Jump to content
Dogomania

Zakupy w KRAKVECIE - ostrożnie !!!


Femka

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Zamowiłam ksiązkę "Jak rozmawiać z psem" Corena, zapłaciłam za nią ponad 30 zł, dostałam "Jak rozmawiać z psem" Mrzewińskiej za 6,90. Nie wiem, czy śmiać się czy p łakać nad swoją głupotą, że po tych wszystkich cyrkach znowu u nich coś zamówiłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']Zamowiłam ksiązkę "Jak rozmawiać z psem" Corena, zapłaciłam za nią ponad 30 zł, dostałam "Jak rozmawiać z psem" Mrzewińskiej za 6,90. Nie wiem, czy śmiać się czy p łakać nad swoją głupotą, że po tych wszystkich cyrkach znowu u nich coś zamówiłam.[/QUOTE]
to pewnie dlatego , że masz staffika , a to terrier typu bull - jak by nie patrzeć :diabloti:
Coren nie pisze o nich bajek ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Osobiscie tez podziekowalem KV - dlaczego ? Przede wszystki rózne wpadki - o których mnostwo jest w sieci. Bez watpienia i wahania moge to potwierdzic.
Jednak dobil mnie fakt:
Super rabaty dla stałych Klientów (do 3% rabatu!)
Zawsze najtańszy sklep zoologiczny (2% taniej niż w innych sklepach!) - WYJAŚNIAM. Nie wiem czy wiecie KV to hurtownia zoologiczna. 3% rabatu przy ich marzach to smiech na sali.
2% taniej niz w innych sklepach - przynajmniej 20% powinni miec taniej skoro przynajmniej 30% kupuja taniej niz sklepy w hurtowniach. A za ich royala z ukrainy podziekuje - bo to raczej pedigree w opakowaniu RC.
Wybieram m.in Animalie, ceny nieznacznie wyzsze, ale wiem ze to co robia, robia na powaznie i u nich liczy sie jakosc i ja.....a w KV...myslisz ze liczysz sie Ty ?? hmm.... raczej TYLKO twoje ciezko uciulane pieniadze.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Praktycznie w każdym punkcie masz rację ale przykładowo moja karma w Animali kosztuje 213,65 a w krakvecie 149 w tym miesiącu a w poprzednich około 119 zł. więc jak dla mnie to sporo. W związku z taką różnicą karmę kupuję w krakvecie a zabawki i akcesoria w animali.
[URL]http://www.krakvet.pl/vetagro-p-37.html[/URL]
[URL]http://animalia.pl/produkt,712,58,Eukanuba_Adult_Large_Breed_Maintenance.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnezia']Praktycznie w każdym punkcie masz rację ale przykładowo moja karma w Animali kosztuje 213,65 a w krakvecie 149 w tym miesiącu a w poprzednich około 119 zł. więc jak dla mnie to sporo. W związku z taką różnicą karmę kupuję w krakvecie a zabawki i akcesoria w animali.
[URL]http://www.krakvet.pl/vetagro-p-37.html[/URL]
[URL]http://animalia.pl/produkt,712,58,Eukanuba_Adult_Large_Breed_Maintenance.html[/URL][/QUOTE]
Jeśli tylko ta karma nie szkodzi Twojemu psu to Cię rozumiem, to ponad 100zł. Wiem, że takie róznice są na Royal Canin, Eukanuba, Pro Plan (?). Z dwoch pierwszych zrezygnowalem, za duze przekrety sa w necie na tych karmach ( ja tylko sie zastanawiam skąd taka roznica - eukanuba za 149 z przesylka gratis ? SZOK!)....a przeciez jest kilknascie innych do wyboru na naszym jakże już zaawansowanym rynku zoologicznym ;)
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Wypróbowałam też Boscha i Purinę i ta jest najlepsza jak dla mojej Księżniczki. Nie zauważyłam różnicy w jakości przy kupowaniu w innych sklepach internetowych bądź stacjonarnym. A wrażliwy brzuszek to my mamy :) Ale kocie karmy dla stworów mojej siostry są tańsze w animali.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

