Jump to content
Dogomania

Serdecznie zapraszamy na styczniowe seminarium z Nigelem Stainesem 8-10/01/10


FikuMiku

Recommended Posts

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]W imieniu Klubu Bordo Agility Runners serdecznie zapraszam na seminarium z Nigelem Stainesem: [/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Seminarium odbędzie się w dniach 8-10 styczna 2010r., w [COLOR=black]miejscowości Skrzeszew, w Stajni Klucz [URL="http://www.stajniaklucz.pl/"]www.stajniaklucz.pl[/URL] , na krytej hali (20x40). (Około 35km od Warszawy, jadąc w stronę Gdańska). [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Istnieje możliwość zakwaterowania na miejscu w bardzo ładnych pokojach (3,4,5 osobowych) z łazienkami. Koszt zakwaterowania to 40zł/doba, pieski bezpłatnie. Istnieje również możliwość wykupienia całodziennego wyżywienia (3 posiłki) za 40zł/dziennie, lub samego obiadu za 20zł. [/FONT][/SIZE][/COLOR]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Trenować będziemy w 3 grupach 5/6 osobowych, po dwa godzinne treningi dziennie dla każdej grupy. [/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Udział w seminarium kosztuje[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]3 dni – 480zł [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]2 dni – 360zł[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]1 dzień – 200zł[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Można również uczestniczyć jako obserwator:[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]3 dni – 160zł[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]2 dni – 120zł[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]1 dzień – 60zł[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Na ten moment są jeszcze 2 miejsca w grupie S/M oraz 2 w grupie L. [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Serdecznie zapraszam wszystkich obserwatorów![/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Zgłoszenia proszę przesyłać na poniższy email.[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Pozdrawiam i do zobaczenia![/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Justyna Damec[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To ja melduję, że Poznań dotarł do domów, chociaż było ciężko. 130km w 3 godziny to mój nowy rekord :evil_lol: mam nadzieję, że go szybko nie pobiję :evil_lol:

[B]Justynko[/B] - wielkie dzięki za trud organizacji! :Rose::cool2::Rose::cool2:
Było fantastycznie i tylko szkoda, że tak się szybko skończyło...
No i co? Shift your ass kolejnej zimy? :p

Pozdrawiam ciepło wszystkich "seminarzystów" :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wrocław teżżżżżż:p Właśnie się dziwiłam co tu taka cisza.

Justyna wszystko było super: miejsce, gospodarze, jedzenie, pogoda.....;) Dzielna byłaś bardzo:happy1:
Nigel zaangażowany na maksa :cool2:- znowu mam co robić przez najbliższe miesiące i o czym myśleć, myśleć, myśleć :evil_lol:

I dziękuję wszystkim towarzyszom niedoli za super agilitowy weekendzik w miłej atmosferze :Rose:
Ledwie się skończył czekam z niecierpliwością na nasze kolejne spotkanie.
Brrrrr oby do lata....

Link to comment
Share on other sites

Ufff, weekend okupiony psycho-fizycznym chaosem i rozstrojem, ale WARTO BYŁO.
Miejsce super, treningi cudowne, atmosfera znów bardzo miła i przyjazna, tak swojsko się robi z Nigelem i z Wami... :)
[B]Justynka[/B], wielkie dzięki! Życzę szybkiego powrotu do zdrowia, obyś się wyspała i odetchnęła. Good job! Good Girl! ;)
Czekamy na więcej.
pozdrawiam Wszystkich!!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IraKa']Wrocław teżżżżżż:p Właśnie się dziwiłam co tu taka cisza.[/QUOTE]
Ja wcześniej nie mogłam, bo najpierw walczyłam z wirusem na kompie, potem byłam w pracy, a potem znów walczyłam z wirusem :2gunfire:


Nigel prosił przekazać, że dziękuję wszystkim za treningi, że dobrze się bawił, miejsce było idealne i ma nadzieję na powtórkę :)
A do domu dotarł biedak dziś dopiero, o 12 lądował w Manchesterze (a miał tam być wczoraj późnym wieczorem!). Pisze też, że ostatni kilometr był straszny, samochód mu utknął całkiem:
[IMG]http://img138.imageshack.us/img138/6688/dsc00153mo.jpg[/IMG]
a jego partnerka i syn utknęli w domu, śniegu ponad pas i nie byli w stanie wyjść i się odkopać.
I jeszcze zdjątko od niego z samolotu:
[IMG]http://img29.imageshack.us/img29/3354/dsc00141k.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Warszawa tez dotarła ;) hie hie hie

To moje pierwsze doświadczenia z Nigelem , napewno wspominać bardzo pozytwnie treningi z Nim ,
jest na pewno bardzo dobrym trenerem ... załuje ze nie był to tydzien , a tylko 3 dni .

Udało mi się nawet stworzyć filmik :
[url]http://www.youtube.com/watch?v=iS2l2oZ8pDo[/url]

Chciałam bardzo wszytkich przeprosić za brak pożegnania ale latałam z przeszkodami ;)

Do zobaczenia :)

Link to comment
Share on other sites

My też się meldujemy!
Ja wcześniej milczałam, bo sie dzis z psami zegnałam na tydzien ;)

Również BARDZO mi sie podobało! Miejscówka SUPER, organizacja fajowa, towarzystwo świetne!

I zgadzam się - atmosfera była od początku fajnie swojska-nigelowska :P
Justynko, odetchnij- udało Ci się!

Bardzo dziękujemy Nigelowi za treningi, wiemy, że mamy co robić :)

Ja też BARDZO dziękuję Marysi, dzięki której w ogóle mogłam tam być!!! :)

Link to comment
Share on other sites

SUPER, SUPER, SUPER ;-)
Jak zawsze perfekcyjne treningi i zaangażowanie Nigela.
Justyna, wielkie i wielkie dzieki za organizacje. Byłu super.
Miejsce swietne, ludzie zyczliwi do bólu ;-).....

Oby czesciej takie seminaria ;-)
Pozdrawiam
Marzena i brązowa kawa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...