Jump to content
Dogomania

Konkurs groomingo euro-groom 2010


zibby

Recommended Posts

Miło mi powiadomić wszystkich, którzy interesują się groomingiem, że w Październiku 2010 odbedzie się w trójmieście (mam nadzieję) międzynarodowy konkurs groomigu. Więcej na ten temat na stronie [URL="http://www.grotpro.com"]www.grotpro.com[/URL] , zakładka Konkurs Groomingu Euro-Groom 2010
W razie dodatkowych pytań wysyłajcie maile na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Serdecznie zapraszam.
Zbigniew Lenarcik

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='Porrter']fajna sprawa :)

z ciekawości, jaka jest minimalna ilość uczestników konkursu?[/QUOTE]
Witam, w takiej formie jak bym chciał to widzieć i miało odpowiedni poziom powinno stanąć do konkursu nie mniej niż 20 groomerów. Narazie potwierdzają obecność absolwenci mojej szkoły groomingu - mam nadzieję, że internetowym ekspertom od groomingu również nie zabraknie odwagi, by zaprezentować swoje umiejętności.

Link to comment
Share on other sites

:-) jakby dobrze pogrzebac, to nawet tu na Dogomanii by sie znalazly moje prace. A poza tym zapewne tam, gdzie Ty nie bywasz ...
wezmy chocby Warsztaty. Ale to przeciez [B]nie ja[/B] sie reklamuje, ze jestem jednym z dwudziestu najlepszych groomerow na swiecie i nie ja egzaminuje eksternistycznie, wiec skad to pytanie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aszita']:-) jakby dobrze pogrzebac, to nawet tu na Dogomanii by sie znalazly moje prace. A poza tym zapewne tam, gdzie Ty nie bywasz ...
wezmy chocby Warsztaty. Ale to przeciez [B]nie ja[/B] sie reklamuje, ze jestem jednym z dwudziestu najlepszych groomerow na swiecie i nie ja egzaminuje eksternistycznie, wiec skad to pytanie...[/QUOTE]
Ja napewno sie tak nie reklamuję.....
A moje pytanie stąd, że czytając Twoje posty mam wrażenie , że Ty jjesteś wielokrotną zwyciężczynią konkursów, bo wszystko i wszystkich krytykujesz......
I o takie Twoje prace mi chodzi - z kokursów a nie z praktyki salonowej

Link to comment
Share on other sites

[B]jedyneczka[/B], oczywiscie, ze nie Ty sie tak reklamujesz, chociaz faktycznie z mojego tekstu moglas to wywnioskowac - sorry. Reklamuje sie ten sposob organizator EuroGroom 2010.Usiluje sie dowiedziec kto, gdzie i kiedy mu te range nadal ;-). Moich postow nie czytasz uwaznie. Ja nigdzie i nigdy nie pisalam o wlasnych startach w konkursach. Nie mam takiej potrzeby.Jezdze na konkursy dla przyjemnosci i checi poszerzania wiedzy. Zdobywanie trofeow mnie nie kreci. Jestem calkiem zadowolona z efektow wlasnej pracy, klienci podobnie. Niczego nikomu nie musze udowadniac. Mam prawdziwy dyplom wydany przez prawdziwa szkole, nie mam tu kompleksow. A co do krytyki... sa tu na forum osoby, ktore zle sie czuja czytajac krytyczne uwagi. Zastanawiam sie po co w takim razie sie jej poddaja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aszita'][B]jedyneczka[/B], oczywiscie, ze nie Ty sie tak reklamujesz, chociaz faktycznie z mojego tekstu moglas to wywnioskowac - sorry. Reklamuje sie ten sposob organizator EuroGroom 2010.Usiluje sie dowiedziec kto, gdzie i kiedy mu te range nadal ;-). Moich postow nie czytasz uwaznie. Ja nigdzie i nigdy nie pisalam o wlasnych startach w konkursach. Nie mam takiej potrzeby.Jezdze na konkursy dla przyjemnosci i checi poszerzania wiedzy. Zdobywanie trofeow mnie nie kreci. Jestem calkiem zadowolona z efektow wlasnej pracy, klienci podobnie. Niczego nikomu nie musze udowadniac. Mam prawdziwy dyplom wydany przez prawdziwa szkole, nie mam tu kompleksow. A co do krytyki... sa tu na forum osoby, ktore zle sie czuja czytajac krytyczne uwagi. Zastanawiam sie po co w takim razie sie jej poddaja.[/QUOTE]
Aszita napisz w jakiej szkole (prawdziwej) zdobyłaś dyplom???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jedyneczka']W Polsce nie ma "prawdziwych" szkół...... No ale jakoś sobie radzimy[/QUOTE]

Zdecydowana wiekszosc z naciskiem na "jakos" jednak ... Chociaz znam wielu polskich groomerow, ktorzy juz dawno przerosli swych mistrzow i to jest bardzo pocieszajace :-).

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...