Jump to content
Dogomania

CACIB-Kielce 2009


Asiaczek

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[quote name='jamnicze']Wątek wystawowy basenji w ogóle coś zaczął umierać, szkoda.
Przecież wiadomo, że nie wszystkie psy zawsze i wszędzie muszą wygrywać, a myślałam, że tu będzie po prostu rzetelny obraz tego co na wystawach.

Pozdrawiam wszystkich i proszę wpisujcie wyniki z wystaw.[/QUOTE]

Wszystkie tematy do tej pory, które prowadziłem czyli wystawy oraz mioty Basenji tu na forum miały małe odbicie w eterze.Zakończyłem wstawianie stawek i wszelkich informacji naszej rasy po wystawie klubowej.Nie widzę sensu, wszyscy co chcą śledzić na bieżąco wszystkie informacje dotyczące rasy robią to patrząc na strony hodowli, klubów oraz strony oddziałów.
Zapraszam na stronę, która powstała dzięki hodowli Loango, kawał fajnej roboty GMK i nie tylko :)

[B]Tu link do strony :
[/B]
[url]http://www.basenjifamily.com/basenjiinpoland.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basenjifiona']Wszystkie tematy do tej pory, które prowadziłem czyli wystawy oraz mioty Basenji tu na forum miały małe odbicie w eterze.Zakończyłem wstawianie stawek i wszelkich informacji naszej rasy po wystawie klubowej.Nie widzę sensu, wszyscy co chcą śledzić na bieżąco wszystkie informacje dotyczące rasy robią to patrząc na strony hodowli, klubów oraz strony oddziałów.
Zapraszam na stronę, która powstała dzięki hodowli Loango, kawał fajnej roboty GMK i nie tylko :)
[B]Tu link do strony :[/B]
[URL]http://www.basenjifamily.com/basenjiinpoland.html[/URL][/QUOTE]
...tylko może hodowla Loango najpierw spytałaby, czy wszyscy sobie zycza być na tej stronie. Tak wymaga przyzwoitość i netykieta.
Ja nie dawałam takiej zgody i dlatego proszę o wycofanie danych hodowli Asiaczek.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basenjifiona']Wszystkie tematy do tej pory, które prowadziłem czyli wystawy oraz mioty Basenji tu na forum miały małe odbicie w eterze.Zakończyłem wstawianie stawek i wszelkich informacji naszej rasy po wystawie klubowej.Nie widzę sensu, wszyscy co chcą śledzić na bieżąco wszystkie informacje dotyczące rasy robią to patrząc na strony hodowli, klubów oraz strony oddziałów.
Zapraszam na stronę, która powstała dzięki hodowli Loango, kawał fajnej roboty GMK i nie tylko :)

[B]Tu link do strony :
[/B]
[url]http://www.basenjifamily.com/basenjiinpoland.html[/url][/QUOTE]

Stronka fajna. Mi się podoba, że można w jednym miejscu znaleźć informacje o basenji w Polsce.

I właśnie o zwykłe informacje chodzi mi również w tym wątku.
Nie o ochy i achy, ani dogadywanie jedni drugim, po prostu o zwykłą informacje jakie basenji były na jakiej wystawie, kto sędziował i jakie dał wyniki. Najlepiej oczywiście ze zdjęciami :)

Myślę, że nie masz racji, że wątki które założyłeś nie miały odbicia w eterze, widać to po ilości wejść ;)
Wiadomo, że na stronach hodowli każdy pisze o swoich sukcesach, ale nie znajdziesz tam całych stawek i wszystkich lokat.

Wiem, że marzenia to dobra rzecz, a mi się właśnie marzy aby właściciele basenji odłożyli swoje animozje do kieszeni i przynajmniej tutaj podzielili się informacjami o wynikach z wystaw. TYLKO INFORMACJAMI, bez zbędnych komentarzy i wzajemnego dosładzania, czy dopieprzania sobie nawzajem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Stronka fajna. Mi się podoba, że można w jednym miejscu znaleźć informacje o basenji w Polsce.

I właśnie o zwykłe informacje chodzi mi również w tym wątku.
Nie o ochy i achy, ani dogadywanie jedni drugim, po prostu o zwykłą informacje jakie basenji były na jakiej wystawie, kto sędziował i jakie dał wyniki. Najlepiej oczywiście ze zdjęciami :)

Myślę, że nie masz racji, że wątki które założyłeś nie miały odbicia w eterze, widać to po ilości wejść ;)
Wiadomo, że na stronach hodowli każdy pisze o swoich sukcesach, ale nie znajdziesz tam całych stawek i wszystkich lokat.

Wiem, że marzenia to dobra rzecz, a mi się właśnie marzy aby właściciele basenji odłożyli swoje animozje do kieszeni i przynajmniej tutaj podzielili się informacjami o wynikach z wystaw. TYLKO INFORMACJAMI, bez zbędnych komentarzy i wzajemnego dosładzania, czy dopieprzania sobie nawzajem.[/QUOTE]

Dzięki, strona o basenji w Polsce zawsze była w moim serwisie, raz widoczna z menu głównego a raz nie. W tym roku z powodów osobistych, nie miałam czasu i ochoty by uzupełniać dane, ale może w przyszłym będzie lepiej.
Animozji nie komentuję bo to jak się okazuje nieodzowna strona ludzkiej natury...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...