Jump to content
Dogomania

LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.


Kinia1984

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Melduję , że skrzynka odgruzowana. Odnotowałam dziś na koncie wpłatę od Jolanta08-30 zł, zatytułowana jako dodatkowo (serdecznie dziękuję), wpisuję 15 zł na opłatę sierpnia a tym samym sierpień mamy zaknięty. Drugie 15 wpisuję do września. Z przelewem poczekam do poniedziałku do zaksięgowania ewentualnych wpłat. Yana jak tylko pieniązki wpłyną dam znać na wątku. Serdecznie Wam wszystkim dziękuję :)

i jak zwykle prośba do Moniki o przeklejenie zdjęc z fb na dogo:) dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rozliczenie chłopaków tragiczne....:(

Kilka osób przestało płacić deklaracje stałe przynajmniej od sierpnia...Ania-tygrysiczka, Vasco, Agata.Sonia, Magda_K..... :( nie wiem czemu....to 100 zł mniej stałych deklaracji...)

 

Nowe wpłaty:

Justyna M. - B. - 30 zł X

Yana - 40 zł X i 30 zł XI

Marta P. z fb 100,5 zł IX

Anna B z fb - 16 zł VIII i 30 zł IX

Kamila K. - 25 zł X

Monika z Katowic -30 zł XI

Jolanta08 - 10 zł XI

_Lara - 10 zł X

Iwona W. - 30 zł XI

 

wpłacam dziś 55 zł brakujące za sierpień, 341 zł mamy na wrzesień i wpłacam to jako I ratę. Razem na konto hoteliku wpłacam dziś 396 zł.

Na październik mamy 215 zł.

Brakuje 109 zł deklaracji za wrzesień i 235 zł za październik....Można się załamać...

Jarek wygryza łapy, ma chore stawy, może uda się go wziąć do domu na okres zimy . Przyjmuje leki przeciwbólowe i przeciwzapalne za które hotelik płaci sam...nie mam już pomysłów...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziś wysłałam deklarację za jeden m-c. Postaram się do końca roku dług uregulować. Niestety, jeżeli nic się w mojej pracowej sytuacji nie zmieni, od stycznia będę zmuszona zmienić deklarację lub zawiesić. Przykro mi, ciągle mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Niestety mam bardzo smutną wiadomość....Jaruś odszedl zeszłej nocy ....od kilku tygodni mieszkal juz w domu u astaroth...nic nie wskazywalo ze mocniej choruje...zasnal i sie nie obudzil...ciezko pisać cokolwiek...tyle lat...badz szczesliwy pieseczku moze tam gdzie jestes udalo ci sie znaleźć wlasego pana...

Link to comment
Share on other sites

Niestety mam bardzo smutną wiadomość....Jaruś odszedl zeszłej nocy ....od kilku tygodni mieszkal juz w domu u astaroth...nic nie wskazywalo ze mocniej choruje...zasnal i sie nie obudzil...ciezko pisać cokolwiek...tyle lat...badz szczesliwy pieseczku moze tam gdzie jestes udalo ci sie znaleźć wlasego pana...

 

ŚPIJ PIESKU SPOKOJNIE... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...