Jump to content
Dogomania

CAC Jarosław 13-14 marca 2010


Guest Lotty

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ta wystawa to jest nieporozumienie i ZK powinien odebrać im prawo jej organizowania. Wystawcy ponoć będą pisać skargi do Zarządu.
Baby były przyjęte nie wiadomo na jakich zasadach bo wciąż powtarzano, że nie będzie a jednak kilka się znalazło.
Nie dokonano wyborów - BISów dnia dla szczeniąt i weteranów, miało również nie być dla juniorów, ale po awanturach wystawców /gdy część już pojechała do domu/ jednak je zorganizowano.
BOGi były wybierane nie wiadomo kiedy zaraz po ocenie grupy. Też za dużo się ich na ringu nie pokazało.
Najliczniejsza na BOG była IX gr gdyż była oceniana w zasadzie do końca wystawy.
Przypomniano sobie że nie ma rezerwacji noclegów dla zwycięzców grup, rozpoczęły się w trakcie wystawy poszukiwania kwater w domach prywatnych.

[B]Mój grzywacz KARAT Pastoral - CWC, BOS, BOB i BOG 3.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Nie ma czegoś takiego jak plan ringów, nie ma nawet kto ocenia jaką grupę na bisach.
NIC NIE MA, oprócz zgłoszonych psów /i to nie wszystkie/ i wykazu sędziów.
Aaa nie było dziś pani M. Świętoń, więc jutro pewnie też nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

Po napisaniu skargi odbył się ten BIS Weteran pod koniec, ale niektorzy pojechali już do domu i zostały dwa psy, dostały jakieś puszki z konserwą, bo puchary są na jutro, pies z 1 lok. został zaproszony na jutro na porównanie ze zwycięzcą niedzielnym. Teraz to juz nie wiem jak to działa... i jak to zostanie zaraportowane do ZG? I czy dzisiejszy BIS weteran w ogole został jakoś zaraportowany? (myslę tu o psie z 2 lokaty który w takim badz razie nie ma szansy jutro powalczyć o puchar na tym "właściwym BISie weteranów" i jak to się przekłada na punkty do rankingu jaki od tego roku prowadzi ZG? A resztę napisała [U]AnkaW[/U], poprostu organizacja paranoja, mam blisko ale szkoda mi kasy na takie coś za rok...

Link to comment
Share on other sites

teraz to się zastanawiam czy w ogóle jest sens żebym jutro jechała ;/
skoro taka klapa, to nie bardzo mi się chce 3 godziny jechać w jedną stronę zdenerwować się i wrócić.
Tym bardziej, że Gajka to kl szczeniąt.
A jak tam jest z parkingami?? Jest miejsce??
No i nie bardzo wiem gdzie ta hala jest, są jakieś oznaczenia jak trafić??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...