Jump to content
Dogomania

ODNALEZIONA po niemal 2 latach! Skradziona suczka West - Daga! Hurra!


aga34

Recommended Posts

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam, jeśli już ktoś to proponował / było wprowadzone w życie - nie mogę w tej chwili przeczesać całego wątku. To, co przyszło mi na myśl, to śledzenie, czy nie pojawiają się jakieś zapowiedzi szczeniąt lub (oby nie) szczeniąt do sprzedaży. Porównać to z prawdopodobnymi terminami krycia (cieczki u Dagi). Może, po odebraniu psa, będą szukać potencjalnego tatusia?
Trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

A czy wiadomo, jakie mieszkania wynajmowali złodzieje? Jaki standard, za jaką kwotę itp.? To też robota mrówki, ale można by w ten sposób typować, gdzie mogą teraz być. Czy nawet kontaktować się z osobami, które oferują lokale do wynajęcia, i prosić o kontakt w razie czego. No bo gdzieś muszą być, nie zapadli się pod ziemię.
Czy było info w TVP Gdańsk? Na ten moment niczego nie mogę obiecać, bo trudno mi oszacować swoje możliwości z powodu złożoności kontaktu z osobą, o której myślę, ale może coś mogłabym pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Ale my już wiemy kto jest złodziejem. Był tam drugi skradziony pies, były wieści od neizaleznych informatorów, że jest tam też Daga. To rodzna patologiczna, kryjąca się po norach jak szczury. Nawet dzielnicowy pokiwał głową z rezygnacją. Możliwe, że zamęczyli Dagę.

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że patologia. Ale utkwiło mi w głowie, po przejrzeniu paru ostatnich stron, że melinują się na osiedlach strzeżonych. Wiadomo kto, teraz brakuje informacji - gdzie. Stąd pomysł. Nigdy nie wynajmowałam mieszkania, więc nie wiem dokładnie, jak to technicznie wygląda, ale zapewne najpierw jest jakiś kontakt, spotkanie i ewentualnie wtedy - transakcja. A co z TVP?

Link to comment
Share on other sites

Z TVP nie było kontaktu. Znamy dokładne adresy gdzie Ci ludzie mieszkali, mieszkają. Tylko co z tego? Mozna tam czatować godzinami, nie wyjdą. Częśc powyjeżdżała zagranicę. Nie ma ich, są nieuchwytni, przeslizgują się chyba nocami jak szczury

Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowie z wyżej wspomnianą osobą. Do TVP, aby zainteresować jakiegoś redaktora, trzeba pukać wg niego w momencie, gdy Daga będzie zlokalizowana. W tej sytuacji też jej zdaniem należy pukać bezpośrednio do prokuratury, nie do policji /oficjalnie zawiadomić prokuraturę o popełnieniu przestępstwa/. Inna sugestia, to zainteresowanie sprawą rady dzielnicy - powinna /aczkolwiek różnie to może być/ podjąć kroki w celu wyjaśnienia sprawy i jako organ władzy samorządowej jest na innej pozycji w kontaktach z policją niż osoba indywidualna. Nie ukrywam, że liczyłam na troszkę więcej. Niestety dla Dagi nie jest ona bokserem... Przykro mi, że nie udało mi się pomóc.

Link to comment
Share on other sites

w górę malutka !



Dziwne jest to,że ta rodzina nie skusiła się na kase skoro tak żyją. Chociaz mozliwe ze ja rozmnazaja i maja wieksze zyski z tego.. tylko ze takie szczeniaki pewnie nie będą ogłaszane w internecie tylko pewnie sprzedaja je gdzies na jakims targu..

Link to comment
Share on other sites

Witam, przeczytałam wątek jednym tchem i bardzo podziwiam, za to, że tak wytrwale szukacie suni...Nawet nie mogę sobie wyobrazić co czujecie:( Przyszła mi do głowy pewna myśl, może głupia:oops: ale teraz w Tvn "Uwaga" jest dużo reportaży o psiakach- może oni by zrobili reportaż, a to chyba dużo ludzi ogląda?

Ściskam i wierzę, że Daga wróci do domu!!!

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie myślę, że jakby się zdecydowali wyświetlić reportaż-a mam nadzieję, że tak- to można by było zrobić w nim taki apel, że każdy kto w przeciągu ostatnich 2 miesięcy nabył sunie westa, dorosłą- sprawdził czy reaguje na imię Daga. W końcu Ci złodzieje mogli się jej pozbyć jak ktoś złapał ich trop... a Rodzina i mała dziewczynka czeka na psiaczka:(

Link to comment
Share on other sites

a próbowaliście iść tam np ze znajomym policjantem, i poprosić o badania genetyczne (Dagi, jej matki)? Koszt to około 700 zł. Jeśli to nie wasza suczka, to powinni się zgodzić - zwłaszcza, jak powiecie że to wy pokryjecie koszta. Jak się nie zgodzą, to będzie na 100% wiadome, że to pies kradziony, a może być i waszą westie.... Tu: [url]http://nasygnale.pl/kat,1025341,title,Pracuje-w-policji-20-lat-to-pierwszy-taki-przypadek,wid,13260842,wiadomosc.html[/url][URL="http://nasygnale.pl/kat,1025341,title,Pracuje-w-policji-20-lat-to-pierwszy-taki-przypadek,wid,13260842,wiadomosc.html"] [/URL]macie link, gdzie tym sposobem odzyskano shih-tzu....

Link to comment
Share on other sites

Tam policja nie może isę odbić. Bez nakazu nie wejdą, a Ci ludzie nie pojawiają się w domu. Agnieszka Dagi nie widziała od 2 lat! więc trzebaby prześwietlić wszysktich, którzy nabyli westki dwa lata wstecz. Tak, to już dwa lata...
TVN nie jest zianteresowane, pisałam. Byloby zainteresowane gdyby były niezbite dowody, ale ich nie ma.

ewunian doczytaj watek. Ci ludzie nie wychodzą za dnia z domu, mają kilka miejsc grzie przebywają i ponoć jak szczury między nimi się przemieszczają. Mało kto ich widuje, rozmawiać nie chcą, twierdzą że nigdy psa nie mieli. Więc o jakich badaniach mówimy? Kogo badać jak Dagi nie widać?

Raz pokazali sie z Chicco i własnie wtedy udało się go odbić... ale wyobrażasz sobie 2 lata nie mieć zycia tylko czatować z małymi dziećmi pod czyimś domem?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zanim Aga tu wejdzie, to ja jajko zniosę. Ostatnio było źle, wszelkie wieści raczej świadczyły o tym, że Daga nie żyje...


Tymczasem dzisiaj rano zadzwoniła do mnie Aga!!!!!!!!!!!!!!!

DAGA SIĘ ODNALAZŁA!!!!!! Link z filmem, który zrealizowała moja znajoma z Pomorska.tv Agnieszka zamieściła gdzies tam na forum. Jakaś Pani obejrzała film i wskazała miejsce pobytu psa!!!!

Agnieszka napisze na pewno więcej jak już ochłonie, bo słyszałam po głosie, że wciąż jest w szoku!!!! Daga jest zupełnie innym psem... prawdopodobnie przeszła piekło, nie była wyprowadza na na spacery... ale to bez wątpienia ona, 100% się wszystko zgadza!!! Rozpoznała właścicieli!!!!!!!!


To jest wiadomość roku!!!!!!!!! Tyle czasu, tyle ogłoszeń, filmików, akcji!!!! Cieszę się niesamowicie!!!!!!!!!!!!:laola::cunao:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...