Jump to content
Dogomania

Fantastyczny, szorstkowłosy,7msc. piesek ZNALAZŁ WSPANIAŁY DOM!!!!!!


ania z poznania

Recommended Posts

Kochani, chciałabym przedstawić Wam tego ślicznego, fantastycznego pieska.
Piesek trafił w ubiegłym tygodniu pod opiekę dogomaniaczek, pilnie poszukuje DS lub chociaż DT.
W tej chwili ma 7 miesięcy, nie miał szczęśliwego dzieciństwa, mieszkał w melinie pijackiej, kiedyś widziano jak goniono go z siekierą. Kiedy błąkał się samotnie po ulicach, mieszkanki miejscowości zaalarmowały dogomaniaczki i tak trafił do obecnego dt. Niestety nie może w nim zostać, Pani bardzo kocha psy, ale ma już ich osiem, mieszka w kamienicy na 4 piętrze, ma problemy z sercem, wyprowadzanie piesków stanowi dla niej jakby nie było problem. Dobrze byłoby gdyby nowy domek znalazł się do końca tygodnia, na tyle pani zgodziła się przechować ślicznego chłopaczka.
Ms Arwi była z nim u weterynarza, jest odrobaczony i zaszczepiony.
Ma bardzo fajny charakter, nie jest szczekliwy, nie niszczy w domu, dogaduje się z innymi psami, zachowuje czystość.
Jest niewielki, ma 33cm w kłębie.
Bardzo zależy mi na tym, żeby znaleźć mu wspaniały dom!!!!
Pomóżcie, kochane Cioteczki!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gucio znalazł DOMEK!!!! Jedzie do dogomaniaczki Kardusi, dzwoniła do mnie w jego sprawie dzisiaj, zrobiła na mnie super wrażenie, Jagoda1 je potwierdziła. Gucio bedzie miał domek z ogrodem, kolegę, super warunki bytowe i mnóstwo miłości!
[COLOR=Red][B]Teraz tylko szukamy transportu na trasie Poznań- Szczytno, gdyby ktoś mógł pomóc to będę bardzo wdzięczna.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...