Jump to content
Dogomania

KRAKOWSKIE BULOWATE do adopcji!


paoiii

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SZERI POJECHAŁA DZIŚ DO SUPER DOMU!!! :) przyjechali po nią bardzo fajni ludzie; mama z córką-nastolatką, od razu się w niej zakochali. :loveu: nie zraziła ich jej agresja do psów, a dziś przeszła samą siebie, takie akcje odstawiała...
a ponieważ dziś pechowy dzień, oczywiście nie obyło się bez ochrzanu od wkurzonego kierownika w sprawie wizyty przedadopcyjnej. podobno ludzie, ktorzy przeszli wizytę mieli po nią przyjechać, a jej już nie będzie, bo została adoptowana przez tych, którzy wizyty nie przeszli. oczywiście, wytłumaczyłam się, że dzwoniłam do schroniska, żeby się dodatkowo dopytać czy będzie wizyta i zostałam przez 2 pracownikow poinformowana, że nie. także wina nie leży po mojej stronie. poza tym, wyszło na korzyść psów :D ludzie, którzy mieli przyjechać po Szerikównę, adoptowali innego asta, taką śliczną, czarną Rózię(?) ona jeszcze niedawno na kwarantannie N była. :)

Link to comment
Share on other sites

Do nowych państwa 'Rózi' którą teraz na ma imię Kiara bodajże, Ola ma maila, więc mam nadzieję że prześlą nam zdjęcia kiedyś i coś opowiedzą.
Poleciałyśmy za nimi w trójkę, bo myślałyśmy, że to Nacja, a się okazało że nie xd ale kontakt i tak wzięłyśmy, znaczy Ola wzięła.

Nowi właściciele Szeri sprawiali wrażenie bardzo sympatycznych i odpowiedzialnych, zresztą pisali do Natalki jak tylko dojechali do domu.

A Braunisia ktoś rozpuścił xD ciągnął mi na smyczy dzisiaj całą drogę, pierwszy raz mu się to zdarzyło. Zapomniał jak się siada, a na koniec nie chciał przyjść i dać się złapać. Za to trochę mniej wymusza szczekaniem, ale tylko trochę.

Link to comment
Share on other sites

Mam takie nietypowe pytanie, bedzie jakas wolontariuszka jutro w schronisku? Jesli tak, to prosze o wiadomosc, o ktorej bedzie poniewaz chcialbym 'wyjsc na spacer' z Dieselkiem pod obecnoscia ktorejs z wolontariuszek :) chce mu dotrzymac towarzystwa przez weekend :D

Link to comment
Share on other sites

Disel jest ok w boksie, dwa razy go brałam jak mnie Paulina prosiła, bez problemu. Czasem trochę szczeka na Nera ale łatwo się go da wziąć na smycz.

W ogóle dojazd do schroniska to jest masakra, te autobusy jeżdżą jak chcą..

Link to comment
Share on other sites

do samego boksu nie bedziesz mogl wejsc.
bez przesady, dam rade przeciez go wyprowadzic, 'moje' schroniskowe psiury tez uciekaja, a nie ma problemu. :)
Avaloth - z dojazdem masz racje, jeden przyjedzie, drugi nie... bez sensu ;/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...