Jump to content
Dogomania

Kaganiec dla Weimara


an3czka

Recommended Posts

No wiem wiem. Tak najlepiej. Tylko dawno, dawno temu chciałam go do kagańca przywyczaić (odpuściłam sobie) i była tragedia - nos do krwi zdarty. Teraz chciałam to bezstresowo przeprowadzić. Wiesz... leży sobie ot taki kaganiec na podłodze, nic się nie dzieje, on sobie tylko leży, bla bla. Zmierzenie oznacza, że trzeba mu włożyć. On nawet po całym dniu siedzenia w sklepie zool. nie będzie gotowy, żeby to założyć. Nie chcę nic schrzanić...:roll:

Link to comment
Share on other sites

A na co Basco kaganiec? Rozumiem, że na wszelki wypadek podróży koleją?
Docent ma kaganiec metalowy, który został uzyty tylko parę razy, np. w kolejkach linowych na Gubałówkę oraz Jaworzynę Krynicką. Generalnie psom polującym kagańców sie nie zakłada, bo to niszczy powonienie i utrudnia instynktowne zachowanie (węszenie) na polu. Jeżeli kaganiec ma służyc za atrapę, to kup cokolwiek, byle duże, nawet skórzane (choc w dłuższej eksploatacji zupełnie niepraktyczne). Kaganiec dla dobermana odpada. Nie będzie pasował. Te kagańce są za płytkie. Basco paszczy nie otworzy jak trzeba.

Link to comment
Share on other sites

Basco, że tak powiem, nie wszystkich lubi:oops: ...
Ostatnio znienawidził sąsiada, z którego psem ma konflikt i dwa razy napadł już na pana nie na żarty:oops: .
Kaganiec miałby być stosowany tylko na terenie osiedla i w drodze do garażu, do auta - na klatce schodowej, bo tam ludzie sie przewijają.

Link to comment
Share on other sites

hehe aniu nie wie co Ci doradzić :)
My jak przyzwyczalismy nugata do kaganca bo był strasznymm smietnikiem w wieku dzieciecym kupilismy skórzany 3 był w sam raz tata koniec kaganca posmarował pasztetem i od tej pory zawsze sobie kojarzy kaganiec z niczym strasznym teraz 3 jest maął a Szara sfora ma racje 4 jest zbyt płytak w prawdzie setery maja wieksza i szersza kufe ale obserwujać mysle ze bardzooo dokłądne mierzenie pyska Basco bedzie stosowne :) polecam slep na piastowskiej :)

Link to comment
Share on other sites

Chodzi Ci o Twojego Psa?
Właśnie nie wiedziałam, gdzie skórzane można kupić. W Karusku nie ma, a to znaczy, że jest źle:cool3:
Wybiorę się w takim razie na Piastowską.
Pomysł z pasztetem rewelacja. Też tak zrobie


podam ci jeszcze link do suuper sklepu psi raj to jest hurtownia na garbarskiej :)
polecam:lol: [COLOR=blue]link usunięty [/COLOR]o to link:lol: i tam wybierasz do koloru do wyboru nawet w kolorze wiemarskim :) sa a jezeli chodzi o pasztet to dziaął ale bardziej korci zapachem pasztetowa:) a wiec pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...