Jump to content
Dogomania

Dock Dogs


Wojenka

Recommended Posts

Pati Avutek też by sobie rekreacyjnie pokicał ;) Można by dać info na goldenie i labradorze fora. Zna ktoś regulamin tych zawodów?

No i trzeba by było zrobić to w sezonie korzystając z naturalnych zbiorników. Ten pomost w Kozienicach chyba by się nadał, jakaś guma antypoślizgowa do obicia lub wykładzina plus boje do mierzenia odległości... Organizacyjnie chyba by nie było z tym dużo roboty.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Magdava']Pati Avutek też by sobie rekreacyjnie pokicał ;) Można by dać info na goldenie i labradorze fora. Zna ktoś regulamin tych zawodów?[/quote]

Trzeba poszukac w necie po angielsku i przetlumaczyc.

[B]Stereo,[/B]
zapytaj Darka, moze on zna, albo ma? Albo zna kogos kto ma?



[quote]No i trzeba by było zrobić to w sezonie korzystając z naturalnych zbiorników. Ten pomost w Kozienicach chyba by się nadał,.[/quote]

Ja ma lepsza miejscowke, na Mazurach, jezioro Nidzkie. Jest pole namiotowe, knajpa, a dla wymagajacych pensjonat.

[URL="http://www.jachtserwis.oit.pl"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Jako że mieszkam w Hameryce obserwowałam kilka zawodów Dog Dock i powiem Wam jedno: to jest świetny widowiskowy sport. Większość psów jest nakręcona na pływającą zabawkę, którą właściciel wrzuca do wody. Pies obserwuje zabawkę w wodzie, po czym odchodzi z włąścicielem na koniec pomostu... rozbieg... i chlup!
To wcale nie jest nudny sport, na zawodach na których byłam (m.in. w parku w centrum Houston) zebrał się cały tłum i wszyscy byli zaskoczeni. Każdy pies jest inny, niektóre odmawiają wspólpracy, stoją na pomoście i tęsknie wpatrują się w zabawkę :evil_lol:

Tak sobie myślę, że zawody zorganizowane latem w jakimś popularnym nadmorskim kurorcie albo na Mazurach przyciągnęłyby i widownię, i sponsorów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dunia77'] Pies obserwuje zabawkę w wodzie, po czym odchodzi z włąścicielem na koniec pomostu... rozbieg... i chlup!
(...) niektóre odmawiają wspólpracy, stoją na pomoście i tęsknie wpatrują się w zabawkę :evil_lol:[/quote]

No ale czy to jedyna opcja? Bo wiele psow olewa nieruchomy przedmiot, rajcuje je chec pogoni....a taka rzucona zabawka, lezaca bez zycia na w odzie to slaba zaneta.....:roll:


[quote]Tak sobie myślę, że zawody zorganizowane latem w jakimś popularnym nadmorskim kurorcie albo na Mazurach przyciągnęłyby i widownię, i sponsorów.[/quote]
Publicznosc to pewnie i przyciagnie, ale na tych sponsorow to bym nie liczyla.....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']No ale czy to jedyna opcja? Bo wiele psow olewa nieruchomy przedmiot, rajcuje je chec pogoni....a taka rzucona zabawka, lezaca bez zycia na w odzie to slaba zaneta.....:roll:
[/quote]

Wiesz co, nie wiem nawet jaki tam jest regulamin... byłam tylko gapowiczem.

A jacyś producenci psiego żarcia itp nie zasponsorują trochę ? U nas Pedigree lubi rzucić groszem. I Purina.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Jeden ze sportow, ktore BARDZO mi sie podobaja, moj toller wielbi wode i nie istotne czy rzucony przedmiot jest nieruchomy, gdzies tam w glowie ma zakodowane ze to co pancia rzuci do wody nalezy niezwlocznie dostarczyc do rak w stanie nienaruszonym, skacze z pomostow, zewszad w zasadzie... Niestety moje poszukiwania miejsc ogranicza sie do miejsc naturalnych, a chcialabym sprobowac wlasnie do basenu, bo zapewne dla psow jednak otoczenie robi roznice. :) Czas pomyslec o zostaniu milionerka...

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...