Jump to content
Dogomania

Ruda-wkońcu w swoim wspaniałym DS u: Klops !


Angel

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W Mokrym Nosku jest miejsce, być może nawet w domu - jeśli nasz Gacek wyląduje w sypialni właścicielki. Jeśli nie, to pewnie kojec jest wolny.
tel. 503 195 666 - p. Małgosia Jaczyńska.
Można tez pytać w Konstancinie u Beaty Zalewskiej - ale tam tylko kojce, jesli jest cos wolnego - 609 441 928.
U DIF są 2 koty, a nie ma możliwości izolowania psów na stałe.
Jak sunia stoi finansowo? Niestety, nie dysponuję żadnym bezpłatnym DT.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki malibo, że przybyłaś z pomocą.
Ja dziś i w najbliższych dniach nie załatwię raczej nic w związku z wyjazdem- telefony tez odpadają przynajmniej jutro. Przykro mi, ale tak wypadło..Wszystkich Świętych a cała rodzina daleko...
Mam nadzieje, że rano przybęda tutaj ciotki i zajmą się Rudzinką. Ja nie będe spokojna; wieczorem zajrzę na dogo.

Link to comment
Share on other sites

nie czytalam watku całego..pierwsza strona i ostatnia...
zadac mogę głupie pytania

1. czy sunia juz mieszkała w domu :/ ona byla w DS??czyl - wrociła:( cholera ??tak

2. czy przewidujecie opcje - hotelowy kojec??
pytam..bo my z Szydłwoca bedziemy do yumanji dwie sukie wieśc -przynajmniej chcemy....dwie ..trzy...małe...
jak nie zlapiemy tej trzeciej - to moze by sie dało trzy w jedne kojec..ale nie wiem czy nie za ciasno :/
dla naszych bezodmnych - to i tak RAJ..lepszy pełny kojec niz ZIMA na ulicy tym bardziej, ze mamy do wylapania trzy suki - cieżarne :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']W Mokrym Nosku jest miejsce, być może nawet w domu - jeśli nasz Gacek wyląduje w sypialni właścicielki. Jeśli nie, to pewnie kojec jest wolny.
tel. 503 195 666 - p. Małgosia Jaczyńska.
Można tez pytać w Konstancinie u Beaty Zalewskiej - ale tam tylko kojce, jesli jest cos wolnego - 609 441 928.
U DIF są 2 koty, a nie ma możliwości izolowania psów na stałe.
Jak sunia stoi finansowo? Niestety, nie dysponuję żadnym bezpłatnym DT.[/QUOTE]
Dzięki malibo
Jeśli się nie mylę, to w Mokrym Nosku są abstrakcyjne ceny a my na razie nic nie mamy.
Poza tym jeśli ma siedzieć w kojcu za abstrakcyjne pieniądze, to lepiej żeby siedziała u mnie w sypialni za darmo :)

Ona niedawno wzięta została ze schroniska, do kojca jest przyzwyczajona, ale zna już DS też, była adoptowana ale baba nieodpowiedzialna się okazała i dziewczyny ją zabrały. A teraz jest u mnie - to słodki kanapowy przytulak. Żal ją oddawać znów do kojca, ale jak nie będzie innego wyjścia to chyba dziewczyny się zgodzą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Pewnie, że lepiej, ale co z wyprowadzaniem i kotami?
Nosek daje się zreformować do jakichś 12/doba plus karma. Po prostu czasem "zawiesza się" ....ehm;-)[/QUOTE]
Zamykam raz koty raz sunię - nie ma innego wyjścia.
Z wyprowadzaniem jest problem w weekend bo Oli nie ma i mojej lokatorki też. Próbujemy znaleźć zastępstwo, ale ludzie się rozjeżdżają na te święta i to jest realny problem. Poza tym weekendem dajemy radę - Olena84 mieszka na tym samym pietrze i wyprowadza Rudą (przy okazji Guzik też się załapuje).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']a jak duża ta bieda? u Ewanki zwalnia się chyba miejsce, może tam? ok 80 od wawy...[/QUOTE]
Do Ewanki napisałam.
Obiektywnie to ona nie jest duża, tak mniej więcej do kolana. Tylko dla mnie to jest za dużo - ja nawet swojego psa na smyczy nie utrzymam a on waży jakieś 7 kg. No i ona silna jest, więc jak staruje do kotów to ja nie mam żadnych szans.

[QUOTE]Jest miejsce w hoteliku w Brodnicy, mogę sunię zawieźć, ale potrzeba 350zł/miesięcznie.[/QUOTE]
Zobaczymy co dziewczyny powiedzą.
Prawdę mówiąc to szkoda mi jej do hoteliku oddawać, słodziak z niej straszny...
Gdyby na koty nie polowała to mogłaby u mnie zostać do czasu znalezienia DS...
Żebyście widziały jak ona człowiekowi w oczy patrzy i stara się zrozumieć co od niej człowiek chce...

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, babci tzreba te fotki najpierw pokazać. rozmawiałam zjej córka, mówiła o półdługiej, ale też o tym, ze jak się jakiś pies spodoba, to insza inszośc. dlategol tylko zdecydiwałam, ze pokażę rudą.
ale oni odesłali pustego mejla w odpowiedzi na pierwsze propozycje, wczesniejsze, więc na razie czekam na odpowiedź, o co chodzi.
jest jeszcze dt płatne whalinowie, obok dif, tam był jakis kandydat (trzeci),a le nie wiem, jak wygląda sytuacja. natomiast jest płatny i konec, kropka, 350zyla trzeba mieć.
jest tez jeden płatny domowy w pomorskim, ale to z 350km w 1 strone.
tzreba szukac kogos na zastępstwo w weekend!
ja być moze mogłabym podskoczyc, tylko nie wiem, kiedy. może z dorotą damy radę, ale najpierw musimy przewieźc mieszka z tłuszcza do halinowa, nie wiem, jak godziny ustawione, więc na razie nic nie moge powiedzieć, a jeszcze jestem wdelegacji, dzis pracę skończyłam grubo po 22, a wstałam o 6, więc w ogóle nic nie rozumiem....
to jest szczęście wnieszczęściu, że selenga ma jak izolowac zwierzaki, dramat byłby, jkaby nie miała jak.

najważniejsze - równolegle do dt/ds - szukać ludzi na weekend. ja bym celowała w stronę zmiany tytułu watku, a po 1 listopada zmienić sie na szukanie dt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Nie wiem czy cos pomoge, ale moge wziac Ruda na pare dni, jak bede w Warszawie ( od 1 listopada do 5 listopada ). Rano zadzwonie do mojego sasiada z bloku i zapytam sie czy moze zajac sie suczka od zaraz do czasu mojego przyjazdu.[/QUOTE]
Li, bardzo dziękuję - to by nas ratowało chyba, może w tym czasie zwolniłoby sie miejsce u megii1 albo u Ewanki.
Do Ewanki i do DIF napisałam, jeszcze nie mam odpowiedzi.
Zaraz zrobię Rudej allegro wyróżnione to może jakiś nowy kandydat na DS się znajdzie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...