Jump to content
Dogomania

Ruda-wkońcu w swoim wspaniałym DS u: Klops !


Angel

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]caromina[/B] w takim razie zagadam z pania i ustale żeby jutro ją wykupiła i na jeden dzień żeby pomieszkała u takij pani, i rano postaram sie ją podrzucic w jakieś umówione miejsce :) powiedz gdzie dokladie miałabym ją "dostarczyć" ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola^^'][B]A kto zawozi Rudą do Poznania[/B]?
[B]I o której po nią przyjedzie 1gaz[/B]?[/QUOTE]

[quote name='Angel'][B]caromina[/B] w takim razie zagadam z pania i ustale żeby jutro ją wykupiła i na jeden dzień żeby pomieszkała u takij pani, i rano postaram sie ją podrzucic w jakieś umówione miejsce :) powiedz gdzie dokladie miałabym ją "dostarczyć" ?[/QUOTE]
Nie da rady Angel, żebys sama przetransportowała Rudą do Poznania? Mamy chyba kasę na bilet dla Was, może masz kogoś z samochodem?

Link to comment
Share on other sites

rany, ciocie, edytowałam post, bo myślałam,że już macie transport z Obornik do Poznania, więc nie mam po co się "wtryniać" i proponować cokolwiek i lepiej zajmę się Dziadziem (od dziś u nas).

Napiszcie konkretnie, bo ja się tu już gubię. Potrzebujecie auta i kierowcy, który w sobotę rano pojedzie do Obornik i przywiezie Rudą na dworzec w Poznaniu na godz. 11.00, tak ?

Wykup ze schronu ustalony? W piątek? Rudzia ma się, gdzie podziać do soboty ?

Link to comment
Share on other sites

Ja też sie gubię:) jakby co, piszcie. Na PW też, bo wtedy mam info, że ktoś ma do mnie sprawę.
Aha, ja nie jestem mobilna, samochód załatwiłam. Grzecznosciowo możemy przywieźć Rudą, ale musimy dac na paliwo. Ile napiszę wieczorem (będzie to tylko koszt paliwa z P-O, O-P). W razie czego bedziecie musiały pomóc cioteczki bo jestem spłukana

Link to comment
Share on other sites

Zaczynam się gubić w tym wszystkim i obawiam się, że możemy nie dopiąć tego ostatniego guzika..
Postaram się uporządkować te wszystkie informacje.
- Angel wykupuje Rudą w piątek i zatrzymuje ją do soboty koszt wykupu 30 zł
- 1qaz pytała post niżej, [B]kto pozostanie z psem 2 godziny w Poznaniu od 9.30[/B]
- Caromina odbiera psiaka z Obornik- [B]o której?-[/B] i zawozi do Poznania - jaka cena za przewiezienie psa ?- w grę wchodzi[B] pociąg o 11.30 z Poznania,[/B] bo Olena może dopiero po 14.30 odebrać psa
- 1qaz zawozi psiaka z Poznania do Warszawy -[B]-[/B] [B]W Warszawie Olena odbiera psa o 14.30[/B] i ignorując sygnalizację świetlną i znaki drogowe zawozi Rudą do domku
Nie wiem, czy dobrze wszystko uporządkowałam i zrozumiałam.
[B]Angel, poinformuj[/B] carominę, o której ma być w Obornikach;[U] prosiła, żeby na pw[/U]
daj znać 1qaz, którym pociągiem z Poznania Ruda ma jechać. Pozostańmy przy 11.30..
napisz do Oleny, o której ma czekać w Warszawie. Pisała, że najwcześniej może być o 14.30
[B]Caromina[/B], napisz, jaki będzie koszt za przewiezienie psa. Dzięki za pomoc, wielkie dzięki
[B]Dziękujemy BeaBono[/B] za chęć pomocy; bardzo dziękujemy za włączenie się do naszej akcji


Myślę, że jutro już wszystko będzie dograne. Tyle ludzi dobrej woli brało udział w szukaniu domku dla Rudej, że cięzkim " grzechem " byłoby teraz zaprzepaścić te szansę...


[B]-[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='1qaz']ja będę dopiero o 9:30 w Poznaniu. i ktoś by musiał posiedzieć z psem 2 h w Poznaniu.[/QUOTE]


Nie rozumiem tego juz:evil_lol:. Psa mozna dowiezc na 11.30 do Poznania, to Ty sie wynudzisz niestety 2 godziny na dworcu:(. Ja tez sie pogubilam:(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...