Jump to content
Dogomania

Wezyr żywy szkielet dalmatyńczyka w schronie w Kędzierzynie-Koźlu! URATOWANY!!!


pietrucha204

Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mal'][url=http://www.dogomania.pl/threads/174858-Wezyr-A-ywy-szkielet-dalmatyA-czyka-w-schronie-w-KAE-dzierzynie-KoA-lu-POMOCY-DT-DS][img]http://images48.fotosik.pl/235/4eaba78d96270184.gif[/img][/url]

[url=http://www.dogomania.pl/threads/174858-Wezyr-A-ywy-szkielet-dalmatyA-czyka-w-schronie-w-KAE-dzierzynie-KoA-lu-POMOCY-DT-DS][img]http://images38.fotosik.pl/231/001663bdb79daec1.gif[/img][/url][/QUOTE]
Boskie! Kradnę do podpisu!

Link to comment
Share on other sites

A jak jego stosunek do agresywnych psow? Rzuca się w obronie?
Bo jesli tak to klops, bo moja by go zeżarła... A jesli nie... no cóż... mam niby tymczas wolny... ale długi po poprzednim tymczasowiczu... ale cholera jasna... roszicom zostawiac 3 psy na 12h dziennie? Zabiją mnie... ale nie moge na niego patrzeć...
Temu kto odesłał mi wątek zatłuke, udusze i przekleklam... Potem mam wyrzuty sumienia, ze tymczas pusty, a ja bnie mogę pomóc, bo rodzice...
Ale prosze powiedzcie czy myślicie, że będzie wyłk/szczekał w domu? Wiem, że to niemozliwe do okreslenia, ale tak 'na oko', bo jesli nie to bym DT/DS dla niego miała...

Link to comment
Share on other sites

ja tez nie moge na niego patrzeć:(:(:( jadę dzisiaj o 16 do schroniska to zapytam czy miał jakieś spięcie z psem tzn czy jakiś wtedy gdy go jakiś sprowokował. wiesz w warunkach schroniskowych to nawet najłagodniejszy pies może kiedyś stracic cierpliwość przez sytuację w jakiej się znajduje :( wypytam o wszystko. w szpitalu siedzi sam w boksie. a jak w mieszkaniu... no cóż - dopóki się nie spróbuje to sie nie dowiemy chyba? czy jest jakaś metoda żeby to w schronie sprawdzić? a jakbyś go wzięła na tymczas - żeby go poznać lepiej - jak się zachowuje w domu itp to jakie stawki u ciebie?

uff w końcu jakas szansa dla niego :):)

Link to comment
Share on other sites

własnie wróciłam ze schronu:( ten pies w rzeczywistości wg mnie jeszcze biedniej wygląda... żebra to jakby doklejone miał, potem nic i naraz kości biodrowe:( no i ta krzywa łapa - taka biedna...

nic nie przytył od soboty, pewnie nie ma dodatkowych porcji jedzenia tylko raz na dzień albo suchą karmę albo gotowane (resztki ze sklepów)

Link to comment
Share on other sites

Marteczko. na trasie Katowice- Warszawa jeździ fugi niemal co tydzień.
Ja zaś jeżdże na trasie Opole - okolice Katowic, zrobić przesiadke w KK to dla mnie nie jest wiekszy problem... ;] Potem podrzucić go do kk, gdzie natychmiast z rana [bo mam wykłady] odebralaby go figu i.... ;]
Ja negocjuje z moimi, ale to może troszke potrwać...

Link to comment
Share on other sites

i jak? są jakieś decyzje?

jak się kierownik i pozostali pracownicy zgodzili na wydanie psa to wet robi problem;] wczoraj stwierdził, że musi porozmawiać osobiście z osobą, do której miałby trafić pies bo jak to ujął " ja potem narobię zdjeć psa i umieszczę w internecie, że to wina schronu albo jego, że pies jest w takim stanie" po czym stwierdził, że psa nie wyda bo jest chory, zapytany na co - odpowiedział " jest chudy" ...;/ tylko co z tymi DT? Czas gra na niekorzyść Wezyra :(

Link to comment
Share on other sites

no o to właśnie chodzi - wet chce porozmawiać z ludźmi gdzie ma jechać pies. najpierw podałabym telefon na komórę do niego i nie wiem czy skończy się na rozmowie telefonicznej czy będzie się upierał, że chce być przy odbiorze psa.

na DT się zgadzają - kierownictwo jest za (jak nigdy - kiedyś bardzo wyśmiewali takie formy pomocy;/), tylko teraz wet się uczepił. my wiemy, że to nie schronisko odpowiada- on to robi wg mnie złośliwie, żeby utrudnić

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...