Jump to content
Dogomania

piesek zamordowany siekiera!!! pomocyyy!!!!!!!!


maccionkas

Recommended Posts

Co mam zrobic zeby ukarac pewnego SKURWYSYNA ktory ZAMORDOWAL SIEKIERĄ swojego pieska? powod? : BO MU SWETER POGRYZL!

nie wiem kiedy sie to dokladnie stalo wiem tylko ze zakopal go gdzies, gdzie? nie wiem!...

tonie jest czlowiek, to nie jest zwierze... to jest potwor!

prosze napisac co mozna w takim wypadku zrobic? bo jezeli go policja odwiedzi to moze powiedziec ze pies zginal!!!


prosze pisac tu

martyna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Skąd o tym wiesz? Masz jakieś dowody?[/QUOTE]


idiota rozpowiedzial to i doszlo tez do mnie... a ze kocham zwierzaczki to powiedzialam ze nie popuszcze
ale widze ze mam niewiele mozliwosci... bo to moze byc nawet sciema!

ale po nim mozna sie wszystkiego spodziewac, kobiety traktuje jak ... a do psow ewidentnie nie mial pewnie wiekszego szacunku/.. a jezeli by tak jakis animalistow wyslac zeby sie go zapytaloi ze byl tu pies a teraz go nie ma i gdzie teraz jest?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='maccionkas']Co mam zrobic zeby ukarac pewnego SKURWYSYNA ktory ZAMORDOWAL SIEKIERĄ swojego pieska? powod? : BO MU SWETER POGRYZL!

nie wiem kiedy sie to dokladnie stalo wiem tylko ze zakopal go gdzies, gdzie? nie wiem!...

tonie jest czlowiek, to nie jest zwierze... to jest potwor!

prosze napisac co mozna w takim wypadku zrobic? bo jezeli go policja odwiedzi to moze powiedziec ze pies zginal!!!


prosze pisac tu

martyna[/QUOTE]

Siedzisz jeszcze na dogo? Skad on jest??

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy to dowód, ale chyba jakiś sąsiadów ten mężczyzna posiadał, mogą zeznać , że ten i ten pan miał takiego a takiego psa, a Ty zgłoś od razu policji , że jest podejrzenie morderstwa psa popełnione przez jego właściciela. Żeby zyskać poparcie wśród sąsiadów, porozmawiaj z nimi , że ten człowiek jest niebezpieczny dla zwierząt być może dla ich pupilitakże. Dla mnie to jakiś zwyrodnialec. Ale sam w pojedynkę bez dowodów nic nie zdziałasz.

Link to comment
Share on other sites

boze..co to za skurwiel. Sory, ale tego nie mozna inaczej nazwac. Ludzie w dzisiejszych czasach to prymitywy takie ze az zal patrzec. Szkoda tylko pieska, co on byl winny ze akurat znalazl sie u takiej patologii. Jesli tylko znajdziesz na to dowody to postaraj sie cos z tym zrobic, ja nie mam pomyslu, bo szczerze watoie ze policja cos zadziala. Powiedza ze to TYLKO PIES, sady tez tak mowia : ZE JEST TO RZECZ NABYTA, UZYTKOWA. Kur... oby ten gnojek ktory takie cos zrobil tak samo zdechl i zeby nikt po nim nie zaplakal. Swoja droga... po co tacy ludzie maja psy. Powinni im zakac, odbierac czy jak. Palanty chodzace. U mnie na osiedlu jest babka ktora jest troche psychiczna i ma psa, lazi z nim, niby sie opiekuje, pies nie boi sie jej, ale ona chodzi z jakims kijem i ciagle wymachuje do tego psa tym kijem. Juz nie raz zwrocilam jej uwage, a ona do mnie z morda ze to jej pies i jej sprawa co robi. Fakt, musze przyznac, dba o tego psa, jest zadbany, nie jego wina ze ma psychiczna wlascicielke, aczkolwiek mysle ze krzywda sie temu psu nie dzieje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...