Jump to content
Dogomania

Śliczny rudzielec Lisek raz wrócił z adopcji...ale już ma nowy dom!!!


majuska

Recommended Posts

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwoniłam dzis do Liskowych.....najpierw pan głośno westchnął, a potem sie roześmiał....Lisiu kombinuje wciąż jakby tu zwiać, nawet raz mu się udało, pognał jak strzała w pobliski las, pan za nim autem , ledwie go dogonił, Lisek wcale do auta nie wsiadł tylko pognał z powrotem do domu.....no cóż cały Lisek :)
Generalnie: kochany, wesoły, wszyscy go uwielbiają, zwłaszcza ich wnuki, szaleja z Lisiorem, pan mówi, że ma na Liska swoje sposoby....zawsze jakis smakołyk w kieszeni i jakoś pomalutku go wychowuje, na żadne zwroty sie nie zanosi :)
Aha...i żadnego drobiu na razie Lisek nie ma na sumieniu:)

Link to comment
Share on other sites

no Lisku , łobuzie Ty jeden , powsinogo kochana , nareszcie się doczekałeś
poleciał jak strzała do lasu?:cool3:
dobrze ,że do dzieciaków jest taki fajny , ma z kim szaleć
ale fajnie
czas zdjąć banerek Liska z podpisu , tfu , tfu :cool3::multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A ja dziś dostałam maila w sprawie Liska... dość lakonicznego:

[QUOTE]jestem zainteresowana Akitę, czy ogłoszenie nadal aktualne - urszula[/QUOTE]

Odpisałam, że Lisek ma dom, ale jesli Pani tylko chce, skontaktuje ją z "osoba koordynującą adopcje psów w typie Akity"

Pewnie nic z tego nie będzie, ale spróbować nigdy nie zaszkodzi.

Link to comment
Share on other sites

Pan Liska mówi, że przy poprzednim jak zwiewał to od razu wsiadali w auto i jeździli za nim po okolicy, przy Lisku tez tak zrobił , dzieki Bogu nasz łobuz wrócił do domu, wiedział gdzie wracać i zrobił to w miare szybko, więc mam nadzieje, że nie będzie jakis groźnych incydentów..a jeszcze mi sie przypomniało, jak pan Liska się śmiał, że jak do niego idzie to musi mieć na sobie porządne portki, bo Lisiu tak po nim skacze, że mu galoty spadają :)

[QUOTE]A ja dziś dostałam maila w sprawie Liska... dość lakonicznego:[/QUOTE]
Warto na kazdego odpisywać, bo czasem może sie okazać, że to na prawde fajny dom. Ja w sprawie Terrego miałam takiego maila: A ten terierek to te kury tylko goni , czy zagryza?? Uśmiałam sie troche bo myslałam, że to jakies dziecko pisze, a potem sie okazało, że to Państwo od Bonusa ( który kury mordował niestety ) ale w końcu adoptowali psiaka z Mielca i są nim zachwyceni a psiak ma świetny domek.
Właśnie dziś o 7 rano mi zadzwonił telefon: ma Pani jeszcze tego teriera??:roll::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

pewnie , nigdy nie wiadomo co to za ludzie i moze uda się innego psiaka wsadzić
beciu ten Lisek piernik mi sie bardzo podoba
jak ludzie mają wprawę w husky to sobie poradzą z naszym łobuzem , a że on jest poza tym fajowy , do dzieci super ( wiemy ,że to ważne) , juz nie wspomnę o urodzie..
ech Lisek jak dobrze:lol:

Link to comment
Share on other sites

Na tak o Terrego, tylko chodzi mi o sytuację- telefon o 7 rano , w sobotę i bez "dzień dobry" tylko od razu z grubej rury: Ma pani jeszcze tego teriera?? zanim zaspana zajarzyłam o jakiego on teriera pyta ( przemknęło mi przez myśl nawet, że moja Maja coś nabroiła?) to mi chwile zeszło:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Na tak o Terrego, tylko chodzi mi o sytuację- telefon o 7 rano , w sobotę i bez "dzień dobry" tylko od razu z grubej rury: Ma pani jeszcze tego teriera?? zanim zaspana zajarzyłam o jakiego on teriera pyta ( przemknęło mi przez myśl nawet, że moja Maja coś nabroiła?) to mi chwile zeszło:)[/QUOTE]
Napalony jakiś. Teriera chcieć o 7 rano - znaczy do leczenia się nadawać!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

dzwoniłam dziś do Liskowych, chłopak ma się dobrze, mieszka na ogródku w dobrze ocieplonej budzie, pare razy zaliczył ucieczkę, ale pan go w sumie szybko złapał, śmieje się, że Lisiu charakterny ale on tez jest uparty i sobie z nim radzi. Lisek uwielbia jak przyjeżdżają do nich wnuki, świetnie się z tymi dzieciakami podobno bawi, ogólnie wszystko super.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...