[SIZE=3][COLOR=Blue][B][COLOR=Purple][COLOR=DarkGreen]Zapraszam do głosowania na wspólnego kandydata miau i dogomani w konkursie krakvetu:

[U][SIZE=4]PANI ALA ORZECHOWSKA :multi:[/SIZE][/U][/COLOR]
[/COLOR] [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=12503[/URL][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A możesz powiedziec o które tanie karmy chodzi? Bo jest ich naprawde sporo na rynku. W szczególności wystrzegam się tych robionych na potrzeby supermarketów,jak np Biedronki. Już sam jej zapach mówi bardzo wiele,a jak spojrzymy na zielone groszki w środku to w ogóle... Wyglądają jak odpadki,Margo nawet by ich nie tknęła.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kolejna opowiastka ode mnie :D

Jeden z moich psów zachorował na wątrobę, drugi musi przejść na dietę eliminacyjną. Zamówiłam w zeszły poniedziałek Troveta Hepatic i małą paczkę jagnięcego Bento Kronen. Chciałam kupić gdzie indziej, ale miałam problem ze znalezieniem w ludzkiej cenie tych dwóch karm w jednym sklepie, i jak kiedyś zamawiałam w krakvecie tylko karmę wszystko było ok, to zaryzykowałam. I fajnie, czekam, 5 dni to na pewno dojdzie przed świętami.
Po 2 dniach krakvet skontaktował się ze mną, że wątrobowego Troveta nie ma, bo jest to karma na zamówienie i czas oczekiwania na nią może przedłużyć się do... 15 dni (o czym słowa nie ma przy opisie!). I w związku z tym, karmę pewnie dostanę aż po Nowym Roku, ale tego też na pewno mi zagwarantować nie mogą. Wrrrrr.
Zaproponowali wymianę na wątrobowego Hillsa.
Ok.
Po godzinie dowiedziałam się, że znajoma jest w stanie pożyczyć nam od siebie wątrobowego Troveta, więc dzwonię do krakvetu, że nie chcę Hillsa, że niech wyślą najpierw od razu te Bento, a Trovet doślą jak będzie. Wszystko cacy, miła konsultantka... To była środa tydzień temu; poprosiłam o szybką wysyłkę, żeby karma doszła przed świętami - pani namarudziła, że nie da rady, że nawet jak wyślą w czwartek, to i tak będzie po świętach, bo kurierzy mają opóźnienia... Srutu tutu, no ok.
Przy okazji znalazłam moją nieszczęsną karmę wątrobową w innym sklepie, zamówiłam w środę wieczorem, w czwartek wysłali, w piątek (wigilię) była i nikt nie pierniczył o niewydolnych kurierach :roll:
Czekałam sobie więc na karmę dla alergika, i czekałam...
Nie wysłali jej w czwartek. Ani w piątek. Ani w poniedziałek...
I najlepsze. Dostałam godzinę temu maila, że moje zamówienie zostało wysłane, a rachunek opiewa na... zagadkowe 202 złote. Cuda i dziwy, bo Bento zamawiane przeze mnie, które miało teraz przyjść to ok. 49 złotych, Bento plus Trovet miało kosztować ok. 250, a sam Trovet 209.

Czekam na odpowiedź na owego maila o wysyłce, co oni do ciężkiej cholery mi wysłali. Bez odpowiedzi na pewno tej paczki nie odbiorę. Ciąg dalszy nastąpi.
Po prostu JAJA. Szczególnie w połączeniu z tymi dziesiątkami userów widmo, którzy w każdym wątku na żywieniu i akcesoriach wciskają krakvet.pl - nie dziwię się, że przy tak żałosnej obsłudze klienta muszą się uciekać do takich metod :roll:

Link to comment
Share on other sites

Pewnie wysłali Ci hillsa :) Ja przed złożeniem zamówienia zawsze pytam na gg czy mają dany towar. Zazwyczaj połowy nie mają więc kupuję na allegro, mam 2 zaufane sklepy z dobrymi ofertami (np. do 15 kg, 4 kg karmy gratis). Ostatnio od momentu złożenia zamówienia do dostawy minęło tylko 20 godzin!!!

