Jump to content
Dogomania

Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(


tayga

Recommended Posts

Martwiłam się, że masz dużo kłopotów ze Skrzacikiem a z tego co wiem to i biedny Tofik trafił do Ciebie. Tą jego byłą tymczasową opiekunkę to bym.......szkoda słów. Po co się za coś bierze jak wie, ze nie da rady ? Chyba dla popularności na dogo :shake:, no to stała się popularna :shake:
Wymiziaj tego bordożka ode mnie.
Fuksika oczywiście podwójnie bo to jego wątek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 818
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W murowanym, przedwojennym, cudnie odremontowanym (wewnątrz).
Ale podwórka to sama sobie zazdroszczę :)

Grosziwo - faktycznie Tofik jest w Gubinie. Zadzwonił do mnie kolega z fundacji Emir z propozycją - ja zajme sie przez jakiś czas Tofikiem, oni zajmą sie kazirodczym stadem. Uznałam, ze to niezłe rozwiązanie. Nie wiedziałam, ze DT w którym był pies tak go potraktował. Musiałabyś psiaka na zywo zobaczyć i... powąchać.
Na jego utrzymanie dostanę kasę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tayga']W murowanym, przedwojennym, cudnie odremontowanym (wewnątrz).
Ale podwórka to sama sobie zazdroszczę :)

Grosziwo - faktycznie Tofik jest w Gubinie. Zadzwonił do mnie kolega z fundacji Emir z propozycją - ja zajme sie przez jakiś czas Tofikiem, oni zajmą sie kazirodczym stadem. Uznałam, ze to niezłe rozwiązanie. Nie wiedziałam, ze DT w którym był pies tak go potraktował. Musiałabyś psiaka na zywo zobaczyć i... powąchać.
Na jego utrzymanie dostanę kasę.[/QUOTE]

Kurde, zazdrość odnośnie Twojej odrestaurowanej nowej rezydencji i terenów zielonych wokół niej nie pozwala mi spać:placz: chyba , w bliżej nieokreślonej przyszłości "nawiedzę" Gubin (marzyć nie wolno ?) :razz:
A Tofik u Ciebie szybko stanie na łapy i będzie czarował urodą i zapachem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ambird']Bo na naszą Agusię nie ma odpowiedniego porównania :diabloti: To istny anioł :loveu:[/QUOTE]
Wiem ! Szczególnie teraz jak ma odlotową fryzurkę blond:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
A ja ponoć czarownicą , tak stwierdziła Tayga, jestem ze swoją "mroczną" (ciemną) :diabloti:
i na zasadzie przeciwności bardzo lubię tą anielicę :p

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Aniu :)
Ja nadal chcę pomagać labkom...
Fuks mnie "zablokował"
Tofika nie mam u siebie... ale to taki bidulek, ze nie potrafiłam odmówić. Wyrzucony przez właściciela, zagłodzony przez DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grosziwo']Wiem ! Szczególnie teraz jak ma odlotową fryzurkę blond:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
A ja ponoć czarownicą , tak stwierdziła Tayga, jestem ze swoją "mroczną" (ciemną) :diabloti:
i na zasadzie przeciwności bardzo lubię tą anielicę :p[/QUOTE]

Blond to ja od urodzenia jestem :)
Teraz to siwiznę maskuję:eviltong:
Przeciwieństwa sie przyciągają... Wiem, ze do szkoły od dawna nie chodzisz, ale to powinnaś wiedzieć :diabloti::eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest ambird

[QUOTE] Fuks mnie "zablokował" [/QUOTE]

Nie marudź :eviltong:

[QUOTE] Blond to ja od urodzenia jestem
Teraz to siwiznę maskuję [/QUOTE]

Ja jutro do fryzjera na pasemka lecę, odrost na pół metra mam :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tayga']
Przeciwieństwa sie przyciągają... Wiem, ze do szkoły od dawna nie chodzisz, ale to powinnaś wiedzieć :diabloti::eviltong::evil_lol:[/QUOTE]
Tak na forum wypominać mi niedouczenie, albo mamutowy wiek :obrazic::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tayga']To już wszystkie do fryzjera!! Bo jak nie to sama Wam te odrosty, pasemka i co tam jeszcze trzeba zrobię.[/QUOTE]

Fryzjer to może w sobotę dopiero. Teraz chciałam ale MÓJ przyjechał i czasu nie było :p
A teraz idę spać bo o 5:00 pobudka i do kieratu zarabiać na papu dla zwierza :lol:
Dobranoc !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...