Jump to content
Dogomania

Oboz agility dla poczatkujacych i sredniozaawansowanych 15-21.07.2010


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aha a już myślałam, że kogoś "innego" znalazłaś. Kogoś z obozu ;)Ja też już na szczęście kogoś znalazłam.
PS: Też mam problem ze znalezieniem wiarygodnej strony, na której jest informacja o obozie. Bo na którą bym nie weszła info jest inne :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudawa']Aha a już myślałam, że kogoś "innego" znalazłaś. Kogoś z obozu ;)Ja też już na szczęście kogoś znalazłam.
PS: Też mam problem ze znalezieniem wiarygodnej strony, na której jest informacja o obozie. Bo na którą bym nie weszła info jest inne :/[/QUOTE]

Dogomania to wiarygodna strona. We środę rozmawiałem z Zielskiem, powiedziała, że tu zamieści informacje o zapisach i formularze zgłoszeniowe. Poczekajcie jeszcze trochę do jej powrotu.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie powiedziałam, że dogo to nie wiarygodna strona tylko każda inna, na którą wchodzę podaje inne informacje, na dogomani znalazłam info, że obóz kosztuje 900zł a każdy dodatkowy pies 200zł. I mam nadzieje, że to prawda bo zabrała bym dwa psiaki. A to bez wątpienia jest dobra informacja =>

Link to comment
Share on other sites

Ja nie powiedziałam, ze dogo to nie wiarygodna strona tylko, że na którą inną bym nie weszła info są inne. W temacie z zeszłego roku znalazłam informację, że obóz kosztuje 900zł a dodatkowy (ćwiczący ) pies 200zł i mam nadzieję, że to prawda bo wtedy wzięła bym dwa psiaki. A to bez wątpienia jest dobra informacja =>.
PS: Mam pytanie do osób, które wybierają się na obóz. Jakie psy macie? Pytam ponieważ jestem ciekawa jaką mieszankę wybuchową zgotuje nam obóz ;) Ja mam zamiar zabrać Corgi i może Aussie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...