Jump to content
Dogomania

Nana i Cykor, nowodworskie szczenięta - już szczęśliwe w DS!


LadyS

Recommended Posts

  • Replies 461
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ladySwallow']Na razie mała ma DT u Ninki, trzeba ją intensywnie ogłaszać. Jestem zdania, że powinna dać kasę na utrzymanie małej w DT.[/QUOTE]
Wiem, że pewnie ciężko było coś na już znaleźć.. ale Nina też jest na CK
[url]http://www.dogomania.pl/threads/176061-Ninka[/url]
mogę spytać znajomą, czy by nie dała rady jej wziąć na DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Z tego, co zrozumiałam - pani będzie miała pod opieką jakieś dziecko, które jest uczulone na sierść. W powód nie wierzę- ciekawe, jaki jest prawdziwy.[/QUOTE]
Ale się wkurzyłam...wcześniej tego nie wiedziała?! (a jeśli chodzi o pracę/opiekę) to mając psa się zaznacza, że taka opcja niestety odpada. Tyle zachodu, tyle czasu i na marne :/. A jak byłam u niej z kumpelą to opowiadałyśmy jej wg. jakich błahych problemów ludzie zwracają psy z dt... śmiała się z nich, teraz to o jej przypadku będzie się opowiadać:/

Link to comment
Share on other sites

witam
no niestety mała wraca...powód -pani za miesiąc (albo na miesiąc już sama nei wiem) będzie miała dziecko pod opieką, któro jak się okazało jest uczulone na sierść...oczywiście ja w ten powód nie wierze bo nawet jesli to prawda to Nana doskonale poradziłaby sobie przez ten czas na ogrodzie (u mnie mieszkała na podwórku i spała w budzie)...ja osobiście podejrzewam, że chodzi o to że Nana warczała i obszczekiwała synka Pani....rozmawiałam z nią kilkakrotnie i mówiłam jak się w konkretnych sytuacjach zachowywać, jakie zasady wprowadzić by psa wyciszyć, przekonać do dziecka itd...ale moim zdaniem pani nie ma pojęcia o wychowywaniu psów (nawet szczeniaków jak widać) i brakuje jej konsekwensji w działaniu...niby mnie słucha co do niej mówie a za chwile robi to samo...
jeśli ktoś z okolic mógłby Nane wziąć na DT będę wdzięczna...nie wiemy ile posiedzi na tymczasie a adopcje teraz stoją zatem wolałabym Ninki nie obarczać Naną na dłużej bo ona ma swoje sprawy. Co do Ninki to wiem, że jest na czarnych kwiatkach, ale prawda jest taka że jak Pani kazała małą zabierać to Nina nie zastanawiała się tylko powiedziała że weźmie ją do siebie...co do Pani Marioli- pomyliliśmy się wszyscy niestety...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']zgodnie z prośbą wstawiam rozliczenie
120zł - pobyt(28.11-28.12)Nany
30zł - 03.12.09 wet
32zł - 04.12.09 wet
26zł - 05.12.09 wet
35zł - 06.12.09 wet
57,50 zł - 07.12.09 wet
48zł - 08.12.09 wet
99,30zł - 09.12.09
56zł - 10.12.09 wet
21zł - 11.12.09 wet
37,50 zł - 12.12.09 wet
20zł - 14.12.09 wet
11zł - 15.12.09 wet
19zł - 23.12.09 wet

razem:612,30zł

wpływy:
65zł - przelew od ladySwallow
37zł - przelew od evl
83zł - przelew od ladySwallow
30zł - przelew od panca
80zł - przelew od ladySwallow
30zł - przelew od evl
razem:325zł

PODSUMOWANIE 612,30zł - 325zł = 287,30zł
[/QUOTE]

kolejne wpływy:
10zł - przelew od Paulina_mickey
25zł - przelew od evl
40zł - przelew od evl (bazarek gryzeldzi)
Razem wpływów: 75zł
podsumowanie długu za Nanę 287,30zł - 75zł = 212,30zł
w związku z tym, ze Nana wróciła nam z adopcji musimy opłacić jeszcze jej koszt szczepienia i odrobaczenia w nowym DT
Cykor u mnie w tym tyg będzie również odrobaczony (na mój koszt) a za 2 tyg zaszczepiony (trzeba to zapłacić)
Szkoda że adopcje stoją bo Cykor powinien juz być w nowym domku i przyzwyczajać się do nowych ludzi ale Ci co się interesują to normlanie ręce opadają...
przekazałam ladyS kolczyki na bazarek,z poprzednich bazarkow nazbieralam 98zl, ladyS sprzedała kolczyki na 28zł - czyli razem 126-pierwszy miesiac pobytu cykorka sobie opłaciłam i bede zbierac na drugi a wy zbierajcie na wyregulowanie długu nany i aktualne szczepienia psinek

Link to comment
Share on other sites

Ciotki w środę jadę po małą...
chwilowo finansowo nie dam rady pomóc, ale mam chętnych na adopcję psiaka. chcieli naszego Atosa, ale psa bojaźliwego w rola stróża to ja nie widzę. Pisałam im o Nanie, myślą, bo w sumie chcieli psiaka starszego, ale kazałam im się zastanowić. Może się coś z tego urodzi...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny cioteczka kas zlamala noge bidula i chocby nie wiem co nieda rady pojechac po mala....jestesmy w punkcie wyjscia!!!!

Sunshine moze znajdziesz chwile czasu zeby odebrac mala i pociagiem/PKSem dostarczyc do DT?? (nie wiem czy autko masz ;)
Cholera no....do kiedy Nana moze w tej Wrzesni zostac??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Ja już nie wiem pisałam, do kogo pamiętałam.. z Kasią siedziałyśmy w nocy i nic nam mądrego nie przychodzi do głowy..[/QUOTE]

Ja pisałam do jkp, ona sama wprawdzie wyjeżdża, ale powiedziała, że może zwolni się jakiś płatny DT do tego czasu... A jak nie, to rzeczywiście Świdnik brzmi nieźle, tylko ten transport...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...