Jump to content
Dogomania

Serdecznie zapraszamy na styczniowe seminarium z Nigelem Stainesem 8-10/01/10


FikuMiku

Recommended Posts

[FONT=Tahoma] [/FONT]
[FONT=Tahoma]Bardzo serdecznie dziękuję Wszystkim Uczestnikom seminarium![/FONT]
[FONT=Tahoma]Było mi ogromnie miło spędzić z Wami ten czas, a po drugim treningu w piątek, zaczęłam nawet odczuwać nieśmiałą frajdę z całej tej zabawy :D[/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]
[FONT=Tahoma]Wielki ukłon składam w stronę naszych niezamarzających ;) tłumaczy. Asiu, Marysiu i Karolino wielkie, wielkie dzięki.[/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]
[FONT=Tahoma]Marysiu, oficjalnie dziękuję za zapewnianie Nigela, że seminarium jednak się odbędzie :D, wszelkie kontakty w gorącym okresie przed seminaryjnym, oraz za szpilki :D:D:D[/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]
[FONT=Tahoma]Dziękuję również Martynce i Niuce, za bezcenne wsparcie i zapewnianie, że mnie nie zabijecie jak przydarzy się jakaś wtopa :P jak również za wsparcie sprzętowe.[/FONT]
[FONT=Tahoma]Martynce jeszcze za podróże jumperkiem i wkład masy mięśniowej![/FONT]
[FONT=Tahoma]Dziękuję również za dyscyplinę czasową w niedzielę i wszystkim, którzy pomogli przy załadunku przeszkód, dzięki Wam mogłam bezstresowo pojechać z Nigelem na lotnisko, (a jechało się koszmarnie… ) a mój osobisty kierowca jumpera może mi jeszcze kiedyś pomoże ;)[/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]
[FONT=Tahoma]Chciałam również przekazać podziękowania od Właścicielki Klucza, która specjalnie prosiła abym przekazała, że było Jej z Nami bardzo miło, że jest bardzo pozytywnie zaskoczona wychowaniem Naszych psów, że tak mało brudziły, że łapki były wycierane :D, a także, że nic nie zostało zniszczone!!! [/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]
[FONT=Tahoma]W drodze na lotnisko Nigel chwalił Was i Wasze psy, jednak najbardziej zaskoczyła go Irenka z Fru, o której mówił najwięcej :D Pytał mnie również, czy zamierzam zaprosić go ponownie, w przyszłym roku :-) [/FONT]
[FONT=Tahoma]To jak, organizować?[/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]
[FONT=Tahoma]Pozdrawiam serdecznie,[/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]
[FONT=Tahoma]J.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FikuMiku']
[FONT=Tahoma]Wielki ukłon składam w stronę naszych niezamarzających ;) tłumaczy. Asiu, Marysiu i Karolino wielkie, wielkie dzięki.[/FONT]

[FONT=Tahoma]Marysiu, oficjalnie dziękuję za zapewnianie Nigela, że seminarium jednak się odbędzie :D, wszelkie kontakty w gorącym okresie przed seminaryjnym, oraz za szpilki :D:D:D[/FONT][/QUOTE]
Polecam się na przyszłość życzliwej pamięci :) :) :)

[quote name='FikuMiku'][FONT=Tahoma] Pytał mnie również, czy zamierzam zaprosić go ponownie, w przyszłym roku :-) [/FONT]
[FONT=Tahoma]To jak, organizować?[/FONT]
[/QUOTE]

[quote name='Marysia_i_gończy']No i co? Shift your ass kolejnej zimy? :p[/QUOTE]
:cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Przyłączam się do podziękowań.Justyna, wszystko udało Ci się bez zarzutu. Miejsce bajkowe, ujeżdżalnia na treningi jak znalazł, punkt obserwacyjny na pięterku rewelacja, trener mądry, cierpliwy i zabawny.Obawiałam się pobytu na 10 m kwadratowych w 4 osoby i 8 psów, ale i to okazało się nie takie straszne. Dziękuję wszytkim za ciekawe rozmowy, a Iwonie i Leszkowi dodatkowo za wykopanie mojego auta. 240 km machnęłam w 5 godzin i nie wylądowałam w żadnym rowie, co uważam za dużą niespodziankę. Oczywiście piszę się na kolejne semi.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=2]Chciałam bardzo podziękować za seminarium.
Miejsce rewelacyjnie. Po ujeżdżalni bardzo dobrze mi się biegało.
I ta możliwość oglądania z ciepłego pomieszczenia, bardzo mi się podobała. [/SIZE][/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Arial][SIZE=2]:)

Dziękuję również dziewczynom, za wypychanie mojej bryki z zasp. Inaczej przyłoby mi zostać tam to do wiosny. Z przyjemnością oczywiście. :)[/SIZE][/FONT]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...