Jump to content
Dogomania

Schronisko w Pabianicach-SZCZENIAKI PILNIE SZUKAJĄ DOMÓW STAŁYCH LUB DT !!!


piechcia15

Recommended Posts

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='piechcia15']już wszystkie szczeniaki pododawane:) bez żadnego omijania:)[/QUOTE]

No, żadnej dyskryminacji:)

A ten psiaczek jest tu na wątku ze 2 strony temu. Cudem odłowiony, biedak.
(takiego TZ-ta, co po imprezce psy łowi to ozłocić;))

Link to comment
Share on other sites

Tak mi się rzuciło w oczy podobieństwo sylwetki, ale ich nie widziałam więc nie wiem jak wilekość.
Jutro będę miała odpowiedź czy domek z Głogowa zdecydował się na któregoś szczylka. Przy okazji wysłałam zdjęcia też drugiej pani z Głogowa, bo może wtedy jednym transportem. Ludzie sympatyczni, zgadzają się na warunki, a w razie czego mam kogo na wizytę posłać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Porta Nigra'][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/2623/35292844.jpg[/IMG] Ten psiak nadal jest do adopcji ? Jest domek zaintresowany nim w Głogowie.[/QUOTE]
Czy Państo z Głogowa adoptowli już pieska?Tak się składa że ja jestem z głogowa i wraz z Amicusem prowadzimy psi Azyl i też mamy piękne pieski więc jak możesz zaproś ich do nas może będą mieli ochote obejżeć nasz psiaki szkoda żeby domek się zmarnował.Kontak w linku poniżej
Szkoda tylko że ludzie z głogowa wolą jeżdzić po psy np do wrocławia itp a nasze szczeniak często swoją psią młodość spędają w Azylu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DAGA1505']
Szkoda tylko że ludzie z głogowa wolą jeżdzić po psy np do wrocławia itp a nasze szczeniak często swoją psią młodość spędają w Azylu...[/QUOTE]

Bo to wszystko przez niedoinformowanie. Jeden szczenior ma lepszy PR, a drugi jakoś umknie. Może zrobić wątek o szczeniakach do adopcji (wiem, już są wszelakie specjalistyczne wątki, ale szczeniaki są najbardziej chodliwym "towarem")? Ten założyła Piechcia i jest na łódzkim, ale tu już gromadzą się maluchy z różnych lokalizacji.

Link to comment
Share on other sites

Wklejam informację na prośbę mmd :)

Jutro ukaże się ogłoszenie w Metrze z tym oto pięknym zdjęciem. Wklejam link, bo chyba inaczej się nie da, ponieważ to kopia ogłoszenia a nie samo zdjęcia, a przynajmniej ja nie umiem ;) Trzymajcie kciuki za szczylki!
[URL]http://img140.imageshack.us/i/szceniak1.pdf/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DAGA1505']Czy Państo z Głogowa adoptowli już pieska?Tak się składa że ja jestem z głogowa i wraz z Amicusem prowadzimy psi Azyl i też mamy piękne pieski więc jak możesz zaproś ich do nas może będą mieli ochote obejżeć nasz psiaki szkoda żeby domek się zmarnował.Kontak w linku poniżej
Szkoda tylko że ludzie z głogowa wolą jeżdzić po psy np do wrocławia itp a nasze szczeniak często swoją psią młodość spędają w Azylu...[/QUOTE]

Nie adoptowali, nadal czekają na informację. Mam nawet dwa domki na szczylki w Gogowie. Ludzie szukali psiaków w necie i jak wielu innych zgłosili się do mnie chcąc adoptować moją tymczasowiczkę Coli, która była poogłaszana. Z tymi fajniejszymi utrzymuję kontakt i szukam im innych szczeniaków.
Oni pewnie nie bardzo wiedzą, gdzie szukać psiaów w Głogowie (ja zresztą też nie). Macie szczeniaki, które będą małe? Najlepiej czarne? Wyślę im linka, może coś znajdą u Was, ale jak nie to niech adoptują któregokolwiek innego szczeniaka, bo ważne żeby psiaki domki znalazły.

Link to comment
Share on other sites

Ale ruch w interesie:)
Jak tak dalej pójdzie to po niedzieli zapisy na szczeniaki trzeba będzie uruchomić.

Nie macie pojęcia, jak fajnie to się czyta! Oby jeszcze paru starszaków znalazło domki

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/172693-Szczeniaki-zbieramy-na-reszte-pobytu-i-szczepienia-JUZ-2-szczeniaki-za-TM/page12"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...