Jump to content
Dogomania

Cavalier King Charles Spaniel


Recommended Posts

Cześć!!! Będę miała jednak Cavalier King Charles Spaniela [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/new_multi.gif[/IMG] Ale nie wiem z którek hodowli...[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/shake.gif[/IMG]
Zastanawiałam sięnad hodowlą ''Złota Grota'' co o niej sądzicie?? A jeśli nie ta to jaka inna blisko dolnego śląska??

Z góry dzięki za pomoc;-)
Madzia

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='smerfetka123']brams a co Ty wiesz o tej rasie? bo to tak jak ja bym mówiła by nie brać labów, bo słyszałam,że im łapy siadają i chodzić nie mogą,tak opisałeś tą chorobę,niezbyt poprawnie, a rasa jak rasa,każda ma jakieś schorzenia a itak ludzie kupują,zresztą ludzie też mają swoje schorzenia[/QUOTE]

Obejrzyj pedigree dogs exposed. Tam jest wyjaśnione co to za choroba i ile psów na nią cierpi. W Polsce z tego co słyszałam badają cavisie na dziedziczne choroby serca.

Link to comment
Share on other sites

nie muszę,znam i znam cavisie, mam swojego i mam wielu znajomych z cavisiami, oczywiście rodowodowymi i to co było w tym filmie jest bardzo przerysowane,przynajmniej jak się wybierze dobrą hodowlę i psy z dobrego skojażenia, a co to za choroba to wiem, na szczęście teoretycznie,odpukać,
ale bardziej bym się bała kupić jamnika, bo mają problemy z kręgosłupem, niż cavisia albo te owczarki niemieckie, które chodzą prawie przy ziemi,
oczywiście moja wypowiedź jest jak najbardziej spokojna i tylko chciałam to nadmienić, bo ten program stworzył tak mylny obraz,że szkoda gadać, pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się ze Smerfetką, co do filmiku. Przejaskrawiona rzeczywistość, tka bym powiedziała. Na szczęście coraz więcej mówi się o tej chorobie i zaczyna się badać psy w tym kierunku.
Złota Grotę polecam. Pani Była na forum cavalierkowym, ale pewnie ogrom pracy nie Pozwolił Jej wchodzić na to forum. Nie wnikam. A ceny cavisi już takie są od 1000< za domisia, tzn. psa niewystawowego, np: z wadą zgryzu, umaszczenia, wnętrostwo u samców> do... Zależy od hodowli i rodziców szczeniaka. Powodzenia w poszukiwaniach i zapraszam na forum o rasie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...