Jump to content
Dogomania

Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(


tayga

Recommended Posts

  • Replies 818
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej cioteczki kochane!!!
Troszkę się ogarnęłam ale do końca daleko :(
Niestety od dnia kiedy Fuksio dostał od Nali po nosie nic się nie zmieniło. Muszę ciągle pilnować żeby psiaki się nie spotkały.
Fuksio nie potrafi się bronić, daje się bić babie. Do rozlewu krwi nie doszło jeszcze.
Doszedł mi jeszcze problem z Urzędem. Miejskie kojce chcą szybko (w piątek) "oczyścić" z psów. Dwa agresory chyba muszą pojechać do schronu... ale mam tam cudnego labradora. Nie mam dokąd zabrać psiaka :( Pertraktuję by ten jeden został, na razie są na tak.

Link to comment
Share on other sites

Lucynko, nasz urząd to dziwna instytucja :(
Kojce znajdują się na terenie wysypiska śmieci, przy biurowcu. Pracownicy opiekowali się psami, bo obiecano im za to kasę, 100 zł za miesiąc. Pracują przy psiakach 1,5 roku. W grudniu dostali po 100 zł i w ostatni poniedziałek po 150. I to wszystko. Nie dziwię im się, że za takie wynagrodzenie nie bardzo chcą się w tym babrać :(
Kojce wymagają odkażenia, "odśmierdzenia" i pilnego remontu. W dwóch siatka jest rozszarpana,labrador się pokaleczył o druty. Obawiam się, że remontu też nie zrobią, bo potrzebna na to kasa. Już im mówiłam, że znajdę kogoś kto gratis to wszystko naprawi, tylko niech dadzą materiały. Szwagier chciał nawet pospawać kraty zamiast siatek (płoty robi), ale też musiałby dostać materiał.
Psy mają zniknąć, najlepiej już!
Najdziwniejsze jest to, że urzędnicy do mnie mają pretensje o przepełnienie :( Ja im psów nie dostarczam, tylko Straż Miejska. I nie mam nic w rodzaju umowy o wyadoptowywaniu czworonogów. To co robię, robię dla zwierząt a nie dla miasta. Powinni się cieszyć, że od stycznia ponad 20 futerek ma nowe domy, dzięki mnie i dzięki Wam... Tego nie widzą.
Do kitu to wszystko :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='ambird']Jak trzeba coś dodać/zmienić to dawać znać ;)
Monika to u nas moniab, mistrzyni allegro ;)[/QUOTE]

Może mój nr telefonu dodać?
Monia to prawdziwa mistrzyni! Ogłoszenie robi wrażenie i chwyta za serducho :)

Link to comment
Share on other sites

Coś kiepsko znosi Fuksik skwar... ledwo chodzi, nie ma apetytu i wygląda na obrażonego.
Kojec stoi pod ogromną jabłonią, cały dzień w cieniu (ale i w cieniu bywa 35 stopni). Polewam kojec wodą, wieszam stare mokre koce, nakryłam budę by trochę ją odizolować (ma dach z papy). Myślałam o zamknięciu psiaka w garażu, ale okazało się, że tam to dopiero sauna, no i ciemność.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Fuksio nadal siedzi w kojcu... a miał go szybko zwolnić.
Wydaje mi się, że samotność mu doskwiera. Bo mimo tego, ze zawsze był jakiś taki mało kontaktowy, to jeszcze zrobił się nerwowy. Zdarzyło mu się pokazać ząbki.
Sierść zmienia, a nie lubi czesania.
Nie znajdziemy mu domku :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grosziwo']Tayguś nie mów tak !!! Może czeka długo, bardzo długo, ale jakoś wierzę, że znajdzie dom.[/QUOTE]
Kto zechce głuchego, niemego psa, z którym jest właściwie zero kontaktu. Nie lubi spacerów, nie przepada za głaskaniem, a cieszy się tylko na widok pełnej michy... Nala go nie lubi :(
Oj doła mam przez Fuksika.

Powinien zwolnić kojec, drugiego nie mam. Kasy brak na zbudowanie nowego.
Idę sobie... ryczeć mi się chce:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Taygo, bardzo mnie zasmuciłas i chyba sobie tez porycze.:-(
A moze rozpętamy wielka akcję BUDOWY KOJCA DLA FUKSA???????????[/QUOTE]

Bela wymyśl coś a ja pierwsza dołożę się do budowy.
Popatrzcie na zdjęcia Fuksia z pierwszej strony i obecne, taka praca Taygi nie może pójść na marne a Fuksio zasłużył sobie już tylko na dobre dni, nawet głuchy i mało komunikatywny ale NASZ !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...