Jump to content
Dogomania

szczeniak husky przy budzie- Warszawa :-o Ktos moze to sprzawdzic?


prittstick

Recommended Posts

Witam. Pisalam juz w tej sprawie na malamutach do adopcji, ale ni bylo odzewu (jedna osoba sie zainteresowała, ale jakos sie urwało). Przyklejam z tamtego watku

Moze ktos mieszkajacy na Bródnie/w okolicach mogłby to sprawdzic. jakos nie moge tego zostawic i troche mnie ta sprawa niepokoi.

W Warszawie na ulicy Kiejstuta (to jest na Bródnie, jakby po drugiej stronie ulicy od podstawowóki i kościoła, jest tez Biedronka obok i myjnia zielono-żółta) jest taki psi hotel. zaraz dalej są tory i tereny FSO. jak sie idzie od tego hotelu prosto przy torach przechodzi się przez taki tunel i jest się an dziwnym terenie, gdzie są jakies firmy (zwiazane chyba z tym FSO) i Dom Spokojnej Starości. Trzymaja tam psa, szczeniaka. Tzn nie bezpośrednio w tym domu starców, tylko własnie obok, na wolnym terenie. Na wprost wejścia do tego ośrodka.
Ja byłam tam chyba we wrześniu (niestety dopeiro teraz sobie o tym przypomniałam) w kazdym razie sierpien, okolice wrzesnia a nawet pażdziernika (nie bylo jeszcze szkoły i był bardzo ciepły dzien).
Wiec do rzeczy.
Szczeniak wygląda jak husky, jest beżowy (nie szary, nie niebieski, nie czerwony, tylko taki beżowo-brązowy, głowe ma zupelnie jak szczeniak husky,). Jak tam byłam wyglądał na 3-4 miesięcznego. Pies ma bude, jest do niej uwiązany na jakiejs lince ( nie jak treningowa, tylko jak żyłka), obok budy ma fotel ktory jest poobgryzany, ma miski na stojakach. Niestety linki nie starcza zeby mogl wejsc na trawe (chociaz nie jest krótka). Mysle, ze warunki ogólnie spełniaja standardy TOZu, bo jest jedzenie, jest woda, jest schronienie. Ale sam fakt trzymania szczeniaczka rasy zaprzęgowej na żyłce, przy budzie, bez mozliwosci wejscia na trawe i to w wielkim miescie, jest conajmniej dziwna. pies nie byl wychudzony, ale osowiały chociaz moze ta rasa tak ma, w kazdym razie nie łaknal mojego kontaktu jak mnie zobaczyl, tylko siedzial (nie dotykalam go, zrobilam mu kilka zdjec telefonem z ukrycia), nie wiem jakiej jest płci.
ja nie mieszkam na bródnie i rzadko tam bywam, wiec po prostu przekazuje informacje, gdyby kogos zainteresowała.
W każdym razie peis jest przepiekny, wyglada jak husky/malamute.

tabliczka w prawym, górnym rogu zdjęcia, przy drzewie jakos mnie martwi, bo wskazywała by ze pies jest tam na stałe

[img]http://i35.tinypic.com/1z3m68g.jpg[/img]

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...