Jump to content
Dogomania

Jak oduczyc psa biegania?!!!!!?!?!?


danek

Recommended Posts

widze topic: jak oduczyc psa sikania, gryzienia. To co napiszecie w tym temacie ? :evil_lol:
Mam oczywiście na mysli psy zaprzegowe:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
I mam nadzieje że zostanie przyjęte jako ŻART!!!!!!!!!
No to piszcie:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rOOn7']po co oduczac ?? sa takie sh co nie ciagna i nic je do tego nie zmusi, macie problem moje nie ciagna :diabloti:[/quote]

ktore niby nie ciagna? te co w piwnicy pod kluczem trzymasz chyba... tez nie, bo nie masz piwnicy... kitujesz. tyle powiem

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście na spacerku mój Chinook to uwielbia!:lol:
Szczególnie jak idziemy w pewnej odległości za innym psiórem, ale tu już wychodza cechy dominacyjne....

Ps. Moje futerko bardzo lubi zatrzymac sie i kopac w śniegu, czasem znajdzie mysz, a czasem kiełbasę:lol:, ale biedny sie namęczy a ja mu zabieram i wywalam:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szamanka']Mój nie tyle co obsikuje każdy słupek i drzewo, to jeszcze robi to sikając "z każdej nogi" po kilka razy - jak ja to mówię ;) Czy wasze też tak robią? najpierw lewa w górę, obrót, prawa, obrót,lewa....itd..itd... ;)[/quote]
ZAWSZE i w kazdej sytuacji - 3x to norma
wiec nie ma co oduczac :evil_lol: wystarczy psiak z dominujacymi zapedami i efekt jaki mam nie jest w stanie przebiec nawet 20m :eviltong: brak sil i zapalu - lepiej poswiecic sie znaczeniu terenu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...