Jump to content
Dogomania

Spis Domów Tymczasowych !


Guciek

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[SIZE=5][COLOR=Red]Mega pilnie potrzebny jest DT dla suni wyrzuconej z 4 piętra!!
suczka jest słabiutka, obecnie przebywa w szpitaliku schroniskowym, w Poznaniu, gdzie -niestety- nie jest dobrze traktowana, pracownicy schroniska popierają tragiczny wyczyn 'właścicielki'.
Pomóżmy! Ona nie może tam dłużej zostać!!

wątek suni:
[url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118403[/url]

Szukamy DT w Poznaniu
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=Red]bardzo pilnie szukam domu tymczasowego dla Rudego vel Luckiego z tego wątku.
[/COLOR][/SIZE]
[url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117527[/url]
[SIZE=3][/SIZE]
Pies od kilku miesięcy mieszka pod ławką, albo pod balkonem.
Jest spokojny, zrównoważony, kocha inne psy i bardzo lubi dzieci.
jest mały, sięga do kolana.

Chętnie zwrócę koszty utrzymania, byleby w końcu był bezpieczny.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

PILNE!
Potrzebny domek tymczasowy, w sumie to potrzebny jest po prostu jakiś ciepły kącik dla staruszka Dziadunia z tego wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117534[/url]
najlepiej gdzieś w okolicach Warszawy :roll:
psiak jest wiekowy i schorowany, a mieszka pod gołym niebem tzn. pod schodami jakiegoś budynku :-o
dziewczyny, które się nim opiekują mówią, że może nie dożyć dwóch tygodni :placz:
proszę pomóżcie:placz:

a to on Dziadunio :loveu:

[IMG]http://img165.imageshack.us/img165/2586/dziadek4cb6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img133.imageshack.us/img133/3927/dziadek5pv9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img133.imageshack.us/img133/1759/dziadek3yl0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pozbierawszy się po ostatnich śmierciach jestem gotowa zaoferować swoją opiekę i siedlisko kolejnym przypadkom.

Mam 2 miejsca na tymczasie.

Jedno w dwuizbowej ocieplanej budzie poza kojcem. W sumie to zmieszczą się w niej dwa średnie psy, ale musiałyby się znać i lubić.
Jedno miejsce w domu.
Mam jeszcze miejsce na legowisko w budynku gospodarczym, ale obecnie niedostępne ze względu na zwózkę drzewa.
Obecnie mam na tymczasie schorowanego owczarka Rexa, samiec/wykastrowany, więc dla świętego spokoju nie ryzykowałabym kolejnego samca w tym typie, starą głuchą suczynę ze schronu w Łodzi - na stałe i moje osobiste 2 kocice. Najchętniej przyjęłabym sukę, może być duża, stara i jeśli chora - to koniecznie zdiagnozowana. Nie mam teraz możliwości, żeby często jeździć do lecznicy - 75 km w obie strony. Jeśli będzie konieczność, to oczywiście pojadę. Fakturki za leczenie zawsze biorę na fundację, której banerek mam w podpisie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Pozbierawszy się po ostatnich śmierciach jestem gotowa zaoferować swoją opiekę i siedlisko kolejnym przypadkom.

Mam 2 miejsca na tymczasie.

Jedno w dwuizbowej ocieplanej budzie poza kojcem. W sumie to zmieszczą się w niej dwa średnie psy, ale musiałyby się znać i lubić.
Jedno miejsce w domu.
Mam jeszcze miejsce na legowisko w budynku gospodarczym, ale obecnie niedostępne ze względu na zwózkę drzewa.
Obecnie mam na tymczasie schorowanego owczarka Rexa, samiec/wykastrowany, więc dla świętego spokoju nie ryzykowałabym kolejnego samca w tym typie, starą głuchą suczynę ze schronu w Łodzi - na stałe i moje osobiste 2 kocice. Najchętniej przyjęłabym sukę, może być duża, stara i jeśli chora - to koniecznie zdiagnozowana. Nie mam teraz możliwości, żeby często jeździć do lecznicy - 75 km w obie strony. Jeśli będzie konieczność, to oczywiście pojadę. Fakturki za leczenie zawsze biorę na fundację, której banerek mam w podpisie ;)[/quote]

moze ten psiaczek?
[SIZE=2][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/nie-dam-mu-jesc-bo-juz-nie-odejdzie-124410-new/"][U][SIZE=2][COLOR=#0000ff]http://www.dogomania.pl/forum/f28/nie-dam-mu-jesc-bo-juz-nie-odejdzie-124410-new/[/U][/COLOR][/SIZE][/URL]

Link to comment
Share on other sites

ta sunia szuka domu. Niestety trzeba powiedziec ze tymczas moze zminic sie w stały

Sunia w tamtym roku została znaleziona po wypadku samochodowym.Ma problemy przednią łapka.Poprostu źle sie zrosła. Sunia jest bojażliwa choc widze z jej zachowania ze to jest typ "chciała bym a sie boje'. Niestety sunia siedzi całe dnie i noce w garazu i nie chce wyjsc. Jej zycie to jedzenie, spanie i sr... ona na dzien dzisiejszy wyglada jak tapaczan..Taka szeroka i utyta coz sie dziwic jak przejdzie pare krokow i ucieka na posłanie. Jej otylosc niestety nie jest dobra tez na łapke. Ona potrzebuje troche zainteresowania i oczywiscie diety.Nie wiem czy po tak dlugim czasie cos da sie jeszcze zrobic z łapką.
To pies z gatunku całkowitej nieadopcji bo którz wezmie psa kundla,kaleke, grubego,bojacego i na dodatek starego?

