Jump to content
Dogomania

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze. Przyjdź, zobacz, adoptuj!


faith35

Recommended Posts

SUPER ŻE LISTA SMS SIE TROSZKĘ POMNIEJSZYŁA, A SASZKA Z KIMŚ BYŁA, TO SMUTNA PSINKA ZOSTAŁA I KARACIK TEŻ BEZ ŻUCZKA, PO NICH TEŻ KTOŚ PRZYJDZIE :)
A WIDZIAŁYŚCIE KRĘCIOŁA??NOWE WCIELENIE Z NOWEGO DOMU:lol:
NIESAMOWITE JAK PSY SIĘ ZMIENIAJĄ, ŻE TAK POTRAFIĄ, Z TEGO CO KOJARZĘ URK TEŻ NIE BYŁ NADER OSIĄGALNY, BO NA ZDJĘCIACH Z NOWEGO DOMU WIDAĆ JESZCZE STRASZKA - MA POSTAWY JANKI, ALE PRZY MAŁEJ PRACY I OGROMNYCH CHĘCI DO PRZYJAŹNI (A WIDAĆ NA FOTKACH PANI POSTAWĘ) BĘDZIE SUPER

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że ta lista nie zmaleje na stałe, najgorsze że pojawiają się kolejne stare, niechciane zagubione lub porzucone psy.
Urk w schronisku przyzwyczaił się do towarzystwa Gwary i na spacer szedł tylko za nią. To, że jego nowa pani jest w stanie z nim wyjść na spacer to już jest duży sukces, jeśli jej zaufa całkowicie to pójdzie za nią tak jak za Gwarą, to tylko kwestia czasu.
Gia44 masz rację, że wizyta w psim SPA odmieniła Kręcioła. No jak ja lubię te wyjątkową zakładkę na schroniskowej stronie:loveu:, a dziś pojawiło się w niej tyle wspaniałych wiadomości:multi:

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam mały "remanent" na pierwszej stronie i ubyło 8 psów (Saszka jest jeszcze chwilowo): Denar, Aro, Olusek, Morris i Kręcioł - adoptowane :multi:, Husejn i Sokrates za TM :-(. Faith35 dopisz w odpowiednich miejscach brakujące imiona psów. Zwolniło się miejsce w postach na pierwszej stronie to wrzucę za chwilę trochę fotek z niedzielnego spaceru na miasto, na którym był m.in. Aro II i Maszek nie pokazywani jeszcze na forum, oraz znane już: Kudłatka, Joszko, Sierra, Persi i Fazi.

Gia44 ile będziesz musiała dać emotikonek jak będzie to drugie "coś" :evil_lol:. Czekamy i :kciuki:
Rozeda czy zapytałaś o adopcję Saszki, wiesz może coś więcej? Jestem bardzo ciekawa, kto ja adoptował. Jeszcze nie dowierzam :oops:, jeszcze boję się cieszyć .

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny z tego co wiem to do Persi jeździ kolega w odwiedziny i póki co próbują się dogadać :D Jeśli trzeba będzie zrobić wizytę przed adopcyjną to mogę wziąć to na siebie :) Aczkolwiek za dom ręczę nogami i rękami ... o ile oczywiście psy się dogadają ... za to trzymam kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Sandra&ABC proszę napisz więcej :modla:. Domyślam się, że kolega z okolicy, bo dojeżdża, ale skąd dowiedział się o Persi - Ty ją poleciłaś? Jakiego ma psa, jak przebiegło spotkanie? Nie ukrywam, że bardzo się cieszę i ... denerwuję. Akurat nie było okazji napisać o niedzielnym spacerze na który zabrałam Persi. Do tego dnia byłam spokojna i pewna Persi co do zachowania w stosunku do ludzi jak i innych zwierząt. Do tej pory nie wykazywała żadnego zainteresowania innymi psami, przechodząc obok klatek z ujadającymi psami po prostu ich nie zauważała, na spacerze obojętnie mijała napotkane. Zabierałam ją również w towarzystwie innych psów, np. z Kreciołem. Ale w niedzielę czekając na wyjście na miasto pokazała "ząbki" Kudłatce, niedużej suczce, która podeszła ja powąchać. Może to Kudłatka pierwsza zawarczała, ale fakt - "niezadowoloną" Persi widziałam pierwszy raz. Potem podobnie było z Aro II, na przywitanie psy doskoczyły do siebie. Oczywiście łatwo było nad nią zapanować i odwołać, ale ... moja pewność i spokój zmalały i to w znacznym stopniu. Cały czas bacznie ją obserwowałam, przez cały spacer nie było problemów. Persi ładnie szła na smyczy, nie boi się ruchu ulicznego, jak zwykle nie interesowała się psami idącymi obok. Szła obok Kudłatki, przy Aro, nawet z Sierrą zniosły się wzajemnie. Nasunął mi się wniosek, że Persi nie lubi obcych psów nachalnie się witających. Sama nie wykazuje wielkich chęci na nowe znajomości. Persi sprawia wrażenie, że inne zwierzęta mogą nie istnieć, dla niej najważniejszy jest ... człowiek. Żałuję, że nie wiedziałam o planowanych spotkaniach z Persi.
Sandro proszę napisz czy doszło już do spotkania zwierzaków, czy ... ???

