Jump to content
Dogomania

"Dziwne sny"?????


waga109

Recommended Posts

Słuchajcie, przede wszystkim nie wiem za co zabrać się podczas pisania tego postu, bo to jest dla mnie dość krępujące, a i nie wiem czy wybrałam odpowiednie forum...otóż...mój pies ma najwyraźniej erotyczne sny:evil_lol:Czasem zdarza się mu (zauważyłam to już po raz 2), że zasypia głębokim snem, coś mu się sni, bo ruszają mu sie gałki oczne, czasem szczeka przez sen, a nawet zdarzyło mu się mieć odruchy frykcyjne po czym...no wiecie kończył (nie wiem czy to kropelki moczu czy to coś innego):oops:Mój jamnik ma 1.8 mies. czy to zdarza się także u innych psów?????

Link to comment
Share on other sites

Nie martw sie tym. Twoj sni o jakichs "zalotach" a moj (wiek 18 miesiecy) wiecznie sie z kims gania przez sen. Wyglada to smiesznie bo lezac przebiera lapkami i popiskuje (to jest ta faza kiedy on goni kogos) a potem jak juz jego zaczynaja gonic (zmienia mu sie ton pisku, widac ze jest przestraszony) to sie budzi i szybko biegnie do mnie "na skarge" i zeby sie przytulic. I tak kazdego dnia. Te nocne marki nasilaja mu sie w dniu kiedy robil cos bardzo eksytujacego, nowego. Wtedy to juz sami go budzimy, zeby biedaczysko na serce nie zachorowal. hi hi hi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...