat. Do tego mój bratanek podłamał się po śmierci ojca. A ja ganiam jak taki satelita między wszystkimi i staram się kontrolować, czy wszystko jest w miarę w porządku.

A tak wogóle, to Binek ma się jak najlepiej. Rozbestwił się chłopak na maxa. Coraz rzadziej toleruje inne psy. Zrobił się niegrzeczny. Na spacery chodzimy w miejsca ustronne.

A ja, zeby się odstresować pojechałam do Zakopca i nauczyłam się jeździć na nartach :) Wszyscy mieli ze mnie ubaw, ale z Polany Szymoszkowej zjechałam:p

Dziękuję Wam za życzenia. W Nowym Roku życzymy Wszystkim, aby był lepszy od ubiegłego i aby wszystkie marzenia udało się wam spełnić[/quote]
witaj Bimbrowa:calus:
widze ze koncowka 2008 roku byla kiepska dla wielu osob:shake:
mnie tez zycie nie rozpiescilo pod koniec :shake:
trzymaj sie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbirka']Witajcie Kochani.
Przepraszam, ze się tak rzadko odzywam. Niestety znowu u mnie się popieprzyło na maxa. W grudniu, przed świętami zmarł mój brat. Do tego mój bratanek podłamał się po śmierci ojca. A ja ganiam jak taki satelita między wszystkimi i staram się kontrolować, czy wszystko jest w miarę w porządku.

A tak wogóle, to Binek ma się jak najlepiej. Rozbestwił się chłopak na maxa. Coraz rzadziej toleruje inne psy. Zrobił się niegrzeczny. Na spacery chodzimy w miejsca ustronne.

A ja, zeby się odstresować pojechałam do Zakopca i nauczyłam się jeździć na nartach :) Wszyscy mieli ze mnie ubaw, ale z Polany Szymoszkowej zjechałam:p

Dziękuję Wam za życzenia. W Nowym Roku życzymy Wszystkim, aby był lepszy od ubiegłego i aby wszystkie marzenia udało się wam spełnić[/quote]
[B][COLOR=Purple]cześć Słońce!
cieszę się, że się pojawiłaś

ogromnie nam przykro z powodu śmierci Twojego brata...
faktycznie - tamten rok był marny dla wielu osób
nam też zmarł ktoś bliski...
życzę Ci, aby ten rok był lepszy... abyś odzyskała wewnętrzny spokój... choć wiem, że to niełatwe...

uściskaj Bimbra
Zuzka też nam się rozhulała ostatnio...
może uda nam się jakoś zobaczyć...

ściskamy mocno! trzymajcie się ciepło!
buziaki!
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...