Jump to content
Dogomania

Oboz agility dla poczatkujacych i sredniozaawansowanych 15-21.07.2010


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

plinka to tez jest OT :P
wiadomo kiedy pojawi sie zielsko z informacjami?
I co to znaczy ,ze trzeba sie na oboz jeszcze dostac? sa jakies kwalifikacje? Narazie startowalam tylko ze starsza sunia a mloda jeszcze jest za mloda wiec nie wiem czy w takim razie sie dostane?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiska']plinka to tez jest OT :P
wiadomo kiedy pojawi sie zielsko z informacjami?
I co to znaczy ,ze trzeba sie na oboz jeszcze dostac? sa jakies kwalifikacje? Narazie startowalam tylko ze starsza sunia a mloda jeszcze jest za mloda wiec nie wiem czy w takim razie sie dostane?[/QUOTE]

Nie ma kwalifikacji, ale organizatorzy chcą dać równe szanse wszystkim chętnym i decyduje kolejność zgłoszeń. Chetnych jest zdecydowanie więcej niż miejsc, o czym świadczyc może ilość wejść na ten topik osób oczekujących na pojawienie się formularzy. (i tu jeszcze raz prośba, o rzeczowe pytania na temat obozu, bo ktoś kto czeka na formularz, a widzi nowe posty musi przez nie przebrnąć, by zobaczyć czy sa wcześniej jakieś nowe ważne wieści - niestety najczęściej czyta czyjeś pretensje nie w temacie w dodatku)
Stąd pojawiające się obawy oczekujących na formularz, czy nadzieje na dostanie się na obóz nie będa płonne. Prawdopodobnie miejsca rozejda się pierwszego dnia po pojawieniu się formularza.
Sądzę, że szczęściarze, którzy załapią się na obóz będą podzieleni ze względu na wielkość i stopień wyszkolenia psów. Nie wiem jak bardzo młoda jest Twoja sunia, ale jeśli może już biegać, to pewno może i trenować na obozie.
Z "plotek" które do mnie dotarły, ciągły brak formularza (też go pragnę :) ) nie jest podyktowany wojną nerwów na jakie narazić nas chcą organizatorzy, a ich troską o właściwe warunki obozu.
Nie traćcie nadziei na obóz, czytajcie to co napisze Zielsko. My możemy się tylko domyślać faktów, Zielsko to po prostu wie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiska']sucz ma teraz 10mies wiec na obozie bedzie juz po pierwszych startach :)[/QUOTE]

no widzisz, a mój czarnuch ma prawie dwa lata i jeszcze nie startował :) (w dodatku to mój pierwszy pies) - będziesz miała większe doświadczenie niż ja, a zastanawiasz się czy masz szansę :) :)

jak już wspomniałem, piszę tylko to co zasłyszałem od starszych stażem, by nikt nie rezygnował na podstawie domysłów. Jak pojawi się na forum Zielsko na pewno wszystko wyjaśni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudawa']Wiecie co? W tym wątku słowo czekać powoli mnie dobija :/[/QUOTE]
Dziewczyno! Wyluzuj! ;) Uwierz mi, że na ten obóz warto czekać nawet rok! Wiem co mówię, bo 2 lata temu za późno się obudziłam i miejsc już nie było. W zeszłym roku udało nam się załapać i było EXTRA :loveu: Poważnie, tydzień w tą, czy w tą Cię nie zbawi! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piotr_C']Prawdopodobnie miejsca rozejda się pierwszego dnia po pojawieniu się formularza.
[/QUOTE]

2 lata temu miejsca rozeszły się w jakieś 15 min.:evil_lol: Od razu po pojawieniu się formularza (specjalnie nie poszłam do szkoły, bo miał pojawić się o 8:00), zgłaszałam siebie i koleżankę - ja się załapałam, koleżanka już nie. Co prawda później czasem zwalniają się miejsca, ale trzeba być szybkim;)

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanie dotyczące pobytu. Jak wyglądają te domki, w których mamy mieszkać i co robimy z psami oprócz treningów? Bo z ostatniego obozu mam niefajne doświadczenie, że psy siedziały ponad pół dnia w gorących domkach i wychodziły tylko na treningi albo spacery na sikanko, i niezbyt chce by to się powtórzyło... A więc jak to jest? Są jakieś organizowane spacery, czy inne takie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fretka']Jak wyglądają te domki, w których mamy mieszkać[/QUOTE]
[URL]http://www.podsosna.eu/[/URL]
[quote name='Fretka']Bo z ostatniego obozu mam niefajne doświadczenie, że psy siedziały ponad pół dnia w gorących domkach i wychodziły tylko na treningi albo spacery na sikanko, i niezbyt chce by to się powtórzyło... A więc jak to jest? Są jakieś organizowane spacery, czy inne takie?[/QUOTE]
Ja nie Zielsko, ale uczestnik m.in. zeszłorocznego obozu i trochę jestem zdziwiona tym co piszesz, ponieważ każdy z nas czas wolny wykorzystywał tak jak chciał. Nikt Ci nie kazał trzymać psa w gorącym domku ani wyprowadzać go tylko na treningi lub siku. Gdy było gorąco, to razem z psami siedzieliśmy przed domkami w cieniu albo szliśmy na spacer do pobliskiego lasu albo na łąkę, która była zaraz za ogrodzeniem ośrodka. Ośrodek może nie grzeszy super standardem, ale jak dla psiarzy jest bardzo fajnie położony. Gdy poszliśmy zwiedzać Pałac Radziwiłłów ( [URL]http://www.nieborow.art.pl/[/URL] ), psy zostały na zewnątrz w klatkach pod opieką innych obozowiczów, także wszystko da się zorganizować (na marginesie - byliśmy jeszcze z 2-letnim dzieckiem).
Chętnych na te obozy jest wielu i wszystko jest jasno opisane: masz zagwarantowany pobyt + wyżywienie + 3 treningi dziennie. Na terenie ośrodka obowiązują pewne reguły, m.in. zakaz puszczania psów luzem, należy sprzątać po własnym psie, odpowiadamy za ewentualne zniszczenia itd. Po prostu bierzemy pełną odpowiedzialność za przyjazd ze swoim czworonogiem. Skoro byłaś rok temu, to zapewne zauważyłaś, że trenerzy od rana do wieczora praktycznie rzecz biorąc stali na placu i prowadzili treningi. Nie wyobrażam sobie, by dodatkowo mieli organizować wspólne grupowe spacery ... Ja osobiście nie widzę sensu spacerowania 'bandą' psów, z różnych względów. Zawsze można się dogadać w parę osób i iść na spacer. Naprawdę wszystko zależy od ludzi. W zeszłym roku z tego co pamiętam w trakcie obozu było ognisko (zaczęło się chyba nawet w deszczu), były zawody obozowe ... Warto zabrać środki przeciw komarom, bo wieczorami gryzły mocno :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...