Jump to content
Dogomania

stara Mania,mix maltańczyka, za TM


kora78

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

codziennie widzę weterynarię w której zasneła Maniusia :( czasami widzę też osobę która przyczyniła się swoim egoizmem, obojętnoscią, brakiem etyki do odebrania szansy na polepszenie się stanu zdrowia Mani :( ile takich istot ma na sumieniu ? dlaczego tacy dr Mengele zajmują się zwierzętami i pracują w weterynariach ? dlaczego zaniosłam Manię do tej przeklętej rzeźni ? dlaczego przed operacją nie zrobiono jej wszystkich badań ? dlaczego jak byłam w innej weterynarii jak zachorowała nie przebadano jej jak trzeba - nie wykonano badań krwi, usg? było tyle czasu na jej uratowanie ... możliwe że już nie żyłaby ale na pewno mogłaby cieszyć się dłużej tak bardzo kochającym Ją domem ...

Maniusia była ze mną rok i 9,5 miesiąca
Maszeńka od 2 dni jest dłużej ze mną niż Maniusia

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

21_20140511170655.gif

 

Maniu[*] - pamiętamy o Tobie Kochana!!!

 

bd203f2f2453c32egen.jpg

 

107.gif

 

*****
Znowu powiał śmierci wiatr,
Zdmuchnął piękną świecę.
Choć nie chciała wcale zgasnąć,
To jednak uległa.
Nie ma siły na tą chwilę,
Nie zna jej nikt z Nas.
Cóż tu począć można,
Gdy dosięga Nas.
Znowu powiał chłodny wiatr,
Dmucha ile sił.
I choć mocny tli się knot,
To nie wygra z Nim.
Jedno tylko wiem na pewno,
I w to wierzę wciąż.
Tam po drugiej stronie lustra,
Gdzie istnieje lepszy świat…
…już nie wieje wiatr.

***

 

21_20140511170655.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Niestety, wciąż mam problem z opcjami napisania postu, bo właściwie jedyne co mogę, to napisać post - bez żadnych "dodatków" Wstawiam zatem "tymczasowo" miniaturkę zdjęcia Manieczki[*] - wystarczy w nią kliknąć, a zdjęcie pięknie się powiększy:) Maniusiu[*] - pamiętamy Kochana, jesteś w naszych sercach!!!

Link to comment
Share on other sites

2 LATA TEMU Z MASZEŃKĄ PĘDZIŁYŚMY POCIĄGIEM DO DOMKU :) :) :) padał śnieg :) :) :) jak przejeżdżałyśmy przez Zgierz to stacja kolejowa była zasypana śniegiem - było biało dookoła :) jak wyszlam z domu żeby pojechać do Łodzi po Maszeńkę to zaczęły spadać pierwsze płatki śniegu. Zwykle w Poznaniu zaczyna padać najwcześniej pod koniec listopada. To był taki znak od Maniusi :) Maniusia tak bardzo kochała śnieg ...

 

Maszeńka jest wspaniałą istotką :calus:

 

Barnardko bardzo dziękuję że pomogłaś mi w podjęciu decyzji :)

Link to comment
Share on other sites

Hm, to już dzisiaj mijają 2 lata... jak ten czas leci...
Przy tegorocznej pogodzie, aż się wierzyć nie chce, że o tej porze roku może leżeć śnieg...

Basiu, to nie ja Ci pomogłam przy podjęciu decyzji - to Ty ją podjęłaś, a zresztą, jak sama piszesz Maniusia[*] maczała w tym swoje łapcie;)
Do dzisiaj ogromnie się cieszę, że Maszeńka jest teraz szczęśliwa i ma taki Wspaniały Dom - lepiej trafić nie mogła; i cieszę się, że my obie, -
Ty Basiu, i ja, gdzieś w tym wszystkim, w tej okrutnej żałobie po Maniusi[*] umiałyśmy znaleźć znal od Niej, a dzięki temu Maszeńka jest dzisiaj najszczęśliwszą Sunią w Poznaniu:)

Życzę Wam Kochane wieeelu, wieeelu wspólnych, szczęśliwych lat!!!!
Ciepłe całuski i głaski dla mojej chrześnicy;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

5 lat temu 13 grudnia powstał Maniusiny wątek, 14 grudnia przypadkowo zobaczyłam Manie i zarejestrowałam się na dogo ... jak ten czas szybko mija ... tak wiele wydarzyło się od tej pory, tak wiele zmieniło się od śmierci Mani ...

 

Maniusiu zawsze będę pamiętała ... tak bardzo chciałabym żebyś była ... do zobaczenia któregoś dnia ... za Tęczowym Mostem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...