Jump to content
Dogomania

Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!


natalijo

Recommended Posts

Ostatnio pies jechał z Warszawy na Śląsk pociągiem.. Bo transport był drogi. I to psiak mix ONka, który ze schronu pojechał do hoteliku na kilka tygodni i stamtąd do domu.. (niestety wrócił, bo ma lęk separacyjny ogromny) ale nie wiem czy komuś by się chciało jechać..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeszcze raz przeprowadziłam rozmowę z domkiem i Jamorem, który potwierdził, że Demi możemy spokojnie oddać do domu z dziećmi, nie będzie agresji z jej strony.
Powinniśmy to tak załatwić, aby ona trafiła do Trzebnicy w sobotnie popołudnie, jak przyszły Pańci będzie już na miejscu.
Nie wiem, czy uda się załatwić coś taniej. Jeśli znajdziecie kogoś kto przewiezie ją pociągiem z Warki to byłoby super.
Jeśli nie to transport trzeba umawiać i tyle. Ja nie mam za bardzo czasu na analizowanie wątków i organizowanie tego, mogę podjechać ewentualnie do Trzebnicy w celu podpisania umowy.
Ten za 310 PLN miał odbyć się wstępnie w czwartek, czyli też nic pewnego.

Link to comment
Share on other sites

Transport ustalony na czwartek z Pati-c - jeśli dołączy jakiś piesek będzie taniej, Państwo ze swojej strony też cosik dołożą. Ja podjadę do Trzebnicy jak Demi będzie przekazywana i podpiszę umowę.
Założę pieniążki za transport i rozliczę to z nataliijo ...
Mam nadzieję, że Demi się spisze, trzymać kciuki proszę za dziewczynę i jej nową rodzinkę :lol:

Link to comment
Share on other sites

Co ja na to??

Kocham Was ;)
Czyli rozumiem, że trzeba zapłacić 250 zł?
Dla mnie bomba! Moim zdaniem nie ma już co kombinować, skoro już niedługo Demi może być we własnym domu!
Żeby nie było, że sama podejmuję decyzję, pokryję koszty podróży, a uzbierane pieniądze (tfu, tfu - żeby nie zapeszyć) każdy odeślę wpłacającym - niech przeznaczą je na inne potrzebujące psiaki. Chociaż taki wkład będę miała w nowy domek Demi :)
Kochana - nie musisz wykładać pieniędzy - prześlij mi na PW numer konta i zaraz zrobię przelew.
Przepraszam, ż ostatnio jestem tu rzadziej - ale to co sie teraz dzieje w moim zyciu to jeden wielki kocioł...Najgorsze, że końca nie widać...

Link to comment
Share on other sites

Dobrze Pokerku, zaraz napiszę sms do Jamora i jeszcze zadzwonię jutro wieczorem.
Wpłaty deklaracji za luty będą pomocne przy opłacie za transport. Rozliczymy to z Natalijo jak będzie już po wszystkim.
W czwartek późnym wieczorem dam znać.
Lilutosi - zdjęcia Cyni na allegro zrobiły furorę, 1200 wejść - Demi o połowę mniej.
Tytuł taki sam, tylko miniaturka inna nie mogę się nadziwić ...

Link to comment
Share on other sites

Kochane Cioteczki! Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę i jak wielki ciężar spadł mi z serca.
Tzn. jeszcze nie całkiem, ale jesteśmy na dobrej drodze :):)
Też się bardzo cieszę, że poznalam Ciebie Goldenek i inne Cioteczki - choć większość znałam już z innych wątków ;)
Lucynko, co do rozliczeń, to jasne odczekamy trochę aż zaczniemy myśleć co zrobić z pieniążkami które już wpłynęły. Gosia.Marta - dzięki za zaufanie - Twoje pieniądze na pewno się nie "zmarnują" i pomogą jakiejś bidzie.
Jak już będziemy miały informację, że Demi się zaklimatyzowała, to wszystkie wpłacające Cioteczki dadzą mi znać co zrobić z ich wpłatami - albo zwrócę je, albo przeleję na wskazane przez Was bidy.
Zupełnie przypadkowo zostałam "prowadzącą" ten wątek - bez Waszej pomocy bym sobie nie poradziła :) Chętnie bym Was wszystkie uściskała - a Lucynkę i Lilutosi to chyba udusiła ze szczęścia :):)
Narazie trzymamy kciuki, żeby wszystko poszło dobrze w czwartek i żeby Demi pokochała swoją nową rodzinę.

Lucynko, prześlij mi numer konta - jeśli rano zrobię przelew, to do jutra powinien dojść.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...