Jump to content
Dogomania

ogaropodobnyKAzan nie ma domu


czerda

Recommended Posts

Kazan < jego zdjęcia są na adopcje dolny śląsk>7 lat w domu gdzie był kochany --n ie może tam wrócię --próbowano go otruć <narkotykami> bo szczekał gdy dilerzy sprzedawali towar -mieszka obok ich punktu sprzedaży
jego panie to starsz osoby , boją się że to sie powtórzy , boją sie też chyba o siebie , tak naprawdę narkomani są niebezpieczni
KAzan jest energiczny , nawet nauczył sie chodzić na smyczy, spać w budzie w kojcu
jest przyjazny , spokojny, posłuszny , lubi sie bawic w domu śpi na wersalce-tak robiłw swoim domu , ale on teraz nie ma domu!!!
jest bardzo samotny i nie wie dlaczego , musiał już 2 razy zmieniac miejsce od tych 54 tyg.
może ktoś kto kocha ogary pokochałby Kazana , niedużo czasu mu zostało , będzie musiał byc w schroniesku
teraz jest w hotelu
opiekopwałam się nim 3 tyg. ....nie wiem już co robic żeby znalazł dom
jest piękny i bardzo ogaropodobny , czujny i silny
pomocy

Link to comment
Share on other sites

nie urwał się ....Kazana <panie > zdecydowały się gowziąć zpowrotem i wczoraj zorganizowaliśmy przewóz z Wcha do Srody ---po kilku godz . zadzwoniły że się jedna z nich go boi i zawieżliśmy je do wet, a dzisiaj znów do Wcha -ale do pani na Sobięcinie do dt.
naprawdę niedobrze żeby tak ciągle zmieniał miejsce , myślę że musze jakos szybciej szukać ale mamy też charta afgana i chcemy mu pomóc no i pracjemy , do wieczora
pomocy!!!

Link to comment
Share on other sites

KAzan jest znów w Wałbrzychu , jeżdzi w tą i z powrotem , biedny nie wie , że nikt go nie chce , co się trochę przyzwyczai ...
jest bardzo grzeczny m dzisiaj czuł , że coś nie tak -zabrał kapcia mojej mamy i zakopał go , robił to nie zwracając na nikogo uwagi
potem .....pojechał
tak tae panie troche płaciły trochę ja , nie chcę właściwie już o nich słyszeć

Link to comment
Share on other sites

dzięki jest w hotelu , w Wałbrzychu
za kilka dni zapłacily te laski , resztę ja ale teraz będzie jak się uda na fundacje
oczywiście że nie schron
próbuje wciąż do ogaropodobnych może ktoś miał ogara , on nawet już w budzie nauczył się być , chodzić na smychy , to naprawdę mądry pies
jeśli możesz pomóc w ogłoszeniach to co ci potrzebne ?

Link to comment
Share on other sites

tak wątek , koleżanka zrobiła , ok wkleje link, w tamtym wątku jest wszystko tak jak sugerowałaś , dzięki ,
mamy też afgana , dzisiaj obcięłyśmy jego kilkuletnie dredy , jest ooooogromny , baaaardzo kochany , zero agresjii , od szczeniaczka na łańcuchu , dzisiaj był pierwszy raz w życiu w domu , i na spacerze , naprawdę przepiękny pies

Link to comment
Share on other sites

tak, ale nie mam nr telefonu i nie mam zdjęć psa :( wstawcie albo dajcie na maila to zrobię ogłoszenia, gdzie on się teraz znajduje? w dt w hotelu? bo się pogubiłam? i jak z trzymaniem czystosci? był w domu kiedyś? zgadza się z innymi psami? a jak z kotami?

zrobię mu parę innych ogłoszeń też na innych portalach

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...