Jump to content
Dogomania

Szczecin 2006


Daisunia

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja może też bym pojechała z rodzicami ale oni się tak nie pasjonują psianami jak ja... ama to mój sponsor... :cool3::cool3::cool3: ciekwe co sobie kupie moze jakąś nowa smyczke taszy i napewno książke jeżeli będą takie stoiska jak w tamtym roku...a nawet jak nie to przecierz jade tam żeby pokibbicowac mojm kolezanką... Daisy i innym porobie duzo zdięc pisom a szczególnie tez wystawianej Daisy... bede ich osobistym fotografem...mam nadzieje ze nie bedzie tak cieplo jak rok temu...:lol::roll::lol::roll::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorczka']ja może też bym pojechała z rodzicami ale oni się tak nie pasjonują psianami jak ja... ama to mój sponsor... :cool3::cool3::cool3: ciekwe co sobie kupie moze jakąś nowa smyczke taszy i napewno książke jeżeli będą takie stoiska jak w tamtym roku...a nawet jak nie to przecierz jade tam żeby pokibbicowac mojm kolezanką... Daisy i innym porobie duzo zdięc pisom a szczególnie tez wystawianej Daisy... bede ich osobistym fotografem...mam nadzieje ze nie bedzie tak cieplo jak rok temu...:lol::roll::lol::roll::lol:[/quote]
u mnie tak samo , lubią psy ale nie pasjonują sie tym aż tak bardzo jak ja :lol:
stoiska napewno beda takie same :)
wow będziemy miec osobistego fotografa :lol: ;)
a ja sie modle żeby bylo tak cieplo wtedy moj pies nie bedzie aż tak bardzo ruchliwy i jest nadzieja że bedzie sie zachowywać "po ludzku"
:)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=red][B][I]Z całym szacunkiem.[/I][/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=red][B][I]Posty które nie będą związene z tematem, obraźliwe, oraz uciażliwe dla innych czytających będą automatycznie usuwane[/I][/B][/COLOR][/SIZE].

[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=red][B][U]Ten temat dotyczy wystawy Szczecin 2006.[/U][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[B][U][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/U][/B]
[B][U][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=#ff0000][SIZE=2]Nie dotyczy : osobistych jakiś uprzedzeń[/SIZE] :krach: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/U][/B]
[B][U][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/U][/B]
[B][U][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/U][/B]
[B][U][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']no:evil_lol: .mam nadzieje,ze mloda nie wylinieje i nie zmarnieje -leony maja szczurzy czas w okresie wzrostu:placz: .Ale w koncu mam 4 w domu-ktores musi byc w dobrej formie aby je pokazac:lol:[/quote]
aaaaa DAGAAA super !
jak zobaczysz trzęsącą sie 14 latke (tak tak... wtedy juz bede po urodzinach :lol: ) to juz bedziesz wiedziec ze to ja :lol:

Link to comment
Share on other sites

A w jakiej klasie wystawiasz???
w klasa szczeniąt od 6 do 9 miesięcy
w klasie młodzieży od 9 do 15 miesięcy
w klasie otwartej od 15 miesięcy
w klasie honorowej psy od 9 lat, suki od 8 lat

Wiesz o przed wystawą ring jest ,,otwarty" można poczwiczyć:loveu: :loveu: :loveu:

Powodzenia:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']A w jakiej klasie wystawiasz???
w klasa szczeniąt od 6 do 9 miesięcy
w klasie młodzieży od 9 do 15 miesięcy
w klasie otwartej od 15 miesięcy
w klasie honorowej psy od 9 lat, suki od 8 lat

Wiesz o przed wystawą ring jest ,,otwarty" można poczwiczyć:loveu: :loveu: :loveu:

Powodzenia:lol: :lol: :lol:[/quote]
ja wystawiam w otwartej (oj te moje malenstwo 10 maja skonczy 3 latka)
widzialam w zeszlym roku jak cwiczyli z psami ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta']Patrzałam przed chwilą na obsadę sędziowską... Obsada na MP mi pasuje... Tak jak w zeszłym roku sędziuja państwo Oparowie...Ale na ringu... NIEZBYT, ponieważ sędziuje p.Supronowicz:roll:[/quote]

Nie można mieć wszystkiego:lol: .

Link to comment
Share on other sites

Daisunia ale ci fotek z Evcią nacykamy... potem je wszystkie wstawimy na galerie... pomożemy ci przygotowac z martą i evcią daisy do wyjscia na ring bedzie najpiekniejsza...:thumbs: to chyba oczywiste :cool1::cool1::cool1::lol::lol::lol:
ja nieweim w który dzien zabiore moje sznaucerzątko ale napewno ja wezme chyba raczej w drugi ale to jeszcze nie jest pewne na rarazie z evcią nie jestesmy jeszcze pewne transportu ale to się wyjaśni i bedzie wszystko OK.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorczka']Daisunia ale ci fotek z Evcią nacykamy... potem je wszystkie wstawimy na galerie... pomożemy ci przygotowac z martą i evcią daisy do wyjscia na ring bedzie najpiekniejsza...:thumbs: to chyba oczywiste :cool1::cool1::cool1::lol::lol::lol:
ja nieweim w który dzien zabiore moje sznaucerzątko ale napewno ja wezme chyba raczej w drugi ale to jeszcze nie jest pewne na rarazie z evcią nie jestesmy jeszcze pewne transportu ale to się wyjaśni i bedzie wszystko OK.[/quote]
:lol: :lol: :lol: :lol: dam ktorejś z was moj aparat to troche zdjec narobicie ok ?
ewelinabuck z ta hulajnoga dobre dobre :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daisunia']aaaaa DAGAAA super !
jak zobaczysz trzęsącą sie 14 latke (tak tak... wtedy juz bede po urodzinach :lol: ) to juz bedziesz wiedziec ze to ja :lol:[/quote]
a czemuz trzesaca sie?????:evil_lol: .Cieplo juz bedzie:evil_lol: .Nie nerwuj sie dziewczyno,nie taki wilk straszny jak go maluja,jak sie bedziesz denerwowac to i Daisy sie zdenerwuje-trzeba spokojnie:lol: .To tylko wystawa ,kazdy sedzia ma inne zdanie ,a ostatecznie i tak kochamy swojemy psy najmocniej na swiecie i nawet gdyby lokaty nie bylo i sedziemu sie cos nie spodoba-trudno,najwazniejsze ze nam sie podoba:loveu: .Najwazniejsze ze spotkasz duzo ludzi,psiarzy i zobaczysz jak to jest.Jasne,ze milo jest wygrac-ale jak sie przegra z lepszym psem to tez jest ok-zapewniam Cie,to nie nie takie straszne:lol: .Moj pies zawsze schodzi z bdb i 3 lokata-i wiem czemu,juz go nie wystawiam-co niczemu nie szkodzi, ze dla mnie jest najpiekniejszym leonem na swiecie-moze nie do hodowli,ale jest moj i jest najlepszy:evil_lol: .W koncu na takich imprezach ktos musi byc wygrany,a ktos przegrany i oby sedzia wiedzial co sedziuje i byl bardzo obiektywny-reszta jest niewazna,bo wtedy jak wygrasz to wiesz ze zasluzylas,jak przegrasz to tez wiesz ze slusznie-takie zycie:lol: .Mam nadzieje,ze bedziesz spokojna i zrelaksowana i ze dostaniesz sprawiedliwa ocene i ze wrocisz zadowolona ze swojej pierwszej wystawy-grunt to sie nie zrazic po pierwszej wystawie;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...