Jump to content
Dogomania

Historia bokserka Imbirka (Sułtana) z Kundelka :))))))


g_o_n_i_a

Recommended Posts

  • Replies 10.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Imbirka

    3038

  • Medorowa

    1205

  • e.v.a

    1026

  • Kate I Luka

    373

Ale mi komp, a raczej gogo muli:angryy: :angryy: :angryy: :angryy:

Terminator:cool3: :evil_lol: :evil_lol:
[IMG]http://img176.imageshack.us/img176/811/pic0229fu5.jpg[/IMG]

Widoczki śliczne, Imbiruś jeszcze śliczniejszy:multi: A Wy się nie boicie tak po ciemku wracać:crazyeye: :crazyeye: Bo my teraz zawsze w dociu staramy się być do 19, tzn. do tej godziny wrócić z zadupia, ale to wszystko po tym, jak ostatnio śledził mnie jakiś kolo:roll:

Link to comment
Share on other sites

Madzia pogoda to się dopiero pod wieczór u nas fajna zrobiła, cały dzień była mzawka:shake: dlatego poszliśmy sobie później na pola.
Wracać staram się do domu przed 19-stą ale teraz szybko robi się ciemno i to było właśnie przed 19-stą na polach:cool3: no i pietra mam troszkę jak wracamy:razz:
tak, a mój senorek to było kawał psiaka, Hakerek chyba bedzie też taki wysoki:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbir1']Madzia pogoda to się dopiero pod wieczór u nas fajna zrobiła, cały dzień była mzawka:shake: dlatego poszliśmy sobie później na pola.
Wracać staram się do domu przed 19-stą ale teraz szybko robi się ciemno i to było właśnie przed 19-stą na polach:cool3: no i pietra mam troszkę jak wracamy:razz:
tak, a mój senorek to było kawał psiaka, Hakerek chyba bedzie też taki wysoki:lol:[/quote]
A w mżawke również fajnie się spceruje:cool3: Ja tam lubię, ale mówię, ze mi to się ostatnio w głowie poprzestawiało, bo cieszę się z jesieni, nie mogę się doczekać zimy:oops: :eviltong:
A Hakerek to będzie kawał byka:p

Link to comment
Share on other sites

dzieńdobry wszystkim

Myślałam, że dzisiejszy dzień bedzie radosny, ale przed chwilą od nas z pracy wyszedł wet. Nasz kotek bedzie najprawdopodobniej uśpiony. Jest z nim coraz gorzej, już ma trudności z przełykaniem:shake: :shake: :shake: Czekamy do przyszłego tygonia na oficjalne wyniki, ale raczej jest to rak:-( Siedze i rycze:placz: Albin jest z nami 14 lat, gdzieś wcześniej wstawiałam już jego foteczki.

Link to comment
Share on other sites

Strasznie mi żal Albisia, tyle czasu łaził nam po biurkach i wszystkie dokumenty stemplował swoimi łapkami. Uwielbiał spać na parapecie nad grzejnikiem i jak z niego schodził to łaził mi po głowie:evil_lol:, a teraz jest taki osowiały, bardzo mało je i ma trudności z wskoczeniem na biurko. Ma 14 lat ale jeszcze trochę mógłby być z nami. Ja nie jestem straszną fanką kotów, ale człowiek się przyzwyczaja i jest mi smutno. A wszystkiemu winne są kleszcze:mad::angryy: Jakiś jeden wprowadził mu niezły stan zapalny, weszło mu teraz na węzły na szyjce i cały czas się rozwija. :shake: Antybiotyki nie podziałały, zbiera mu się cały czas i chyba jednak djagnoza będzie - rak:-(. No cóż wszystko okaze się w przyszłym tygodniu.

A teraz coby nie było tak smutno, które zdjęcia Imbirka chcecie, z patyczkiem czy kamyczkiem?:evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...