Jump to content
Dogomania

stara Mania,mix maltańczyka, za TM


kora78

Recommended Posts

kurcze z tymi swierakami to trzeba kombinować, ja z Wrocka nic nie załatwię.
Tu jest sporo do uzgodnienia, trzeba:
1. znaleźć kogos kto powycina drzewka,
2. zawieśc do warszawy i musiałby ktos tam stać i je sprzedawać, tak?
3. a czy mozna sobie tak o stanąć i sprzedawać? przecież to działalność gospod. musi być prowadzona.

Jedyne jak to widzę to porobic swierkom zdjecia i wystawic je na dogowy bazarek i sprzedawac z zaznaczeniem, ze odbiór samemu. czyli tylko ludziom z okolicy bo nikt z 2 województwa po to nie przyjedzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']kurcze z tymi swierakami to trzeba kombinować, ja z Wrocka nic nie załatwię.
Tu jest sporo do uzgodnienia, trzeba:
1. znaleźć kogos kto powycina drzewka,
2. zawieśc do warszawy i musiałby ktos tam stać i je sprzedawać, tak?
3. a czy mozna sobie tak o stanąć i sprzedawać? przecież to działalność gospod. musi być prowadzona.

Jedyne jak to widzę to porobic swierkom zdjecia i wystawic je na dogowy bazarek i sprzedawac z zaznaczeniem, ze odbiór samemu. czyli tylko ludziom z okolicy bo nikt z 2 województwa po to nie przyjedzie.[/QUOTE]

Nie pomyślalam o tym ... z pewnością trzeba mieć jakiś "papier" by moc sprzedawac, ale w wypadku choinek, to chyba jakaś tymczasowa zgoda, bo to przecież krótkotrwały biznes. Zupełnie się na tym nie znam, do nas przyjeżdżają znajomi i wycinaja "indywidualnie".

Tak myślę, że może umówić się np. z właścicielami jakiś kwiaciarni, budek z warzywami itp. na dostawę świerków i gałązek do dekoracji świątecznych, są srebrzyste i bardzo długo się trzymają ... szkoda, że nie wpadłam na to wcześniej :( ... trochę malo czasu :(

Link to comment
Share on other sites

tak, czasu bardz mało a chetnych, jak na lekarstwo...
kto jest z warszawy? kto zmotoryzowany mógłby choinki podwieźc do kwiaciarni? albo na taki targ choinkowy, sprzedac im na lewo.

kto potrafi robić bazarki??
może na allegro wstawić? albo gumtree warszawa?

ja widzę, że to wszystko nie wypali...

Ewanka, nie mamy kasy na płacenie Tobie za hotelowanie suni, ja się nie podejmę wsadzania jej na hotel.

może znajdzie się ktoś na domowy dt dla niuni? mały piesek, mały kłopot..

dajcie linka do wątku kudłączy, bo nie mogę znaleźć, to ją podeślę, albo poślijcie sami i dajcie tu znać ciotki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']dzieki laski za szybkie pojawienie się :) kilka dni zwlekałam z wątkiem. dowiedziałam się ostatnio, że po sterylce, więc chyba nie będzie tak źle z natokiem ofert od pseudo, bo tego się głównie obawiałam.
to pod jaka rasę ona podchodzi? mam jeszce milion fot,ale nie umiem dodawać, mogę słać na maila.

propozycje imionka?

podamy adres schronu dopiero w razie sprawdzenia ewentualnego dt lub ds, rozumiecie :)

edit: Osa już ją widziała i mówiła, że ma za długi psk na shi zu i nie mogą jej dać dt, bo boją się, że zeżre im ymczasowiczów z krótkimi pyskami.[/QUOTE]


ja już ją Osie pokazywałam... :(
wszędzie pytałam, bo mnie ujęła za serce :( taka fajna mała sunia... głupi właściciel...

Link to comment
Share on other sites

szukam kogoś, kto mógłby wizytkę przedadopcyjna przeprowadzić w Poznaniu.

jutro dzwonię do schronu, czy sunia nadal czeka. jak wizytka się zorganizuje w ciągu najbliższych dni, to szukamy transport i sunia na święta już będzie grzała dupkę w dt minimum na miesiąc-dwa, który może stanie się ds :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...