Jump to content
Dogomania

Schronisko w Pabianicach-SZCZENIAKI PILNIE SZUKAJĄ DOMÓW STAŁYCH LUB DT !!!


piechcia15

Recommended Posts

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='piechcia15']Biszkopcik i Parówa poszły do adopcji:) Biszkopcik dzisiaj do Łodzi, a parówa w sobotę, nie wiem gdzie niestety bo nawet umowy nie ma:( ale miejmy nadzieję że dobrzy ludzie:)[/QUOTE]


Oj szkoda ze umowy nie ma , bo ja miałam ostatnio wizyte przedadopcyjną w łódzi i domek może nie tyle zły co zupełnie brak warunków do mieszkania dla ludzi a co dopiero dla psa :( mam nadzieję ze żaden szczeniaczek tam nie trafi .

Link to comment
Share on other sites

Które to Parówa - to płaczące maleństwo?

To schron nawet nie zapisuje, kto wziął pieska? Kiedyś wyciągałam sunię z Palucha to coś podpisywałam. Oczywiście wizyt ani przed, ani po nie było, chociaż wiedzieli, że psa biorę na prezent gwiazdkowy dla sąsiadów (oczywiście przeżyła szczęśliwie wiele lat, bo wiedziałam co robię;)).

Marlenka, a co to znaczy, że nie było warunków? Pytam nie zaczepnie, only babska ciekawość...

Link to comment
Share on other sites

Już skopiowałam psinki i wrzuce je na mój specjalny profil.Na tą chwile tylko to potrafie.Też mam szczylka,wczoraj mój partner wyłowił z rzeki ok.1,5 miesięcznego psiaka,pobitego,wygłodzonego,przerażonego.Maja nie akceptuje psiny.Postaram sie póżniej wrzucić tu jego zdjęcie,nie mam pojęcia co z nim zrobić,do schroniska nie oddam,musze znalezć mu dobry dom.Pomożecie?

Link to comment
Share on other sites

Piesek jest bardzo podobny do tych czarnych dwóch braci,też jest czarny,sierśc ma krótką,gładką,uszy urocze,króciutkie,podejrzewamy,że psiaka ktoś specjalnie wrzucił do rzeki,licząc na to,że sie utopi,wcześniej jednak ten sk...dotkliwie pobił sierotke.Mój wspaniały mężczyzna wracając z suto zakrapianego zakończenia pracy,usłyszał przerażliwe skomlenie,choć sam ledwo trzymał się na nogach,a to kawał chłopa wlazł chłopina do lodowatej wody po bide.Wyobrażcie sobie moją reakcje na widok kochanego przemoczonego,trzęsącego się,zaś z ust leciały takie wulgaryzmy na kogoś,że byłam w szoku,kiedy wyjął zza kurtki równie przemoczonego i zmarzniętego szczeniaka,zrozumiałam co się stało i kogo tak bluzgał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Które to Parówa - to płaczące maleństwo?

To schron nawet nie zapisuje, kto wziął pieska? Kiedyś wyciągałam sunię z Palucha to coś podpisywałam. Oczywiście wizyt ani przed, ani po nie było, chociaż wiedzieli, że psa biorę na prezent gwiazdkowy dla sąsiadów (oczywiście przeżyła szczęśliwie wiele lat, bo wiedziałam co robię;)).

Marlenka, a co to znaczy, że nie było warunków? Pytam nie zaczepnie, only babska ciekawość...[/QUOTE]

A to że ludzie bez prądu , poprzednia sunia miała szczeniaki , ludzie zupełnie nie wiedza nawet co to słowo sterylizacja( serio) Pani najpierw się zgodziła a później pytała na wizycie przedadopcyjnej czy lepiej uspić czy utopić . Chodzi o 2 kulach widac że rodzina nie bardzo .

Link to comment
Share on other sites

Po bliższym przyjrzeniu się psinie,to mi on wygląda na jakiego pitbulka,coś jakby mieszanka grożnej rasy,ale to tylko takie moje przypuszczenia,może to kundelek,a mi się tylko tak kojarzy.na początku Maja nawet próbowała się z nim bawić,ale psina była wyczerpana,więc Maja to wyczuła,że on się nie obroni i go gryzła,a bida płakał,teraz gdy maluch ogrzany,już wykąpany,najedzony to one po prostu z sobą walczą,gryzą się jak dorosłe psy.Maja nie pozwala mi go trzymać na kolanach,bo warczy i ciągnie mnie za rękaw,moim zdaniem jest po prostu zazdrosna,jak by tego było mało,że musze rozbraniać psiaki to jeszcze muszę chronić kota,który jest po nastawianiu złamania,ostatnio wrócił ze złamaną łapką.Co prawda koleżanka uparła się na psiorka,żeby go wziąć,ale mimo,że to moja koleżanka to i tak uważam,że to nie jest dobry pomysł(wywożą koty do lasu,gdy im się znudzą)Psy są u nich dwa,które ja dokarmiam,jednym słowem,koleżanka dobra,ale opiekunka już nie.Pytam znajomych czy by chcieli psa,ale ...no właśnie...ale ja nie oddam go w niepewne ręce,nie do budy i nie na łańcuch.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']A to że ludzie bez prądu , poprzednia sunia miała szczeniaki , ludzie zupełnie nie wiedza nawet co to słowo sterylizacja( serio) Pani najpierw się zgodziła a później pytała na wizycie przedadopcyjnej czy lepiej uspić czy utopić . Chodzi o 2 kulach widac że rodzina nie bardzo .[/QUOTE]

Uśpić czy utopić - mamy jak na zawołanie odpowiedź, że lepiej utopić:angryy:

Za dwa dni wychodzi to "metro", może będzie kilka telefonów, tam jest czarny szczenior na zdjęciu (Hugo albo Boss), a teraz w sumie mamy aż 4 czarnych chłopczyków.
Tak bardzo bym chciała, żeby znalazły domki, żeby znaleźć jakiś sposób...

Link to comment
Share on other sites

na telefon nie bo nie zrzuce na kompa bo mi kabel nie działa, tylko na maila i od razu na dogo wrzuce fotki:)

a to dzisiejsza bida:(
sunia, bardzo płacze, jak kazdy nowy szczeniak z resztą. Piękna zadbana, rezolutna:)Myślę, że ma ok 7-8 tyg.
[IMG]http://img31.imageshack.us/img31/6950/1012101.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/6366/1012114.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/9017/1012111.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/566/1012115.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kasia czytasz w moich myślach bo ja tez ją nazwałam czekoladka:) ciekawe czemu...:)

Czarny psiaczek z białym krawacikiem dziś poszedł do adopcji do Konstantynowa:) ale jego braciszek jest jak najbardziej do wzięcia i bardzo rozpacza po stracie brata:(

doszłam do wniosku że gdzieś w Pabianicach musi byc jakaś taka czekoladowa sunia która cały czas rodzi lub pies o takim umaszczeniu, bo w ostatnim czasie to jest juz trzeci szczeniak o takiej nietypowej barwie, a przecież psów czekoladowych jest bardzo mało.

Link to comment
Share on other sites

Piechciu czy mogłabyś edytować pierwszy post i przy danym maluszku pisać, że znalazł dom? :) To będzie wielkie ułatwienie. Porta ma kilka chętnych domów na szczeniaki, więc może któremuś mogłoby się udać, a tak to ciężko się połapać, które jeszcze szukają domków, a które nie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...