Jump to content
Dogomania

ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!


Figafiga

Recommended Posts

[quote name='Figafiga']
AlfaLS dziękujemy ślicznie za deklaracje na lipiec, sierpień,wrzesień :-), opisałaś, że przesyłasz deklaracje za kwiecień, maj i czerwiec, ale już na początku marca zrobiłaś taki przelew, więc ten rozpisałam na kolejne miesiące :-)[/QUOTE]
Kochana możesz sprawdzić moje wpłaty? Napisałąś, ze mam wpłacone do września a na pierwszej stronie jest że do czerwca :roll:... Nie wiem czy robić kolejny przelew? Bo nie chciałąbym trafić na Antosiową czarna listę :lol:.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='mamanabank']Przelałam 40zł od Sylwii - deklaracje za IX i X. Dziękujemy bardzo.[/QUOTE]

dziękujemy!!!

doszły wpłaty od ranias za sierpień 10 zł oraz od Donaty i P.Bożeny za sierpień razem 50zł
Ogromnie dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hotel dziś został opłacony w wysokości [B][COLOR=#ff0000]243 zł[/COLOR][/B], Antek u UMilki jest na [B][COLOR=#FF0000][SIZE=6]- [/SIZE][/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000][SIZE=6]7zł[/SIZE][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] [COLOR=#000000]Romka [/COLOR][B]50zł [COLOR=#ff0000][B]XII[/B][/COLOR] [B][COLOR=#333399]2013 [/COLOR][B][COLOR=#808080]I [/COLOR][COLOR=#ee82ee][B]I[/B][B]I [/B][/COLOR][B]III [B][COLOR=#ffd700]IV [/COLOR][B][COLOR=#0000ff]V (do potwierdzenia przez UMilki) [/COLOR][B][COLOR=#a52a2a]VI[/COLOR]
[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B] [/QUOTE]

Może warto od maja :mdleje:dopytać Umilki czy była wpłata?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Finlora']Mój przelew w drodze :) Przepraszam, że dopiero dzisiaj ale wyjechałam i kompletnie mi umknęło.[/QUOTE]

Nie przepraszaj :-) dziękujemy pięknie za deklarację za sierpień już zapisuję :-)
Dziękujemy również Pani Monice i Pani Paulinie za deklaracje za sierpień.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UMilki']Romko, to ja muszę potwierdzać Twoje wpłaty, bo do mnie bezpośrednio przesyłasz pieniądze.

Sprawdziłam i potwierdzam wpłatę Romki za maj.[/QUOTE]

UMilki to poproszę jeszcze o potwierdzenie lipcowej,post2685

Myślałam,że tak jak na wszystkich wątkach to skarbnik pilnuje całości wpłat i koordynuje.Ja też mam takie wpłaty na psiaki gdzie kto inny potwierdza a kto inny koordynuje całość wpłat,bo wpłaty są na różne konta.
Czasami wystarczy wysłać sms z prośbą o potwierdzenie wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']UMilki to poproszę jeszcze o potwierdzenie lipcowej,post2685

Myślałam,że tak jak na wszystkich wątkach to skarbnik pilnuje całości wpłat i koordynuje.Ja też mam takie wpłaty na psiaki gdzie kto inny potwierdza a kto inny koordynuje całość wpłat,bo wpłaty są na różne konta.
Czasami wystarczy wysłać sms z prośbą o potwierdzenie wpłaty.[/QUOTE]

Poszła wpłata za sierpień.

Teraz poproszę o potwierdzenie wpłaty za lipiec i sierpień

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy Donacie i P. Bożenie za deklaracje za wrzesień, ihabe za marzec , ranias za wrzesień :-) dziękujemy

Na koncie Antosia jest 143 zł do zapłacenia za hotel za wrzesień jest 250 zł plus koszt odrobaczenia (UMilki proszę o kwotę) oraz trzeba zamówić karmę.....Antek ostro na minusie....

Dla wyjasnienia
Wg Romki u UMilki powinno być jeszcze 100 zł czyli deklaracja lipcowa i sierpniowa, gdy zostaną potwierdzone dokonam przelewu i na minusie będzie 7 zł (143zł u mnie oraz 100zł na koncie UMilki).

Edited by Figafiga
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...