Jump to content
Dogomania

Szczecin 2006


Daisunia

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='daga10011']a czemuz trzesaca sie?????:evil_lol: .Cieplo juz bedzie:evil_lol: .Nie nerwuj sie dziewczyno,nie taki wilk straszny jak go maluja,jak sie bedziesz denerwowac to i Daisy sie zdenerwuje-trzeba spokojnie:lol: .To tylko wystawa ,kazdy sedzia ma inne zdanie ,a ostatecznie i tak kochamy swojemy psy najmocniej na swiecie i nawet gdyby lokaty nie bylo i sedziemu sie cos nie spodoba-trudno,najwazniejsze ze nam sie podoba:loveu: .Najwazniejsze ze spotkasz duzo ludzi,psiarzy i zobaczysz jak to jest.Jasne,ze milo jest wygrac-ale jak sie przegra z lepszym psem to tez jest ok-zapewniam Cie,to nie nie takie straszne:lol: .Moj pies zawsze schodzi z bdb i 3 lokata-i wiem czemu,juz go nie wystawiam-co niczemu nie szkodzi, ze dla mnie jest najpiekniejszym leonem na swiecie-moze nie do hodowli,ale jest moj i jest najlepszy:evil_lol: .W koncu na takich imprezach ktos musi byc wygrany,a ktos przegrany i oby sedzia wiedzial co sedziuje i byl bardzo obiektywny-reszta jest niewazna,bo wtedy jak wygrasz to wiesz ze zasluzylas,jak przegrasz to tez wiesz ze slusznie-takie zycie:lol: .Mam nadzieje,ze bedziesz spokojna i zrelaksowana i ze dostaniesz sprawiedliwa ocene i ze wrocisz zadowolona ze swojej pierwszej wystawy-grunt to sie nie zrazic po pierwszej wystawie;)[/quote]
ja od dwoch lat jeżdze na te szczecinska wystawe
(tzn. w 2004 roku przegapilam :oops: )
wiec mniej wiecej wiem jak to jest
ale pierwszy raz daisy bedzie na ringu ... i tu sie boje że ona moze :
a) zerwac sie z ringowki bądz z łancuszka
b) rzucic sie na jakiegos psa
c) zaczepiac jakiegos psa ...
mi juz sie koszmary zwiazane z ta wystawa snily..
a zgadzam sie z tobą w stu procentach :) mnie wcale nie zalezy na doskonalej czy na cwc ale milo by bylo wrocic z doskonala :lol:
chce ją "poddac" ocenie :lol:
przecież sędzia potrafi i dobre strony psa dostrzec
a ja sie wiele nasluchalam że moj pies to jest taki a taki
ale dla mnie przy kupnie daisyś ważny byl charakter psa a nie jego wygląd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daisunia']ja od dwoch lat jeżdze na te szczecinska wystawe
(tzn. w 2004 roku przegapilam :oops: )
wiec mniej wiecej wiem jak to jest
ale pierwszy raz daisy bedzie na ringu ... i tu sie boje że ona moze :
a) zerwac sie z ringowki bądz z łancuszka
b) rzucic sie na jakiegos psa
c) zaczepiac jakiegos psa ...
mi juz sie koszmary zwiazane z ta wystawa snily..
a zgadzam sie z tobą w stu procentach :) mnie wcale nie zalezy na doskonalej czy na cwc ale milo by bylo wrocic z doskonala :lol:
chce ją "poddac" ocenie :lol:
przecież sędzia potrafi i dobre strony psa dostrzec
a ja sie wiele nasluchalam że moj pies to jest taki a taki
ale dla mnie przy kupnie daisyś ważny byl charakter psa a nie jego wygląd[/quote]


[CENTER][B][COLOR=royalblue]Zacznij trenowa z twoją suczka już teraz.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=royalblue]Nagradzaj za dobre zachowanie.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=royalblue]Kup porządną rongówke.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=royalblue]I się nie denerwuj a na wystawie napewno będzie dobrze[/COLOR][/B].[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='USH'][CENTER][B][COLOR=royalblue]Zacznij trenowa z twoją suczka już teraz.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=royalblue]Nagradzaj za dobre zachowanie.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=royalblue]Kup porządną rongówke.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=royalblue]I się nie denerwuj a na wystawie napewno będzie dobrze[/COLOR][/B].
[/CENTER]
[/quote]mam zamiar kupic landuszek
ale jak narazie w drawsku w sklepach zoologicznych nie ma ...
jak wyzdrowieje to pojade do szczecina i kupie
nagradzam ją ale wiadomo pies inaczej zachowuje sie na wlasnym podworku a inaczej na wystawie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daisunia']mam zamiar kupic landuszek
ale jak narazie w drawsku w sklepach zoologicznych nie ma ...
jak wyzdrowieje to pojade do szczecina i kupie
nagradzam ją ale wiadomo pies inaczej zachowuje sie na wlasnym podworku a inaczej na wystawie :)[/quote]

[CENTER][I][B][COLOR=royalblue]Dlatego możesz udac sie gdzies do centrum aby pocwiczyc z pieskiem.[/COLOR][/B][/I]
[I][B][COLOR=royalblue]Łancuszki najlepiej kupic na wystawie.[/COLOR][/B][/I]
[I][B][COLOR=royalblue][/COLOR][/B][/I]
[I][B][COLOR=royalblue]Tak sobie teraz przypominam i wychodzi na to, ze nasz debiut to byla katastrofa :)[/COLOR][/B][/I][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='USH'][CENTER][I][B][COLOR=royalblue]Dlatego możesz udac sie gdzies do centrum aby pocwiczyc z pieskiem.[/COLOR][/B][/I]
[I][B][COLOR=royalblue]Łancuszki najlepiej kupic na wystawie.[/COLOR][/B][/I]

[I][B][COLOR=royalblue]Tak sobie teraz przypominam i wychodzi na to, ze nasz debiut to byla katastrofa :)[/COLOR][/B][/I]
[/CENTER]
[/quote]najbliższa wystawa na ktora jade w tym roku to chyba gorzow wielkopolski :lol:
wiec raczej kupie w sklepie :lol:
hehe ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']Daisunia jesli będziesz w Goleniowie w najbliższym czasie daj znać, mam ringówkę która nie jest mi potrzebna a ty możesz na niej potrenować. W ogóle przy najblizszej wizycie w naszej wsi możemy sie spotkać i ci powiem co i jak. Do czerwca będziecie obie przygotowane na błysk ;)[/quote]
:multi: :multi: :multi: my ringowke mamy
super
jak wszystko pojdzie dobrze to bedziemy w przyszlym tygodniu ;)
tzn. w przyszly wekend

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...