Jump to content
Dogomania

Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(


tayga

Recommended Posts

  • Replies 818
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Masakra!! W samochodzie pokazało mi 20 stopni na minusie... Biedne psiury :(
Nie wiem jak leśny stworek, rano będę u niego z lekami (budę ma ocieploną i dobrze wyścieloną), ale Fuksik nie powinien zmarznąć. Na ostatnich fotkach było widać jak udoskonaliłam jeszcze ocieplanie budy. Dwie godzinki temu dostał cieplutkie jedzonko.

Link to comment
Share on other sites

Taygo jesteś naprawde wspaniała! Jak przeczytalam pierwsze zdanie twojego postu to az mi sie cieplej zrobilo na sercu :) potem juz troszke mniej ale zawsze to jest jakaś szansa. Może pomoga mu te lekarstwa, tylko szkoda go potem do schroniska, nie wiadomo co sie tam z nim stanie :placz: A u Ciebie Taygo nie ma szans przetrzymania go kilka dni? Pytam, bo widziałam na innych wątkach, że są miejsca w hoteliku, trzebaby tylko zebrać pieniazki i transport załatwić, ale myśle że jeśli miałby swój wątek to byłoby to możliwe, ostatnio udalo sie tak uratować Staszka z dworca. Może uda Ci się dowiedzieć ile czasu on jeszcze bedzie w tym kojcu u Was, widzę że się nim opiekujesz, a kto płaci za weta i leki? Czekam na info od Ciebie i w razie czego pomogę.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ten piesek z lasu zyje, to załóżcie mu wątek i przyslijcie mi na PW. Czy jest miejsce u ZuziM. Mam zarezerwowane w nowych kojcach - nie wiem, czy juz aktualne.
Sfinansuje transport i pierwszy miesiąc w hotelu. Jak będzie watek, to uzbieramy przez ten czas deklaracje.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, jestem i ja z watku GRUBCIA., tam sie nam udalo małe tsunami. pomożemy mu ale nie dajcie mu więcej krzywdy zrobić . ILE MOŻECIE GO DOKARMIAĆ I OGRZEWAĆ. POPROŚCIE ABY NIE WYDAWANO GO DO SCHRONU BO DZIAŁAMY NA JEGO RZECZ I ZABIERZEMY NAPEWNO. OTWÓRZCIE MU WĄTEK Z DOKŁADNYM OPISEM I ZDJĘCIAMI.

A CZY W HOTELIKU SĄ MIEJSCA ? MILION PYTAŃ SIĘ CIŚNIE NA USTA, ALE TO I DOBRZE BO TŁAMSZĄ PRZEKLEŃSTWA. W GŁĘBOKIEJ WIERZE W TO ŻE ZŁO WRACA, MAM NADZIEJĘ ŻE TEMU DZIADOWI CO TAK PSA POTRAKTOWAŁ D,... PRZYMARZNIE DO GLEBY I NAWET NIE BEDZIE MIAŁ SIŁ WYĆ.
przetrzymajcie go jakos dziewczyny, pomożemy a może i miejsce znajde , musze miec tylko czas na przemyślenie problemu. w natłoku emocji nie mogę się pozbierać.

dobrze by było w lokalnej prasie zamieścić foto psika z opisem zdarzenia w dwóch celach;
może ktoś się zlituje i go weżmie do siebie. To fajna metoda szukania domku, tak robie w K. GAZETA PRZYJMIE CHęTNIE I BEZPLATNIE JAKO ARTYKUŁ W PIĘKNEJ, WZRUSZAJACEJ FORMIE, A NIE OGłOSZENIE.

sąsiedzi poznają psa tego łajdaka napewno i może go właściwie ocenią, dobrze wiedzieć obok kogo się mieszka, a może się dowiemy czyj to pies w określonym celu.

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki ze jesteście! Ponieważ to Tayga opiekuje się psiakiem i ma kontakt z ludzmi, którzy decydują o jego losie (dzis rano miała u niego być) to czekamy na jej pojaiwnie się i informacje. Jeśli okaże sie, że będzie można psiakowi pomóc to od razu założymy mu wątek. Na wątku Grubcia wynikneło że miejsce w kojcu u ZuziM jest (miał tam jechać Grubcio), a to tylko 115km od Gubina gdzie psina przebywa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Jeśli ten piesek z lasu zyje, to załóżcie mu wątek i przyslijcie mi na PW. Czy jest miejsce u ZuziM. Mam zarezerwowane w nowych kojcach - nie wiem, czy juz aktualne.
Sfinansuje transport i pierwszy miesiąc w hotelu. Jak będzie watek, to uzbieramy przez ten czas deklaracje.[/QUOTE]


właśnie to samo miałam napisać;) konieczny nowy wątek - albo 2 psiaki w jednym wątku - ale wszystko opisane w 1 poście i bardziej dramatyczny tytuł...

coraz więcej starszych psiaczków wywalanych, porzucanych w taki okrutny sposób :( panciostwo pewnie sobie wymienili na nowszy model, a stary poszedł w odstawkę - czyt. na pewną śmierć!:(

Link to comment
Share on other sites

napisałam do majqa w sprawie tego psiaka z lasu
ona pisze niesamowite teksty do ogłoszeń
może pomoże miśkowi
chyba z ogłoszeniami nie ma co czekać
jak będzie ktoś chętny, to czy zdrowego czy chorego ktoś zabierze (takie historie potrafią jeszcze kogoś wzruszyć - mam nadzieję)....a jak uważacie, że z ogłoszeniami jeszcze trzeba się wstrzymać, to tekst byłby gotowy

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz dziękuje że jesteście! Czekamy na Taygę mam nadzieję że z dobrymi informacjami. Ponieważ ona jest fizycznie na miejscu to tylko ona bedzie mogła fizycznie pomóc w razie czego (porozmawiać w sprawie psiaka z odpowiednimi ludzmi na miejscu). A ogłoszenia myślę że można robić, mam wielka nadzieję że lekarstwa podane wczoraj pomogły i psina jest dziś w lepszym stanie. Jesli okaże się ze pies ma sie lepiej i jest szansa że przeżyje i będzie mozna go zabrac od razu zaczniemy zbierać deklaracje na nowym wątku.

Link to comment
Share on other sites

tak majqa najlepiej napisze, tekst dla Grubcia ujmujący, bardzo.

LWÓWEK ŚLĄSKI MA HOTELIK NIE NAJGORSZY, 12 ZŁ Z KARMA I GOTOWANYM JEDZENIEM, DZWONIŁAM W TEJ CHWILI, MIEJSCE JEST OD ZARAZ, PSY MAJĄ BUDYNEK GOSPODARCZY I TAM ŚPIĄ, WYBIEGI I LETNIO WIOSENNE BUDY. RACZEJ WARUNKI NIE ZŁE DO SPRAWDZENIA Z WOLONTARIUSZKAMI Z WĄTKU BILONA .

JEST TO HOTEL REJESTROWANY I KONTROLOWANY.

ODLEGŁOSC OD GUBINA NIE NA 100% ALE OK 140 KM , SPRAWDZĘ. NO TO JEST JAKAŚ ALTERNATYWA. CZEKAMY NA TAYGĘ.
WARUNKI CHYBA DOBRE BO WOLONTARIUSZKI MAJĄ TAM BILONA I ODWIEDZAJĄ GO A BILON JEST W DOBREJ FORMIE . ZARAZ WEJDĘ .NA WĄTEK I POSPRAWDZAM

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...