Jump to content
Dogomania

Egzamin asystencki


flashka-g

Recommended Posts

Kto w tym roku ma zamiar przystąpic do egzamin w Warszawie?? Bo tak sie szykuje. Narazie bede miec wewnetrzny u siebie w oddziale.Fakt ze ciezki okres teraz i nauki mam od grona..ale mysle ze nic nie szkodzi jak spróbuje.Egzamin podobno jest jakos 16-17 luty przed klubówka w Nowym dworze mazowieckim.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='flashka-g']Kto w tym roku ma zamiar przystąpic do egzamin w Warszawie?? Bo tak sie szykuje. Narazie bede miec wewnetrzny u siebie w oddziale.Fakt ze ciezki okres teraz i nauki mam od grona..ale mysle ze nic nie szkodzi jak spróbuje.Egzamin podobno jest jakos 16-17 luty przed klubówka w Nowym dworze mazowieckim.[/quote]To będziemy trzymać kciuki, aby wszystko dobrze poszło:lol::lol::lol::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Hej

Tak, niestety...:(
Bylam dzisiaj w ZG i potwierdzila mi to Pani z biura....i podpisalam taki paierek,ze podejde do egzaminu w Poznaniu...mam nawet wydrukowana informacje z podanym miejscem i data...tylko daty sa dwie i podobno poinformuja kazdego listem poleconym o dniu i godzinie egzaminu...

ale mam farta...akurat w tym roku...takie zmiany...ale wszyscy z oddzialu poznańskiego się cieszą...;) i w sumie ok...niezawsze musi być w Warszawie...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jussi']Hej

Nie dziekuję...nie chce zapeszać...ale powiem szczerze...
troche sie boje :roll:
....wszyscy mówią,że nie będzie tak starsznie...no ale cóz....to chyba normalny odruch ;) trzymajcie kciuki...mocno - mocniuteńko ....:lol:

Buzka![/quote]A kiedy konkretnie ten egzamin, bo ja tez bym chetnie potrzymala za Ciebie mocno kciuku?

Link to comment
Share on other sites

Hej
Ja zdaje w sobote od 9.00 ale bede pozniej, pociąg przyjezdza do Poznania o 9.20 wiec dotre gdzies na 10.00, w marcu...tak cos mi sie obiło o uszy....ale to jest nie potwierdzona informacja...chyba dalej nad tym myślą, podobno zgłosiło sie bardzo duzo chętnych stąd pomysł na ten 3 termin ;) jakby co to będzie poprawka....o rany.....oby nie ;) ale juz zakładam wszystkie opcje....;)

Link to comment
Share on other sites

o rany....to jednak prawda....szkoda,ze wczesniej nie wiedzialam...mialabym wiecej czasu do nauki a tak to tylko 2 .5 tygodnia...no nic, raz kozie śmierc...będzie co ma byc...może dam rade...;)

Również trzymam kciuki za wszytskich razem ze mna zdajacych jak i rowniez tych "szczęściarzy", którzy zdają w marcu ;)

Powodzonka...damy rade kochani....zobaczycie ;) a jak nie, to zawsze jest poprawka w zapasie! :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jussi']o rany....to jednak prawda....szkoda,ze wczesniej nie wiedzialam...mialabym wiecej czasu do nauki a tak to tylko 2 .5 tygodnia...no nic, raz kozie śmierc...będzie co ma byc...może dam rade...;)

Również trzymam kciuki za wszytskich razem ze mna zdajacych jak i rowniez tych "szczęściarzy", którzy zdają w marcu ;)

Powodzonka...damy rade kochani....zobaczycie ;) a jak nie, to zawsze jest poprawka w zapasie! :eviltong:[/quote]Nie martw sie jA I JESZCZE PARę OSOB, BęDZIEMY MOCNO TRZYMAć KCIUKU I NAPEWNO BEDZIE OK

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...