Link to comment
Share on other sites

Czarodziejka, my mamy kiszkę z bubrem:

młoda sunia Bieda znaleziona przez babke spod warki przywiązana juz nie pamiętam, gdzieś w polu, bo była tak osłabiona, że tzreba ja było nieść. teraz babka wyjechała do wawy na zimę, swoje psy i koty wzięła do córki, jednego psa wyadoptowała dzięki dogo,a sunia - została sama w obejściu!!! boimy się, ze ucieknie. jeździ do niej na rowerze kilka km Ala, która ma 40 psów i roboty mnóstwo od rana do wieczora. ale przeciez nie może codziennie, a sunia sie zestresuje i nawieje. dodatkowo najpewniej jest w ciąży (nie bylo to pewne, teraz kobieta mówi, że raczej tak), jak najszybciej trzeba sterylizowac, bo to już 2 miesiąc się zaczął. o ile wet pozwoli,o ile nie jest za późno. młoda, to była najpewniej jej pierwsza cieczka. otóż ponoc chodzi na smyczy (podobno), mimo, że na wsi jest, więc nie wiadomo, gdzie była wcześniej. na pewno potrzebowałaby socjalizacji. baaardzo boi się kija od szczotki -niknie nie ma jej, kuli sie. siedziała teraz z psami (4) na podwórku i nie słyszałam o żadnych problemach. jest jasno-popielato-wilczasta. gdzies na jej wątku sa zdjęcia, które ponoć wyszły za ciemne -tzn jest jasniejsza...
to szok-tzn że może być to dla suki za trudne a dla ludzi zbyt uciążliwe. nie wiemy,c zy umie zachować czystość. trzeba brać pod uwagę, że będze tej całej nauki potrzebować (i innych)...
czarodziejka,z astanów się nad nią:
oto wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ciezarna-zostaje-sama-na-wsi-podkopie-sie-ucieknie-z-obejscia-dt-hotelik-pomocy-123749/[/URL]

zdjęci: s. 4, post 35

ile potrzebujesz pieniędzy na tego typu pieska miesięcznie?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hej, potrzebny pilnie dom tymczasowy dla młodej suczki SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE I OKOLICE, mozliwy dowóz pieska. Piesek znaleziony w Siemianowicach Ślaskich - Michałkowicach. Mogę ją trzymac tylko do jutra, góra piatku!! Jeśli pieska nikt nie przyjmie chociaż na jakiś czas (ze wszytskich sił bedę starała sie załatwic dla niej stały dom) to psinka trafi do schroniska. nie załatwia sie w domu, nie niszczy mebli, piesek do kochania i tulenia. Sprawa bardzo, ale to BARDZO PILNA !!!!!! Nie pozwólmy jej poznać co to jest schronisko... Błagam o pomoc...
518 24 25 46
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
324 41 71 (gg)

Link to comment
Share on other sites

[B]Szukamy pilnie DT dla Amstaffa Bandiego, który chce umrzeć w schronisku.... Mamy mało czasu, pies wygląda jak szkielet.
Jego cały świat to dom i człowiek!
[/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ratujmy-amstaffa-mamy-6-dni-123818/[/URL]

[B]Pies jest w Warszawie na Paluchu.[/B]

Link to comment
Share on other sites

W miare mozliwosci mozemy zaoferowac platny DT dla malych i srednich psiakow, ktore zgadzaja sie z innymi psiakami. ( 10-12 zl za dobe) . Psiaki musza byc odrobaczone, odpchlone i zaszczepione .Nie tylko na wscieklizne, ale i na wirusowki.
O naszym przytulisku ( lacznie ze zdjeciami) mozecie poczytac tutaj:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f86/nasza-fundacja-przytulisko-pusia-129214/[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

pani ala milosniczka zwierzat majaca 17 psow w domu i drugie tyle na wybiegach chce byc dt dla jakiejsc malej suczki .mieszka kolo warki 70 km od warszawy,dt mialobyc platne 10 zl za dobe /w tym koszty jedzenia/ ,suczka bylaby w domu.tel.048-6627345-dzwonic od 9 rano do poznych godzin ale prosze dzwonic dluzej bo musi przedzec sie przez psy i czesto wychodzi.nie ma czasu na internet.nie ma samochodu,moze prosic sasiada aby robil zdjecia komorka.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam,

Mam możliwość zapewnienia domu tymczasowego dla psa lub kota. Mam dom
z ogrodem pod Krakowem, obecność „ludzką” 24 godziny na dobę i
doświadczenie w opiece nad różnymi zwierzętami. Niestety nie mogę
zapewnić utrzymania przyjętego zwierzaka czy też jego leczenia w
ramach moich finansów ( bo sama adoptowałam gromadkę stworzeń
„nieadopcyjnych” w związku z ich podeszłym wiekiem lub
niepełnosprawnością ) i ich utrzymanie wyczerpuje moje finansowe
możliwości. . Stąd oferowany dom tymczasowy jako płatny.

Stworzonko w” domu tymczasowym” może być zarówno mieszkańcem domu jak
użytkownikiem budy z kojcem i wybiegiem w ogrodzie. Może też mieć w
zależności od sytuacji : kontakt z innymi stworzeniami ( moimi
życzliwymi domownikami : psami i kotami ) lub w razie potrzeby
oddzielne pomieszczenie w domu lub oddzielny kojec - oczywiście z
zapewnionymi spacerami po całym ogrodzie.

( PS. Dom mój jest też otwarty na potrzeby świnek morskich i chomików
Zapewniam apartamenty w „niekociej” części domu ;) )

Mój telefon 517677767.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...