Jump to content
Dogomania

Goteborg, Szwecja, 7-10.1.2010


Flaire

Recommended Posts

Dwie wystawy CACIB, ale dni poprzeplatane - jedna 7 i 9, a druga - 8 i 10. Daleko, a więc i drogo, ale jeśli ma się Ch. PL, to jednym CAC można zarobić Ch. Szwecji (takie mam info - napisałam do nich maila, żeby to potwierdzić). (NB, w takim przypadku należy zgłaszać do Otwartej, bo w klasie Ch. nie przyznają CAC).

Ja się przymierzam do tego wyjazdu, promem. Jeśli ktoś inny jedzie, lub jest zainteresowany, proszę o kontakt. Zgłoszenia, o ile pamiętam, do 14.12.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']ja niedawno byłam w szwecji własnym autem. jechaliśmy przez niemcy i danię. koszt paliwa w obie strony z opłatami za mosty to ok. 1800 zł (z lublina do fjugesty )[/QUOTE]
No więc tak też można i to wychodzi najtaniej. Mnie kusi droga przez Gdynię i stamtąd promem do Karlskrona - to wypada znacznie drożej, ale droga znacznie mniej męcząca, szczególnie jeśli miałabym jechać sama.

A w ogóle to napisałam do ich kennel klubu i potwierdzili mi, że dla mojej rasy (bo to ponoć zależy w jakiejś mierze od rasy) wystarczy jeden CAC do championatu. Ten CAC, jak już ktoś pisał, jest jeden na płeć, ale psy z klasy Championów o niego nie konkurują (więc trzeba zgłaszać do otwartej).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']No więc tak też można i to wychodzi najtaniej. Mnie kusi droga przez Gdynię i stamtąd promem do Karlskrona - to wypada znacznie drożej, ale droga znacznie mniej męcząca, szczególnie jeśli miałabym jechać sama. [/QUOTE]

zgadza się.
myśmy zrezygnowali z promu z powodu po pierwsze wyższych kosztów, po drugie - ja się boję pływać takim wielkim żelastwem ;) a po trzecie w drodze powrotnej chciałam uniknąć kontroli weterynaryjnej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...