Jump to content
Dogomania

ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!


Figafiga

Recommended Posts

Kopiuję z FB:

Hotel dla psów i kotów "U Milki"

1 godz. ·

I to jest najwspanialszy dzień. Aż trudno ubrać w słowa to co dziś czuję, bo radość ze smutkiem i tęsknotą się przeplata. Ale przede wszystkim radość. Radość tak wielka jak wielki i wspaniały jest Antek.

Obraz może zawierać: pies


Antek dziś pojechał do DOMU!!!!! TAK. ANTEK MA DOM!!!!!

Obraz może zawierać: pies i w budynku


Dziękuję Ci Olu za ten dom. Dziękuję wszystkim, którzy Antka znają i wspierają. Dziękuję Fundacji Roka za ogrom pomocy.

Antku, kocham Cię bardzo i tak bardzo się cieszę, że te Twoje stare kości mają wymarzone ciepełko.

Cudny dzień, cudny!!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, bakusiowa napisał:

Byłam w Hotelu u Milki w maju 2016 roku.  Widziałam Antka jak śmigał. Wcale nie wyglądał na  staruszka. 

Według pierwszej strony tego wątku w 2009 roku miał 13 lat. Czyli teraz wychodzi, że ...22???????? To chyba trochę za dużo. Jak jakiś czas temu, chyba latem, rozmawiałam z Romką to mówiła coś, że ma 18... Tak czy siak dużo ... I to na pewno nie jest wiek na siedzenie w budzie na zewnątrz. I dlatego tak bardzo cieszy mnie prawdziwy dom, który teraz ma... Kocham staruszki, one mnie totalnie rozbrajają i każda ich adopcja tak bardzo mnie cieszy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...