Link to comment
Share on other sites

[B]Ania24[/B], Persi nie poszła jeszcze do domku, ale mam nadzieję, że wszystko jest na dobrej drodze... :)
Byłam dzisiaj w schronisku - tradycyjnie - z [B]Pestkaa[/B], psiaki powyprowadzane, zdjęcia porobione :) Przyznam, że dzisiaj sporo się nachodziłam ;)
[quote name='wykrywka'][B]Husejn i Sokrates za TM :-([/B]. Faith35 dopisz w odpowiednich miejscach brakujące imiona psów.[/QUOTE]
Dopisałam też Epikura...

Link to comment
Share on other sites

Barbuś? Mój ulubieniec! Właśnie dzisiaj zastanawiałyśmy się, dlaczego ten pies jeszcze siedzi w schronisku ..
A ja mam dla Was nowe zdjęcia psiaków :)
[SIZE=3][URL="https://picasaweb.google.com/110843603656527880376/Lita?authuser=0&feat=directlink"]LITA [/URL][/SIZE]
[SIZE=3][URL="https://picasaweb.google.com/110843603656527880376/Alek?authuser=0&feat=directlink"]ALEK[/URL][URL="https://picasaweb.google.com/110843603656527880376/Tupet?authuser=0&feat=directlink"]
TUPET[/URL][URL="https://picasaweb.google.com/110843603656527880376/Usagi02?authuser=0&feat=directlink"]
USAGI [/URL][URL="https://picasaweb.google.com/110843603656527880376/Barbi?authuser=0&feat=directlink"]
BARBUŚ [/URL][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Barbuś, no wreszcie :multi: A dzisiaj myślałyśmy, czemu ludzie nie chcą takiego młodego, fajnego psiaka :lol: No to [B]Pestkaa[/B], dzisiaj zaliczyłaś ostatni (mam nadzieję) spacer ze swoim ulubieńcem ;) To już drugi "Twój" pies, który znalazł dom, coś czuję, że kolejną Twoją ulubienicą stanie się Usagi :razz:
Niestety, Gumiś przegrał z chorobą, a byłam niemal pewna, że jednak da radę... :(

Lita mnie dzisiaj zauroczyła :)

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2iV9S0Gs158/Udbna6vo0MI/AAAAAAAAAUE/tzvcQOZ_rbc/w878-h585-no/IMG_1434.JPG[/IMG]

Więcej zdjęć można znaleźć w albumie, [B]Pestkaa[/B] już go podlinkowała :)

Link to comment
Share on other sites

Śliczne te psiaki!. [B]Alek[/B], to w typie labradora jest, prawda?. Strasznie chudziutki jest, ale pewnie nabierze ciałka niedługo, jaki radosny pyszczek ma i fajnie w pycholku patolka trzyma :loveu: Coś czuję, że te psiaki w Schronisku dług nie posiedzą :)

Link to comment
Share on other sites

Alek dopiero, co przyjechał, miał też różne zatarcia... Na pewno nasi weterynarze się nim zajmą :)
Lita jest cudowna, no brak słów... Rozdawała buziaki na prawo i lewo :)

No i czekamy na zdjęcia Persi! Jak to dobrze, że będą regularne wieści! ;)

Link to comment
Share on other sites

Z informacji przekazanych przez Sandra&ABC wynika, że Persi miała szczęście trafić do doświadczonego domku, "zapsionego" od zawsze, gdzie psom nigdy niczego nie brakowało, z rezydentem jużakiem, pięknym Eltonem :lol:. Czy mogliśmy marzyć o lepszym? Upłynie trochę czasu, opuszczą mnie niepewność i obawy i zacznę :Cool!:

Link to comment
Share on other sites

Mam nowy opis dla Usagi :)

Usagi jest bardzo młodą suczką, która uwielbia ludzi- głaskanie i pieszczenie się z nią są rzeczami, które sprawiają jej ogromną przyjemność. Lubi wskakiwać na kolana. Jest bardzo kontaktowa i wesoła, a jej uśmiech jest zaraźliwy. Potrafi chodzić na smyczy i nie oddala się, kiedy biega swobodnie oraz przychodzi na zawołanie. Bardzo szybko się uczy i chętnie podejmuje nowe wyzwania, takie jak aportowanie piłeczki czy nauka komendy „siad”. Jest bardzo energiczna , uwielbia spacery i bieganie. Chętnie nawiązuje znajomości z innymi psiakami i głośno zaznacza swoją obecność. Ta odważna, pozytywnie nastawiona suczka czeka w schronisku na swojego Pana – doskonale będzie się czuła w rodzinie, bowiem jest bardzo towarzyska, jak i u samotnych ludzi, którym chętnie dotrzyma towarzystwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wykrywka']Z informacji przekazanych przez Sandra&ABC wynika, że Persi miała szczęście trafić do doświadczonego domku, "zapsionego" od zawsze, gdzie psom nigdy niczego nie brakowało, z rezydentem jużakiem, pięknym Eltonem :lol:. Czy mogliśmy marzyć o lepszym? Upłynie trochę czasu, opuszczą mnie niepewność i obawy i zacznę :Cool!:[/QUOTE]

Wspaniale, że Persi tak dobrze trafiła :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

A ja się cieszę, że dziś do domu poszła Ewita. Podobno będzie miała towarzystwo podobnego psa i duży teren do biegania.Życzę jej wspaniałego życia u boku odpowiedzialnych ludzi bo to mądry ale też bardzo energiczny pies.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...