Jump to content
Dogomania

Schronisko w Pabianicach-SZCZENIAKI PILNIE SZUKAJĄ DOMÓW STAŁYCH LUB DT !!!


piechcia15

Recommended Posts

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nikt sensowny nie dzwonił.
Jeden na słowo 'sprawdzenie warunków' już więcej nie oddzwonił - nie mógł się zdecydować czy psy mają być na podwórko czy do domu.
Druga chciała żeby jej psa dowieźć do Zduńskiej Woli albo chociaż w połowie drogi :/ jakby to faktycznie był taki kawała drogi (40 minut....), więc jak ktoś nie może się postarać o psa to lepiej niech go wcale nie ma.

Link to comment
Share on other sites

No a ta kobitka co ze mną rozmawiała była z Łodzi i do rzeczy mówiła, ale pewnie już zrezygnowała.
A ta ze Zduńskiej Woli jakby była ok, to może warto, może nie ma jak się ruszyć... pogoda taka, że ja nie pojadę, bo ja kierowca kiepski, ale może ona też. Sama już nie wiem, co myśleć, ludzie dzwonią, wydają się w porządku, a poźniej nie dadzą znać, że nie chcą. Jakby to jakiś sklep z butami był.

Link to comment
Share on other sites

Zrozumiałabym gdyby faktycznie to był drugi koniec Polski.. bo to wyprawa na cały dzień, ale to jest 30 (!) km, więc nawet jeśli nie ma się swojego samochodu to zawsze można poprosić sąsiada, kolegę, rodzinę itd. Tu o samo podejście chodzi. Najlepiej zawieźć pod sam dom, z całym wyposażeniem, i jeszcze dopłacić...
Tym bardziej że to o szczeniaka chodzi, z którym będzie się żyć kilkanaście kolejnych lat, więc można po niego się pofatygować...

Link to comment
Share on other sites

Też tak uważam.... Ludzie chcieliby dostawać wychuchane, zadbane psy, najlepiej z kokardką z dostawą pod sam dom...Wiadomo, ze czasem są sytuacje, że na prawdę nie ma kto, jak, daleko. Ale gdy np. ludzie są z Łodzi i proszę o dowóz psa? Przecież jest autobus, pociąg, tramwaj, taksówki.. Będą z tym psem żyć przez kilka lub kilkanaście najbliższych lat, więc trochę zaangażowania, bo jeżeli już na początku im się nie chce to nie jest dobrze....

Link to comment
Share on other sites

nie wiem co się stało ale przez 10 min miałam chyba ze 3 telefony o maluchy, albo i więcej. Aż mi telefon rozładowali:) jedna pani sie rozłączyła jak odpowiedziałam na pytanie gdzie są (pod Łodzią), drugi pan jak też to usłyszał to musiał się naradzić z żoną, a był AŻ ze Zgierza:) a teraz dzwoniła dziewczyna, młoda spod Warszawy i bardzo chętna, na któregoś malucha i chciałaby po niego przyjechać w sobotę najprawdopodobniej, ale prosiłam o telefon jeśli się już zdecyduje.

aha...wszyscy dzwonią z alegratki:)

Link to comment
Share on other sites

byłam dziś w schronie i maluchy ciut urosły:) obsiadły mi noge jak pchły:) niestety znowu maja biegunkę i dostały leki:( sa już zaszczepione.
Dziś dzwoniła pani, chyba z łodzi, ale stwierdziła że jak one są w schronisku to ona nie może mieć psa ze schroniska, bo ma lika małych kociaków i boi sie o choroby. Brała kota z łódzkiego schronu i okazało się ż ejest chora i ledwo ją odratowali i ma uraz. Jej wybór.
Stan maluchów na dzień dzisiejszy: trójka

Link to comment
Share on other sites

dziś jeden maluszek z "braci Kaczyńskich" pojechał do domku do Zgierza.:)ten mniejszy. fajni młodzi ludzie.

Jestem ogólnie załamana. Jest mega ilość mini szczeniaków:( kilka dni temu przyjechały 4 maluchy ok 6-7tyg. wywalone na ulicę:( Piękne są, 3 chłopaki i dziewczyna. Jeden jest totalnie rudy, dłuższy włos, nawet nos ma rudy:) a w schronie był taki młyn, że nawet nie miałam czasu cyknąć im bylejakiej fotki:( Są w pokoju u pracowników
Są też 3 mini sznaucerki. Piękne.Dwa człapaki i dziewczynka. ok 3 mies.mają.Są w kociarni.
Są tez jakieś nowe w szpitalu,ale nawet tam nie zaglądałam:(

normalnie głowa mała od tych problemów:( potem wstawię fotki tych sznaucerków to się na szybko jakieś ogłoszenia zrobi.

Link to comment
Share on other sites

ci ze Zgierza dzwonili też do mnie kilka dni wcześniej i Pan jak usłyszał że Pabianice to stwierdził, ze musi się zastanowić:)a jednak...

a to te sznaucerko podobne maluszki
[URL="http://img198.imageshack.us/gal.php?g=kopia1013016.jpg"]GALERIA[/URL]
[IMG]http://img411.imageshack.us/img411/3664/1013021.jpg[/IMG]
zdjęcia bylejakie bo maluchy ruchliwe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...