Jump to content
Dogomania

Szczecin 2006


Daisunia

Recommended Posts

Spoko spoko ale ty też bądź miła :)
Te moderowanie chyba mi się skończy w lipcu bo wtedy przybędzie mi nowy psiak i nie wiem czy wyrobie z czasem :-(

:) acha co do wystawy to oczywiście ja będę czekała na dogomaniaczki i błagam [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/1798/41747nb.gif[/IMG]może zrobimy sobie plakietkę dogomanii aby was poznała :)
Bo w tamtym roku nikogo nie poznałam :oops: :oops:

wiem że zdolności Ewelina :p :p :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marta Chmielewska']To ja proponuję je nakleić sobie na czoło, bo niektórzy na wystawie widzą innych tylko przez obiektyw aparatu, a potem już nie dowidzą ;)
[/quote]

Marta to nie były miłe słowa, nikt Ciebie nie zmusza ani każdego do naklejenia plakietki. Ja sobie nawet przykleje na czoło :p :p . Ewelinka dzięki za plakietki. Ja powiedziałam to była tylko propozycja a nie nakazanie czegoś .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorczka'] palma mówiła że chciała go wystawiac ale sie nie udało bo sie upackał w błocie i probowała go w inie kąpac (goleniowskiej) ale sie nie udało... więc nie bardzo w to wierze ale ok. niech sobie go dalej wystawia gdzie chce......[quote]
Że się wypapciał w błocie to nie znaczy że go nie wystawiałam, fakt kąpiel miał, ale tu się kłania geografia (od kiedy Ina płynie przez Szczecin:lol: :lol: :lol: ) Miał kąpiel w Odrze, nie martwcie się był to upalny dzień czerwca:lol: :eviltong: :lol: Jako że był szczeniakiem nie miałam mu za złe tego co miał zapisane w swojej naturze, tym bardziej że BC lubią się ,,perfumować" - nanosić na siebie różne zapaszki:lol: :lol: :lol: Kąpiel dodała mu urody, bo jak nie wierzycie to się spytajcie jaką piękną karbowaną sierść ma BC po kąpieli. Sędzia obrócił to w żart, powiedział ,,nareszcie przyszedł tu prawdziwy pastuch"!!!!:lol: :lol: :lol: Nie przeszkadzał sędziemu zapach............:lol: :lol: :lol: Jego zmoczona sierść na wystawie ogólnie wzbudzała zainteresowania:lol: :lol: :lol:
Śmieszna historia:lol: :loveu: :lol:
A może wy mieliście jakieś śmieszne historie:loveu: :lol: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

nie ciągnij tego P**** koniec tematu to skończone !!!! tu się nie gada o smiesznych historiach...
ewelinka ja nieweim czy to wypali ale mozna sprobowac a jęzli sie nie uda to mozne też rozpoznac ludzi po dogomaniackich chustach o SHELTOMANIAK ale to tez troche głupie bo przecierz wszyscy dogomaniacy nie kupią tych chust .... wie mozna spróbowac tak bedzie łatwiej się spodkac...
pozdroffionka dla kasi (sheltomaniak) ewelinki, marty ch,
a na tych plakietkach to chyba napiszemy nasze nicki...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...