Jump to content
Dogomania

ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!


Figafiga

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[quote name='Romka']Moja deklaracja poszła na konto Umilki[/QUOTE]

Dziękujemy i czekamy na potwierdzenie do UMilki.
Dziękujemy również Donacie i P. Bożenie za deklaracje na czerwiec.
Opłaciłam hotel pomniejszony o deklarację Romki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/18d3884d9cf2aee360a5ac558db912d9,10,19,0.jpg[/IMG]

[IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/854e3adae3aab75643b1af31f1f4b308,10,19,0.jpg[/IMG]

Poza boksem jest dużo fajniej:

[IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/1e9bfcacd1ea0f33af73552eb47b01eb,10,19,0.jpg[/IMG]

[IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/44fdf7544fa003f02e6c323d079f41fd,10,19,0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Parę osób odeszło, niektóre wpłaty "nie terminowe", deklaracje były uzbierane na hotel, a dochodzą koszty karmy, koszty leczenia i szczepienia, koszty środków przeciw insektom...

Wpłynęły deklaracje od:
- ani1 za maj 15 zł
- wujek & ciocia za czerwiec 20 zł
- ihabe za luty 5 zł
[B]- ranias 20 zł pytanie czy mam tą wpłatę traktować jako bonus dla Antka czy rozpisać na 4 miesiące???[/B]
- Donata i P.Bożena za lipiec 50 zł

Dziekujemy!!!!!!!!!!!

Edited by Figafiga
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figafiga']Parę osób odeszło, niektóre wpłaty "nie terminowe", deklaracje były uzbierane na hotel, a dochodzą koszty karmy, koszty leczenia i szczepienia, koszty środków przeciw insektom...

Wpłynęły deklaracje od:
- ani1 za maj 15 zł
- wujek & ciocia za czerwiec 20 zł
- ihabe za luty 5 zł
[B]- ranias 20 zł pytanie czy mam tą wpłatę traktować jako bonus dla Antka czy rozpisać na 4 miesiące???[/B]
- Donata i P.Bożena za lipiec 50 zł

Dziekujemy!!!!!!!!!!![/QUOTE]

wpłacam co miesiąc , dlaczego widnieje, ze za luty? :-(

Link to comment
Share on other sites

Wpłata Romki wpłynęła na moje konto.

Właśnie mijają 4 lata jak Antek zamieszkał z nami i czuje się jak u siebie :) Doskonale zna każdy kąt, na spacerach śmiga jak rakieta - odnoszę wrażenie, że upływający czas nie robi na Antku żadnego wrażenia. Jest w doskonałej formie fizycznej i psychicznej. Wiecznie uśmiechnięty i skory do wspólnych zabaw, pieszczot i spacerów. Czasami głuchy jak go wołam, ale i tak po chwili wraca. Oswoił się z obecnością innych psów i nie przeszkadza mu ich obecność na wspólnych spacerach.

Tylko szkoda, że nie ma kogoś na własność, tylko dla siebie, bo on kocha leżeć na ludzkich kolanach i się mocno przytulać. Szkoda, że nie ma swojego domu.
Chociaż zastanawiam się jak by się na nim odbiła (teraz) taka zmiana miejsca? Starych drzew się nie przesadza??? Szkoda mi takich psich staruszków najbardziej.

Antek, Lolek, Laska - pół życia za kratami, chociaż dzięki Wam, te kraty nie są takie straszne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']wpłacam co miesiąc , dlaczego widnieje, ze za luty? :-([/QUOTE]
już odpowiadałam na Twoje pytanie kiedyś, patrzyłam wszystkie wpłaty od dnia przekazania mi deklaracji, dziś wieczorem znów je przepatrzę, może wpływały na poprzednie konto skarbnika zanim na moje zaczęły wpływać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UMilki']Wpłata Romki wpłynęła na moje konto.

Właśnie mijają 4 lata jak Antek zamieszkał z nami i czuje się jak u siebie :) Doskonale zna każdy kąt, na spacerach śmiga jak rakieta - odnoszę wrażenie, że upływający czas nie robi na Antku żadnego wrażenia. Jest w doskonałej formie fizycznej i psychicznej. Wiecznie uśmiechnięty i skory do wspólnych zabaw, pieszczot i spacerów. Czasami głuchy jak go wołam, ale i tak po chwili wraca. Oswoił się z obecnością innych psów i nie przeszkadza mu ich obecność na wspólnych spacerach.

Tylko szkoda, że nie ma kogoś na własność, tylko dla siebie, bo on kocha leżeć na ludzkich kolanach i się mocno przytulać. Szkoda, że nie ma swojego domu.
Chociaż zastanawiam się jak by się na nim odbiła (teraz) taka zmiana miejsca? Starych drzew się nie przesadza??? Szkoda mi takich psich staruszków najbardziej.

Antek, Lolek, Laska - pół życia za kratami, chociaż dzięki Wam, te kraty nie są takie straszne.[/QUOTE]

UMilki napisz proszę, która deklaracja wpłynęła, bo jeszcze majowa jest do potwierdzenia no i czerwcowa?zapisuję, że jest na czerwiec i robię przelew za hotel. Potwierdź bardzo proszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']wpłacam co miesiąc , dlaczego widnieje, ze za luty? :-([/QUOTE]
ihabe na pierwszej stronie są wszystkie rozpisane deklaracje, w 2011 roku cały rok ok, potem w 2012 za grudzień nie było, w 2013 za listopad i grudzień również, więc jak w 2014 roku doszły deklaracje za styczeń i luty napisałam, że za listopad i grudzień 2013 roku co jest zapisane w poście nr 1. Przejrzałam wpisy.
Patrzyłam przelewy od Ciebie, wyślę na PW w pdf, jeśli się nie da poprosze email zobaczysz.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...