Jump to content
Dogomania

Moj nowy przyjaciel DUKE !!!! :)


sobol

Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bea dzieki za info...tzn wiem ze nie powinien..ale on pokonuje 5 schodow :) i to tez najczesciej go wniose i zniose, ale czasami niezdarze go zlapac nawet :)

a galeria dziala :)

ps. moj hodowca mieszka na parterze wiec pewnie nie ma pojecia o schodach :D

Link to comment
Share on other sites

Dzien dobry Sobol!!!!!!!! SUPER,SUPER,SUPER!!!!!!!!!!!!!! :klacz:

Gratulacje dla twojej nowej Web-strony :thumbs: Bardzo fajnie zrobiona.Twoj Duke jest taki slodki :dog: Bede czesto na twoja strone zagladala :great: :hand: Bea

Ps.Moglbys mi zdradzic jak nazywa sie papa od Duka,i skad ten hodowca go ma i ile ma lat ?Mnie zainteresowal ten pies,poniewaz jego rudawe ciapki sa prawie takie same jak u mojej Sammy.Jezeli chcesz mozesz mi odpisac na prywatny e-Mail.Serdeczne dzieki Bea

[email protected]

Link to comment
Share on other sites

jakiekolwiek papiery bede miec na dniach. maja byc jakies z usa, ale wiesz jak to jest. ten koles co od niego bralem, ma psa i suke z usa (tak mowi). dzisiaj ma wysylac po papiery jakies dla mojego.nic szczegolnego to nie bedzie, ale ja nie planuje zadnych hodowli i innych reprodukcji :) no chyba ze te papiery beda dobre, ale watpie. Dla mnie liczy sie moj pies i tyle. Ogladalem rodowod i pare tam johnsonow sie przewinelo, ale nie pamietam dokladnie nazw niestety. jak cos tylko bede miec to od razu bedzie na stronie o duke'u.

Trudno powiedziec kiedy to bedzie zalatwione :(

ALe Nigdzie mi sie nie spieszy :) A ten z łatami to jego starszy brat z poprzedniego miotu. byl najmniejszy z miotu :) ojciec duzooo wiekszy,ale nie mam fotek na pc.musze pogadac zeby mi wyslal. to od razu umieszcze na stronie.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za odpowiedz mi nie chodzi o papiery tylko podobienstwo tego starszego brata jest niesamowite do mojej Sammy.On ma dokladnie w tym samym miejscu te rude plamki,ksztalt i ich rozstaw.Moja Sammy ma tez Johnsonow z tyl a ojciec jej pochodzi z ameryki :lol:

Ps.Napisalam tez pare zdan na temat "Kluby,klubowicze,ludzie,handlarze :hand: przy czasie poczytaj

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
aga faktycznie........Jak prawiczek lub dziewica :wink:

O mamo.

Teraz to dopiero się zawstydzę.

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Tylko nie wiem, co przez mnie przemawia, skromność czy wyuzdanie.

Aga&Co

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...