Jump to content
Dogomania

spacer??


isacz

Recommended Posts

witajcie
mam 8letnia sunie dobrze ulozona i nie sprawiajaca wiekszych problemów, keine coz idealem nie jest nikt .... ale zu nam serwuje co, na stale od niedawna, dotknelo mnie osobiscie.W czym rzecz: jak ja nauczyc zeby wychodzila z kims innym na spacery !! smieszne nie!? ale nie dla mnie .... :shake:
nwet z moim mezem nie wyjdzie, jak zawsze w sobotę iw dotad niedziele wychodzila z mezem bez problemu, teraz cos sobie ubzdurala, kiedys w okresie po cieczkowym''''bylismy jak na nartach zu wyszla tylko na siusiu i Kupke i do domu, nie chciala Nigdzie sie chodzic, dlaczego tak sie dzieje?? czasami również w innych miejscach tez nie chciala Nigdzie wychodzic, i to bylo tak JAKOS zawsze albo po cieczce, albo jak Miala urojone potomstwo''''. teraz jest po wlasnie cieczce .. poradzcie blagam ....
iza

Link to comment
Share on other sites

Możliwe po prostu, że ona tylko Ciebie darzy zaufaniem, jako że jest Twoim psem... Pomóc może poprawienie jej kontaktów z mężem, więcej wspólnych zabaw, nauka poleceń z udziałem męża, niech on też ją przynajmniej czasami karmi. Idźcie kilka razy na spacer razem. Powinno po jakimś czasie pomóc.

Link to comment
Share on other sites

dzieki za rade, bede namawiala meza zeby poswiecil jej wiecej czasu, ale ona juz od malego wolala moje towarzystwo niz meza lub innych psow, potrafila zostawic zabawe z psami jak tylko zauwazyla ze ja wracam do domu, albo jak jej kazalam czekac, to kladla sie przed domem i nic nie pomagaly zaczepki psow ona czekala na mnie i nic sie nie liczylo, ale pomimo tego jednak wychodzila z mezem,.Jeszcze raz dziekuje i bede probowac chociaz mojemu mezowi nie chce sie zabardzo
Iza

Link to comment
Share on other sites

To może być też kwestia charakteru, niektóre psy czy nawet całe rasy są tak zwanymi "psami jednego pana", inne tak samo traktują całą rodzinę z częstymi gośćmi włącznie :)
Wiem, że takie wyłączne przywiązanie psa może pochlebiać, ale cieszy mnie Twoje podejście, że nad tym pracujecie, by choć trochę złagodzić te zachowania, bo jak sie pewnie domyślasz może być kłopot, kiedy psem będzie musiał się zająć ktoś inny, bo Ty przykładowo wyjedziesz na kilka dni ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...