Link to comment
Share on other sites

firmy kurierskie , fakt nie wszystkie , ale przed świętami dawały ciała równo ... moja paczka z zooplus , szła do mnie od 16 grudnia - dotarła dziś :) dodam że była to karma dla psów ....
coś mi jednak szeptało do ucha , zamów też karmę w sklepie sprawdzonym i wytresowanym kurierem .... tak też uczyniłam ...
przez okres oczekiwania na paczkę z zooplus , moje psy zjadły 15 kilo karmy z tego drugiego sklepu .... ciekawy co by było , gdyby nie ten cichy głosik z podpowiedzią :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

a ja dzisiaj zamówiłam w krakvecie karmy(mają promocje 15 kg regala +15 kg ) wiec wziełam dwa razy 15 kg plus te gratisowe czyli łącznie 60 kg.... pare minut temu dostałam maila ze towar wysłany :crazyeye: jestem w szoku, z krakvetem na samym początku było ok, potem zaczeły się jazdy wieć składałam zamówienie ze strachem, zawsze płace przelewem ale w tym wypadku bałam się i wziełam gotówka przy odbiorze...zobaczymy jutro :diabloti:

i dostałam magiczny rabacik w wysokosci 3 % bo przekroczyłam łączną sume 1 tys ( kiedy ja u nich tyle kasy zostawiłam... :roll:)

Link to comment
Share on other sites

no niestety ja sie na krakvecie zawiodlam sie kilka razy dlatego od jakiegos czasu zamawiam w zooplusie u nich nigdy nie bylo problemow a paczki przeciez ida z za granicy :)
zamowilam wczoraj karme w zoplusie , dzis jescze nie wyslali.. ale to pierwszy raz wiec zobaczymy czy jutro wysla .

Link to comment
Share on other sites

A ja muszę powiedzieć, że z Krakvetem nigdy (odpukać) problemów nie miałam.
Zamawiam u nich średnio co 1,5 miesiąca od prawie 3 lat i zawsze przesyłka przychodzi na czas.
Choć może, tak jak pisze Martens, powodem jest fakt, że biorę od nich tylko karmę i ewentualnie, jako dodatek, jakieś smakołyki.
Dodam również, że odkąd zmienili kuriera na DPD, panowie nie tylko dzwonią przed dostarczeniem towaru z zapytaniem, czy jestem w domu, ale nawet przyjeżdżają w godzinach popołudniowych, a nie - tak jak to miało miejsce do tej pory - rano, kiedy wszyscy są w pracy.
Zgodzić się muszę z jednym - rabat 3% faktycznie nie powala na kolana...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czekunia']A ja muszę powiedzieć, że z Krakvetem nigdy (odpukać) problemów nie miałam.
Zamawiam u nich średnio co 1,5 miesiąca od prawie 3 lat i zawsze przesyłka przychodzi na czas.
Choć może, tak jak pisze Martens, powodem jest fakt, że biorę od nich tylko karmę i ewentualnie, jako dodatek, jakieś smakołyki.
Dodam również, że odkąd zmienili kuriera na DPD, panowie nie tylko dzwonią przed dostarczeniem towaru z zapytaniem, czy jestem w domu, ale nawet przyjeżdżają w godzinach popołudniowych, a nie - tak jak to miało miejsce do tej pory - rano, kiedy wszyscy są w pracy.
Zgodzić się muszę z jednym - rabat 3% faktycznie nie powala na kolana...[/QUOTE]

Jak zamawialiśmy najpopularniejsze karmy typu rc i eukanuba to też nie było problemu. Schody zaczęły się przy innych produktach a potem przy joserze, której nigdy nie było jak chciałam zamówić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...