Jump to content
Dogomania

ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!


Figafiga

Recommended Posts

[SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]Chciałabym oświadczyć, iż nie mogę w dalszym ciągu sprawować funkcji skarbnika Antosia, którym byłam od 2011 roku, z przyczyn ode mnie niezależnych. Nie wiem jak to zostanie rozwiązane i kto się podejmie tego zadania.
Wszyscy zostaną poinformowani na PW na dogomanii, a kwoty wpłacane na moje konto będą odsyłane do nadawcy. [/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figafiga'][SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]Chciałabym oświadczyć, iż nie mogę w dalszym ciągu sprawować funkcji skarbnika Antosia, którym byłam od 2011 roku, z przyczyn ode mnie niezależnych. Nie wiem jak to zostanie rozwiązane i kto się podejmie tego zadania.
Wszyscy zostaną poinformowani na PW na dogomanii, a kwoty wpłacane na moje konto będą odsyłane do nadawcy. [/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
Szkoda....

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze, potwierdzam wpłatę Romki za lipiec i sierpień.

Po drugie, Figa, nie martw się, wszystko będzie dobrze. Najważnieszy jest spokój.

Po trzecie, uważam, że jeśli są osoby, które wpłacają na Antosia jakieś kwoty to nie odsyłaj deklaracji. Oczywiście jeśli osoby te wyrażają zgodę - te pieniążki przydadzą się na zakup karmy.


Informuję, że niezależnie od tego co się wydarzy - Antek nie wróci do schroniska - jest zbyt stary i zbyt długo u mnie, żeby robić mu taką krzywdę.
Kochani składkowicze i wirtualni opiekunowie proszę o pozostanie z nami i przesyłanie deklaracji, które złożą się na zakup karmy, odrobaczenie, zabezpieczenie przed kleszami i szczepienia. Proszę o priw celem ustalenia szczegółów dalszego wspomagania Antka.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Myślałam,że tak jak na wszystkich wątkach to skarbnik pilnuje całości wpłat i koordynuje.Ja też mam takie wpłaty na psiaki gdzie kto inny potwierdza a kto inny koordynuje całość wpłat,bo wpłaty są na różne konta.
Czasami wystarczy wysłać sms z prośbą o potwierdzenie wpłaty. [/QUOTE]

Figa dostałam od Ciebie wczoraj wiadomość o rezygnacji z funkcji skarbnika Antosia. Przede wszystkim podziękowania za 3 lata skarbnikowania, pilnowania wpłat, śledzenie stanu skarbonki i to co najgorsze "topnienie" ofiarodawców. Wiem, że to jest niezwykle trudne tym bardziej jak człowiek boryka się z własnymi problemami.
[I][B]Za te lata pracy należą się duże podziękowania.[/B][/I]
Nie wchodzę na wątki ( z wiadomych powodów) ale po przeczytaniu tej wymiany korespondencji na temat, że każe Ci się potwierdzać sms wpłaty , które poszły na inne konto od jednej ofiarodawczyni , szlak mnie trafił. Skarbnik jest od liczenia, śledzenia stanu skarbonki i może potwierdzać wpływ tych pieniążków , które są na koncie skarbnika a nie u innej osoby tj. Co śmieszniejsze pisze w ten sposób osoba , która z racji pełnionej funkcji zawodowej powinna wiedzieć , że księgowa księguje wpływy i wypływy pieniędzy , które przechodzą przez konto właściciela a nie wpływają na konta innych osób , których wpływ można potwierdzić sms.. Przyznam się że znam postęp w systemach, unowocześnienia programów ale zasady rachunkowości są jak na razie stale .

A teraz do rzeczy:

Uważam że w tej sytuacji skarbnikiem powinna zostać Romka: raz , że ponosi odpowiedzialność za los Antosia, po wtóre nie będzie problemu z potwierdzaniem " wpłat SMS", ja nie mam żadnych oporów przed wpłatami moich deklaracji w kwocie 50,- zł na konto Romki, proszę tylko mnie powiadomić na PW..
Ewa bardzo dziękuję za twoje stanowisko w obecnej sytuacji, Antoś musi pozostać u Ciebie, to jest jego dom, proszę również pozostałych deklarowiczów o pomoc finansową na rzecz Antosia.
[COLOR=#b22222][B]
Tu chodzi o dobro psiaka !!!![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ja dalej zostaję z Antosiem. Co prawda mam już deklaracje wpłacone do końca roku ale jak tylko bedzie wiadomo kto zbiera kasę na Antosia poproszę o informację na PW z kontem.
Wiem, że Antosiowi jest dobrze tam gdzie jest ale i tak mi się marzy domek dla niego, taki tylko dla niego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ranias']posłałam Antosiowi 17zł, to teraz będzie -60zl[/QUOTE]

dziękujemy bardzo :-)

UMilki dziękuję, że potwierdziłaś wpłaty Romki za lipiec i sierpień, więc długu Antek nie ma, rozliczenia na pierwszej.
Teraz pozostaje do rozwiązania kwestia konta, na które będą wpłacane środki pieniężne na Antosia.
Jak tylko tak osoba się znajdzie zostaną rozesłane wiadomości do deklarowiczów, pieniążki mogą być do tego czasu u mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alfals']ja dalej zostaję z antosiem. Co prawda mam już deklaracje wpłacone do końca roku ale jak tylko bedzie wiadomo kto zbiera kasę na antosia poproszę o informację na pw z kontem.
Wiem, że antosiowi jest dobrze tam gdzie jest ale i tak mi się marzy domek dla niego, taki tylko dla niego...[/quote]

dziękujemy !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Już kiedyś byłam skarbnikiem Antka, więc mogę zostać nim znowu...

 

O wpłatach będę informować raz w miesiącu.

Konto do dokonywania wpłat:

 

44 1050 1924 1000 0091 3553 5285

 

Jeśli macie jakies uwagi proszę o info.

Na śmierć zapomniałam wpłacić deklaracji za wrzesień, pójdzie razem z październikową.

Poprosiłabym tylko o dane do przelwu na PW, tzn chociaż imię i nazwisko :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na śmierć zapomniałam wpłacić deklaracji za wrzesień, pójdzie razem z październikową.

Poprosiłabym tylko o dane do przelwu na PW, tzn chociaż imię i nazwisko :)

Przypomnę się, bo jest już ponad połowa października a ja nie wpłaciłam deklaracji wrześniowej i październikowej - nie mogę zrobić przelewu bez podania imienia i nazwiska.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No to faktycznie wyszło mi w piątek... Bardzo Was wszystkich przepraszam. Już potwierdzam wpłaty.

 

01.10.2014 - Romka - 50 zł

10.10.2014  - FigaFiga - 42 zł (za Ranias i Ania1)

27.10.2014 - Finlora - 60 zł

30.10.2014 - Ania1 - 15 zł

03.11.2014 - Romka - 50 zł

10.11.2014 - Anita - 20 zł

19.11.2014 - Finlora - 30 zł

 

Co na dzień 21.11.2014 daje razem: 267 zł

Minus hotelik za październik i listopad: 500 zł

 

Antoś jest na minusie: 233 zł

 

W tym tygodniu muszę zakupić karmę.

Wszelkie wpływy będą mile widziane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...